50. Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Polski
SZCZECIN, 17-19 czerwca 2022
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-06-19 12:55:27
MkulaF56-57 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 RR1 100 T35-36 100 T37-38 200 T35-38 200 T32-34/51-54 200 T11-13/42-47/61-64 400 T11-13/20/37-38/45-47 400 m K T45-47 4x100 Mix Dysk F11-13/40-46/61-64 Kula F 35-38 Kula K F52-57 Maczuga F31-32/51 100 T11-13/42-47/61-64 200 RR1-3 400 RR1-3 1500 T11-13/20 W dal T11-13/20/36-38/42-47/61-64 Kula F32-34/52-57 Kula F11-13/20/40-46/61-64 Dysk F32-34/52-57 Dysk F35-38 Oszczep F11-13/35-38/40-46/61-64 Oszczep F33-34/52-57

100 T35-36-38 100 T37 100 T42-47/61-64 100 T32-34/51-54 100 m M RR2 100 m M RR3 100 T11-13 200 T32-34/51-54 200 T35-38 200 RR1 400 RR1-3 400 T34 52 53 400 T35-38 Dysk F 56/57 Dysk F35-37 Kula F37-38 Kula F42-46, F61-64 Kula F35-36/40-41 Kula F33 Kula F34 Kula F56-57 Maczuga F31-32/51 Oszczep F37 Oszczep F35-36/40-41 100 RR1 200 T11-13/20/42-47/61-64 200 RR3 200 RR2 400 T11-13/20/42-47/61-64 800 RR1-3 1500 T11-13/T20/37-38/ 45-46 5000 T11-13 Wzwyż T42-47/63-64 W dal T11-13/20/36-38/42-47/61-64 Kula F11-13, F20 Kula F32/52-53 Kula F54/55 Dysk F32-34 Dysk 11-13/38/40-44/46/61-64 Dysk F51-54 Dysk F34 Dysk F55 Oszczep F33-34 Oszczep F11-13/38/42-46/61-64 Oszczep F52-57

DZIEŃ 1
2022-06-17
DZIEŃ 2
2022-06-18
DZIEŃ 3
2022-06-19
KLASYFIKACJA
MEDALOWA


09:30  Kula M F32/52-53 
09:30  Oszczep K F33-34/52-57 
09:30  Kula K F 35-38 
09:30  Dysk M F34 
10:30  5000m M T11-13  [s]
10:50  Kula M F35-36/40-41 
11:00  200 m K T11-13/42-47/61-64  [s]
11:00  Oszczep M F11-13/38/42-46/61-64 
11:10  200 m K T35-38  [s]
11:20  200 m M T11-13/20/42-47/61-64  [s]
11:20  Kula M F56-57 
11:40  200 m M T35-38  [s]
12:00  200 m M T32-34/51-54  [s]
12:00  200 m K T32-34/51-54  [s]
12:10  200m M RR1  [s]
12:10  Dysk M F35-37 
12:20  Oszczep K F11-13/35-38/40-46/61-64 
12:20  200 m M RR2  [s]
12:40  200 m M RR3  [s]
12:50  200m K RR1-3  [s]
 

Data aktualizacji: 2022-06-19 12:55:27
Kula M F56-57 Planowany START: 2022-06-19 11:20 ZAKOŃCZENIE: 12:38:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 5 45 ROKICKI Janusz 1974-08-16 IKS Cieszyn 13.01 12.30 12.57 12.76 12.38 12.74 13.01 F57 901
2 7 85 KĄKOL Piotr 1982-01-09 MKL Toruń 10.89 11.49 11.67 11.70 11.48 10.95 11.70 F57 769 766
3 4 75 BIERNAT Mateusz 2001-02-28 KSN Start Warszawa 8.71 8.99 9.45 9.89 9.62 9.67 9.89 F56 769 739
4 2 231 NIGROVIC Jan 1991-01-01 CZECH REPUBLIC 7.70 7.53 7.42 7.70 4.99 8.29 8.29 F57 297
5 3 35 HAK Szymon 2003-04-03 IKS Atak Elbląg 6.70 6.63 6.60 5.76 6.47 6.39 6.70 F56 248
6 6 89 FIEDORCZUK Henryk 1957-04-24 PSSON Start Białystok 7.07 7.34 7.33 7.17 7.78 7.27 7.78 F57 229
7 1 194 WOŹNIAK Łukasz 2000-01-01 ZSiR Start Kielce 4.41 4.32 3.91 4.69 4.78 4.83 4.83 F56 43

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.259182 s. | Mem: 1.25 megabytes