50. Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Polski
SZCZECIN, 17-19 czerwca 2022
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-06-19 13:39:22
MdyskF37 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 RR1 100 T35-36 100 T37-38 200 T35-38 200 T32-34/51-54 200 T11-13/42-47/61-64 400 T11-13/20/37-38/45-47 400 m K T45-47 4x100 Mix Dysk F11-13/40-46/61-64 Kula F 35-38 Kula K F52-57 Maczuga F31-32/51 100 T11-13/42-47/61-64 200 RR1-3 400 RR1-3 1500 T11-13/20 W dal T11-13/20/36-38/42-47/61-64 Kula F32-34/52-57 Kula F11-13/20/40-46/61-64 Dysk F32-34/52-57 Dysk F35-38 Oszczep F11-13/35-38/40-46/61-64 Oszczep F33-34/52-57

100 T35-36-38 100 T37 100 T42-47/61-64 100 T32-34/51-54 100 m M RR2 100 m M RR3 100 T11-13 200 T32-34/51-54 200 T35-38 200 RR1 400 RR1-3 400 T34 52 53 400 T35-38 Dysk F 56/57 Dysk F35-37 Kula F37-38 Kula F42-46, F61-64 Kula F35-36/40-41 Kula F33 Kula F34 Kula F56-57 Maczuga F31-32/51 Oszczep F37 Oszczep F35-36/40-41 100 RR1 200 T11-13/20/42-47/61-64 200 RR3 200 RR2 400 T11-13/20/42-47/61-64 800 RR1-3 1500 T11-13/T20/37-38/ 45-46 5000 T11-13 Wzwyż T42-47/63-64 W dal T11-13/20/36-38/42-47/61-64 Kula F11-13, F20 Kula F32/52-53 Kula F54/55 Dysk F32-34 Dysk 11-13/38/40-44/46/61-64 Dysk F51-54 Dysk F34 Dysk F55 Oszczep F33-34 Oszczep F11-13/38/42-46/61-64 Oszczep F52-57

DZIEŃ 1
2022-06-17
DZIEŃ 2
2022-06-18
DZIEŃ 3
2022-06-19
KLASYFIKACJA
MEDALOWA


09:30  Kula M F32/52-53 
09:30  Oszczep K F33-34/52-57 
09:30  Kula K F 35-38 
09:30  Dysk M F34 
10:30  5000m M T11-13  [s]
10:50  Kula M F35-36/40-41 
11:00  200 m K T11-13/42-47/61-64  [s]
11:00  Oszczep M F11-13/38/42-46/61-64 
11:10  200 m K T35-38  [s]
11:20  200 m M T11-13/20/42-47/61-64  [s]
11:20  Kula M F56-57 
11:40  200 m M T35-38  [s]
12:00  200 m M T32-34/51-54  [s]
12:00  200 m K T32-34/51-54  [s]
12:10  200m M RR1  [s]
12:10  Dysk M F35-37 
12:20  Oszczep K F11-13/35-38/40-46/61-64 
12:20  200 m M RR2  [s]
12:40  200 m M RR3  [s]
12:50  200m K RR1-3  [s]
 

Data aktualizacji: 2022-06-19 13:39:22
Dysk M F35-37 Planowany START: 2022-06-19 12:10 ZAKOŃCZENIE: 13:20:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty
1 5 187 PIOTROWSKI Paweł 1985-09-24 WZSN Start Wrocław 33.69 F36 725
2 8 12 CZARNECKI Łukasz 2000-01-07 GZSN START Gorzów Wlkp. 39.26 F37 614
3 13 70 WRÓBLEWSKI Damian 1999-05-31 KSI Start Szczecin 35.93 F37 483
4 7 184 MIROSŁAW Jakub 2000-08-08 WZSN Start Wrocław 34.46 F37 423
5 2 129 DUDZIK Artur 1986-01-16 SSN Start Koszalin 30.33 F35 422
6 6 146 SIKORSKI Piotr 1982-06-18 SSON START Siedlce 22.10 F35 101
7 12 69 WOŹNIAK Bartłomiej 1995-08-01 KSI Start Szczecin 24.23 F37 83
8 14 133 OKUNIEWICZ Wojciech 1995-09-20 SSN Start Koszalin 20.85 F35 71
9 4 7 SULERZYCKI Łukasz 1990-07-23 CR im.Ks.Biskupa Jana Chrapka Grudziądz 23.05 F37 61
10 9 135 SIEMIĄTKOWSKI Marek 1990-01-30 SSN Start Koszalin 17.70 F35 24
11 10 176 MOLĘDA Dariusz 1989-09-26 WSSiRN Start Katowice 19.71 F37 20
12 3 32 GÓRSKI Marcin 1984-10-07 IKS Atak Elbląg 18.94 F37 15
13 11 53 WIŚNIEWSKI Michał 1989-06-15 IKS Siedlce 16.52 F37 5
1 197 OLECH Roman 1983-12-08 ZSR Start Zielona Góra DNS F37

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.057265 s. | Mem: 1.25 megabytes