50. Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Polski
SZCZECIN, 17-19 czerwca 2022
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-06-17 16:46:28
MkulaF34 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 RR1 100 T35-36 100 T37-38 200 T35-38 200 T32-34/51-54 200 T11-13/42-47/61-64 400 T11-13/20/37-38/45-47 400 m K T45-47 4x100 Mix Dysk F11-13/40-46/61-64 Kula F 35-38 Kula K F52-57 Maczuga F31-32/51 100 T11-13/42-47/61-64 200 RR1-3 400 RR1-3 1500 T11-13/20 W dal T11-13/20/36-38/42-47/61-64 Kula F32-34/52-57 Kula F11-13/20/40-46/61-64 Dysk F32-34/52-57 Dysk F35-38 Oszczep F11-13/35-38/40-46/61-64 Oszczep F33-34/52-57

100 T35-36-38 100 T37 100 T42-47/61-64 100 T32-34/51-54 100 m M RR2 100 m M RR3 100 T11-13 200 T32-34/51-54 200 T35-38 200 RR1 400 RR1-3 400 T34 52 53 400 T35-38 Dysk F 56/57 Dysk F35-37 Kula F37-38 Kula F42-46, F61-64 Kula F35-36/40-41 Kula F33 Kula F34 Kula F56-57 Maczuga F31-32/51 Oszczep F37 Oszczep F35-36/40-41 100 RR1 200 T11-13/20/42-47/61-64 200 RR3 200 RR2 400 T11-13/20/42-47/61-64 800 RR1-3 1500 T11-13/T20/37-38/ 45-46 5000 T11-13 Wzwyż T42-47/63-64 W dal T11-13/20/36-38/42-47/61-64 Kula F11-13, F20 Kula F32/52-53 Kula F54/55 Dysk F32-34 Dysk 11-13/38/40-44/46/61-64 Dysk F51-54 Dysk F34 Dysk F55 Oszczep F33-34 Oszczep F11-13/38/42-46/61-64 Oszczep F52-57

DZIEŃ 1
2022-06-17
DZIEŃ 2
2022-06-18
DZIEŃ 3
2022-06-19
KLASYFIKACJA
MEDALOWA


11:00  Dysk K F35-38 
11:00  Kula K F52-57 
11:40  Kula M F11-13, F20 
12:00  Dysk M F55 
12:20  Kula K F32-34/52-57 
14:27  Rzut maczugą K F31-32/51 
14:40  Kula M F34 
15:00  Rzut maczugą F31-32/51 
15:00  Kula K F11-13/20/40-46/61-64 
15:30  400m K 11-13/20/37-38/45-47  [s]
15:30  Skok w dal K T11-13/20/36-38/42-47/61-64 
15:40  400m M T11-13/20/42-47/61-64  [s]
16:00  400 m M T35-38  [s]
16:00  Kula M F42-46, F61-64 
16:10  400 m M T32-34/51-54  [s]
16:10  400 m K T45-47  [s]
16:20  400 m M RR1-3  [s]
16:20  Skok w dal M T11-13/20/36-38/42-47/61-64 
16:50  400 m K RR1-3  [s]
17:10  Kula M F33 
17:20  Dysk K F32-33/52-57 
 

Data aktualizacji: 2022-06-17 16:46:28
Kula M F34 Planowany START: 2022-06-17 14:40 ZAKOŃCZENIE: 16:40:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 3 127 PAULINSKI Tomasz 1989-05-27 SSiRON Start Bydgoszcz 10.18 9.92 10.18 9.70 10.41 10.32 10.41 F34 805
2 9 31 WOJNICKI Mateusz 1989-12-16 GZSN START Gorzów Wlkp. x 9.50 9.56 9.53 9.58 9.54 9.58 F34 692
3 1 123 SZAFRAŃSKI Michał 1985-04-09 Sprawniejsi.pl Nieznanowice 7.65 6.86 7.43 7.54 7.44 7.64 7.65 F34 375
4 10 24 RYŚ Tomasz 1993-05-20 GZSN START Gorzów Wlkp. 7.27 7.33 7.42 7.56 7.58 7.50 7.58 F34 363
5 11 68 URBAŃSKI Zbigniew 1969-02-24 KSI Start Szczecin x x x 6.45 6.66 x 6.66 F34 218
6 5 79 BORYŚ Mateusz 1992-01-12 LKS Gol-Start Częstochowa 5.94 5.81 6.34 6.22 6.52 6.27 6.52 F34 198
7 6 161 WIEJACZKA Paweł 1997-01-18 TZSN Start Tarnów 5.59 6.29 6.15 5.85 5.90 5.83 6.29 F34 167
8 4 60 KUCHARSKI Krzysztof 1985-11-08 KSI Start Szczecin 4.85 4.90 4.89 4.96 4.85 4.88 4.96 F34 44
9 2 232 HORSKY Marek 1991-01-01 CZECH REPUBLIC 4.56 4.42 4.05 4.59 4.37 4.45 4.59 F34 26 PK
10 8 18 WILK Tomasz 1973-05-04 SSN Start Koszalin 4.27 x x x x x 4.27 F34 16
11 12 144 OLEWIŃSKI Konrad 1980-05-23 SSON START Siedlce x x x x x 4.07 4.07 F34 11
7 121 ŁASKAWSKI Łukasz 1981-04-03 Sprawniejsi.pl Nieznanowice DNS F34 RC WPA 5.5

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0697651 s. | Mem: 1.25 megabytes