50. Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Polski
SZCZECIN, 17-19 czerwca 2022
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-06-18 15:44:53
MoF40 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 RR1 100 T35-36 100 T37-38 200 T35-38 200 T32-34/51-54 200 T11-13/42-47/61-64 400 T11-13/20/37-38/45-47 400 m K T45-47 4x100 Mix Dysk F11-13/40-46/61-64 Kula F 35-38 Kula K F52-57 Maczuga F31-32/51 100 T11-13/42-47/61-64 200 RR1-3 400 RR1-3 1500 T11-13/20 W dal T11-13/20/36-38/42-47/61-64 Kula F32-34/52-57 Kula F11-13/20/40-46/61-64 Dysk F32-34/52-57 Dysk F35-38 Oszczep F11-13/35-38/40-46/61-64 Oszczep F33-34/52-57

100 T35-36-38 100 T37 100 T42-47/61-64 100 T32-34/51-54 100 m M RR2 100 m M RR3 100 T11-13 200 T32-34/51-54 200 T35-38 200 RR1 400 RR1-3 400 T34 52 53 400 T35-38 Dysk F 56/57 Dysk F35-37 Kula F37-38 Kula F42-46, F61-64 Kula F35-36/40-41 Kula F33 Kula F34 Kula F56-57 Maczuga F31-32/51 Oszczep F37 Oszczep F35-36/40-41 100 RR1 200 T11-13/20/42-47/61-64 200 RR3 200 RR2 400 T11-13/20/42-47/61-64 800 RR1-3 1500 T11-13/T20/37-38/ 45-46 5000 T11-13 Wzwyż T42-47/63-64 W dal T11-13/20/36-38/42-47/61-64 Kula F11-13, F20 Kula F32/52-53 Kula F54/55 Dysk F32-34 Dysk 11-13/38/40-44/46/61-64 Dysk F51-54 Dysk F34 Dysk F55 Oszczep F33-34 Oszczep F11-13/38/42-46/61-64 Oszczep F52-57

DZIEŃ 1
2022-06-17
DZIEŃ 2
2022-06-18
DZIEŃ 3
2022-06-19
KLASYFIKACJA
MEDALOWA


10:00  Dysk M 11-13/38/40-44/46/61-64 
10:00  Oszczep M F33-34 
10:30  Oszczep M F37 
11:30  Oszczep M F52-57 
11:55  Dysk K F11-13/40-46/61-64 
15:00  100m K T11-13/42-47/61-64  [s]
15:00  Kula M F54/55 
15:00  Oszczep M F35-36/40-41 
15:05  Dysk M F51-54 
15:06  100 m K T35-36  [s]
15:12  100 m K T37-38  [s]
15:20  100m K RR1  [s]
15:30  Skok wzwyż M T42-47/63-64 
15:34  100 m M T11-13  [s]
15:46  100 m M T42-47/61-64  [s]
15:52  100 m M T35-36/38  [s]
15:58  100 m M T37  [s]
16:04  100 m M T32-34/51-54  [s]
16:12  100m M RR1  [s]
16:28  100 m M RR2  [s]
16:40  Kula M F37-38 
16:44  100 m M RR3  [s]
16:45  Dysk M F 56/57 
17:00  800 m M RR1-3  [s]
17:10  1500 m K T11-13/20  [s]
17:20  1500 m M T11-13/T20/37-38/ 45-46  [s]
17:40  4x100 metrów Mix  [s]
18:15  Dysk M F32-34 
 

Data aktualizacji: 2022-06-18 15:44:53
Oszczep M F35-36/40-41 Planowany START: 2022-06-18 15:00 ZAKOŃCZENIE: 16:35:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V v wynik inf punkty
1 5 187 PIOTROWSKI Paweł 1985-09-24 WZSN Start Wrocław 28.93 30.40 r 30.40 F36 523
2 3 200 SUCHECKI Paweł 1981-08-06 ZSR Start Zielona Góra 18.89 x 19.63 19.40 19.46 x 19.63 F35 179
3 7 14 GLIWIŃSKI Maciej 1972-08-30 GZSN START Gorzów Wlkp. 20.89 21.40 21.51 21.85 19.41 x 21.85 F36 170
4 6 135 SIEMIĄTKOWSKI Marek 1990-01-30 SSN Start Koszalin 15.34 x 16.94 16.70 16.52 17.61 17.61 F35 110
5 4 146 SIKORSKI Piotr 1982-06-18 SSON START Siedlce x x x 14.00 x 15.34 15.34 F35 55
6 2 84 DOBIECKI Kamil 2004-04-20 GZSN START Gorzów Wlkp. 15.73 14.33 15.15 15.78 15.50 15.74 15.78 F41 34
7 1 133 OKUNIEWICZ Wojciech 1995-09-20 SSN Start Koszalin 11.78 12.51 x 13.98 11.83 12.72 13.98 F35 33

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.097281 s. | Mem: 1.25 megabytes