Finał Paralekkoatletycznego Grand Prix Polski. 1. Memoriał Jerzego Jankowskiego
GORZÓW WIELKOPOLSKI, 24 - 25.09.2022
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2022-09-24 15:41:59
M100T20 1 1 2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 m K T12-37-43-46-47 200 m K RR2-RR3 200 m K T37-43-46-47 400m K 11-13-47 Dysk K F11-13/35-38/40-46/61-64 Kula K F 32-34 Maczuga Oszczep K F33, F55 100 400 800 Wzwyż W dal Kula Dysk Oszczep

100 m M RR1 100 m M RR2 100 m M RR3 100 m M T12 100m M T20 100 m M T37-38-47 200m M RR1 200m M T12 200 m M T20-26-37-38-47 400 m M T20 400 m M T36-37-47 Dysk M F38/40-44/61-64 Dysk M F33, F52-57 Discus M F5251 Kula Kula F35-36/40-41 Kula F34 Kula M F33 Kula F56-57 Maczuga Oszczep M F35-36/40-41 Oszczep M F34, F54, F57 Oszczep M F56-57 200 400 800 1500 5000 T11-13 Wzwyż W dal Kula Dysk

DZIEŃ 1
2022-09-24
DZIEŃ 2
2022-09-25


10:00  Dysk M F54-55-56-57 
10:00  W dal K T12-13-20-37-46-47 
10:00  W dal M T12-13-20-37-46-47 
10:30  Kula M F20/42-46/62-64/38 
11:30  Kula M F35-36-37/41 
11:30  Dysk M F52-53/33-34 
12:20  Wzwyż K 
12:30  Wzwyż M T13-20-44-47-63 
12:30  Kula K F35-37-38-40-46-64 
12:45  Dysk K F33-34 
14:45  Kula M F34 
15:00  Kula M F56-57 
15:00  100 m K T12-37-43-46-47  [s]
15:15  Dysk M F13/38/41-46/62-64 
15:20  100m K RR2-RR3  [s]
15:30  100 m M T12  [s]
15:35  100m M T20  [s]
15:45  100 m M T37-38-47  [s]
15:50  100 m M RR1  [s]
15:55  100 m M RR2  [s]
16:00  Kula K F32-34/52-57 
16:00  100 m M RR3  [s]
16:00  Dysk M F35-37 
16:15  Kula M F32-33-52-53 
16:20  400m K 11-13-47  [s]
16:30  400 m K RR2-RR3  [s]
16:40  400 m M T20  [s]
16:50  400 m M T36-37-47  [s]
17:00  400m M RR1-RR2-RR3  [s]
17:15  1500 m M T13/20  [s]
17:20  Kula M F54-55 
17:30  Dysk K F35-37-38/40/64 
17:30  Oszczep K F33-34/54-55-56-57 
 
 Bieg 1  Bieg 2  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-09-24 15:41:59
100m M T20 Planowany START: 2022-09-24 15:35 WYSTARTOWANO: 15:33:29
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf rank
1 4 1 -1.5 81 KIERZKOWSKI Tymoteusz 2007-11-16 MKS Juvenia Białystok (POL) 12.29 T20 1
2 6 1 -1.5 132 MIELCZAREK Mateusz 2004-08-02 UKS Mieszko Chojna (POL) 12.76 T20 2
3 3 1 -1.5 135 WYPYCH Patryk 2006-06-19 UKS Mieszko Chojna (POL) 12.94 T20 3
4 7 1 -1.5 131 KUBALLEK Grzegorz 2006-04-13 UKS Mieszko Chojna (POL) 13.28 T20 4
5 5 1 -1.5 127 CZERNIAKOWSKI Eryk 2007-07-30 UKS Mieszko Chojna (POL) 13.98 T20 6
6 2 1 -1.5 164 STARZYK Damian 2007-05-23 UKS Mieszko Chojna (POL) 14.56 T20 7

1 7 2 -0.7 83 KRUSZEWSKI Tomasz 2000-05-06 PSSON Start Białystok (POL) 13.69 T20 5
2 6 2 -0.7 129 GOŁUCH Jacek 2003-05-20 UKS Mieszko Chojna (POL) 15.15 T20 8
3 2 2 -0.7 162 CZERNIAKOWSKI Fabian 2009-04-01 UKS Mieszko Chojna (POL) 15.69 T20 9
3 2 -0.7 128 DEREŃ Patryk 2002-03-26 UKS Mieszko Chojna (POL) DNS T20
4 2 -0.7 134 PITURA Kamil 2002-01-22 UKS Mieszko Chojna (POL) DNS T20
5 2 -0.7 133 PAPIŃSKI Michał 2004-09-14 UKS Mieszko Chojna (POL) DNS T20

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.098871 s. | Mem: 1.25 megabytes