50. Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Polski
SZCZECIN, 17-19 czerwca 2022
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-06-18 18:49:54
Mdysk57 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 RR1 100 T35-36 100 T37-38 200 T35-38 200 T32-34/51-54 200 T11-13/42-47/61-64 400 T11-13/20/37-38/45-47 400 m K T45-47 4x100 Mix Dysk F11-13/40-46/61-64 Kula F 35-38 Kula K F52-57 Maczuga F31-32/51 100 T11-13/42-47/61-64 200 RR1-3 400 RR1-3 1500 T11-13/20 W dal T11-13/20/36-38/42-47/61-64 Kula F32-34/52-57 Kula F11-13/20/40-46/61-64 Dysk F32-34/52-57 Dysk F35-38 Oszczep F11-13/35-38/40-46/61-64 Oszczep F33-34/52-57

100 T35-36-38 100 T37 100 T42-47/61-64 100 T32-34/51-54 100 m M RR2 100 m M RR3 100 T11-13 200 T32-34/51-54 200 T35-38 200 RR1 400 RR1-3 400 T34 52 53 400 T35-38 Dysk F 56/57 Dysk F35-37 Kula F37-38 Kula F42-46, F61-64 Kula F35-36/40-41 Kula F33 Kula F34 Kula F56-57 Maczuga F31-32/51 Oszczep F37 Oszczep F35-36/40-41 100 RR1 200 T11-13/20/42-47/61-64 200 RR3 200 RR2 400 T11-13/20/42-47/61-64 800 RR1-3 1500 T11-13/T20/37-38/ 45-46 5000 T11-13 Wzwyż T42-47/63-64 W dal T11-13/20/36-38/42-47/61-64 Kula F11-13, F20 Kula F32/52-53 Kula F54/55 Dysk F32-34 Dysk 11-13/38/40-44/46/61-64 Dysk F51-54 Dysk F34 Dysk F55 Oszczep F33-34 Oszczep F11-13/38/42-46/61-64 Oszczep F52-57

DZIEŃ 1
2022-06-17
DZIEŃ 2
2022-06-18
DZIEŃ 3
2022-06-19
KLASYFIKACJA
MEDALOWA


10:00  Dysk M 11-13/38/40-44/46/61-64 
10:00  Oszczep M F33-34 
10:30  Oszczep M F37 
11:30  Oszczep M F52-57 
11:55  Dysk K F11-13/40-46/61-64 
15:00  100m K T11-13/42-47/61-64  [s]
15:00  Kula M F54/55 
15:00  Oszczep M F35-36/40-41 
15:05  Dysk M F51-54 
15:06  100 m K T35-36  [s]
15:12  100 m K T37-38  [s]
15:20  100m K RR1  [s]
15:30  Skok wzwyż M T42-47/63-64 
15:34  100 m M T11-13  [s]
15:46  100 m M T42-47/61-64  [s]
15:52  100 m M T35-36/38  [s]
15:58  100 m M T37  [s]
16:04  100 m M T32-34/51-54  [s]
16:12  100m M RR1  [s]
16:28  100 m M RR2  [s]
16:40  Kula M F37-38 
16:44  100 m M RR3  [s]
16:45  Dysk M F 56/57 
17:00  800 m M RR1-3  [s]
17:10  1500 m K T11-13/20  [s]
17:20  1500 m M T11-13/T20/37-38/ 45-46  [s]
17:40  4x100 metrów Mix  [s]
18:15  Dysk M F32-34 
 

Data aktualizacji: 2022-06-18 18:49:54
Dysk M F 56/57 Planowany START: 2022-06-18 16:45 ZAKOŃCZENIE: 17:06:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 4 45 ROKICKI Janusz 1974-08-16 IKS Cieszyn 37.44 40.71 x x 38.11 40.05 40.71 F57 829
2 2 75 BIERNAT Mateusz 2001-02-28 KSN Start Warszawa 33.01 32.25 35.51 33.93 32.35 32.93 35.51 F56 775
3 7 85 KĄKOL Piotr 1982-01-09 MKL Toruń 31.72 34.56 35.08 34.09 34.65 x 35.08 F57 655
4 6 89 FIEDORCZUK Henryk 1957-04-24 PSSON Start Białystok 23.71 21.64 24.28 23.23 23.42 24.44 24.44 F57 257
5 1 231 NIGROVIC Jan 1991-01-01 CZECH REPUBLIC 23.46 23.13 22.36 21.25 x 24.10 24.10 F57 246 PK
6 5 134 RADOMSKI Andrzej 1961-11-30 SSN Start Koszalin 21.08 24.03 x x 22.57 23.28 24.03 F57 243
7 2 194 WOŹNIAK Łukasz 2000-08-03 ZSiR Start Kielce 10.89 10.92 12.89 12.43 11.80 13.17 13.17 F56 29
8 3 35 HAK Szymon 2003-04-03 IKS Atak Elbląg 10.11 x 9.28 10.16 9.03 x 10.16 F56 8

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0641739 s. | Mem: 1.25 megabytes