50. Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Polski
SZCZECIN, 17-19 czerwca 2022
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-06-18 17:44:45
K4x100mix 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 RR1 100 T35-36 100 T37-38 200 T35-38 200 T32-34/51-54 200 T11-13/42-47/61-64 400 T11-13/20/37-38/45-47 400 m K T45-47 4x100 Mix Dysk F11-13/40-46/61-64 Kula F 35-38 Kula K F52-57 Maczuga F31-32/51 100 T11-13/42-47/61-64 200 RR1-3 400 RR1-3 1500 T11-13/20 W dal T11-13/20/36-38/42-47/61-64 Kula F32-34/52-57 Kula F11-13/20/40-46/61-64 Dysk F32-34/52-57 Dysk F35-38 Oszczep F11-13/35-38/40-46/61-64 Oszczep F33-34/52-57

100 T35-36-38 100 T37 100 T42-47/61-64 100 T32-34/51-54 100 m M RR2 100 m M RR3 100 T11-13 200 T32-34/51-54 200 T35-38 200 RR1 400 RR1-3 400 T34 52 53 400 T35-38 Dysk F 56/57 Dysk F35-37 Kula F37-38 Kula F42-46, F61-64 Kula F35-36/40-41 Kula F33 Kula F34 Kula F56-57 Maczuga F31-32/51 Oszczep F37 Oszczep F35-36/40-41 100 RR1 200 T11-13/20/42-47/61-64 200 RR3 200 RR2 400 T11-13/20/42-47/61-64 800 RR1-3 1500 T11-13/T20/37-38/ 45-46 5000 T11-13 Wzwyż T42-47/63-64 W dal T11-13/20/36-38/42-47/61-64 Kula F11-13, F20 Kula F32/52-53 Kula F54/55 Dysk F32-34 Dysk 11-13/38/40-44/46/61-64 Dysk F51-54 Dysk F34 Dysk F55 Oszczep F33-34 Oszczep F11-13/38/42-46/61-64 Oszczep F52-57

DZIEŃ 1
2022-06-17
DZIEŃ 2
2022-06-18
DZIEŃ 3
2022-06-19
KLASYFIKACJA
MEDALOWA


10:00  Dysk M 11-13/38/40-44/46/61-64 
10:00  Oszczep M F33-34 
10:30  Oszczep M F37 
11:30  Oszczep M F52-57 
11:55  Dysk K F11-13/40-46/61-64 
15:00  100m K T11-13/42-47/61-64  [s]
15:00  Kula M F54/55 
15:00  Oszczep M F35-36/40-41 
15:05  Dysk M F51-54 
15:06  100 m K T35-36  [s]
15:12  100 m K T37-38  [s]
15:20  100m K RR1  [s]
15:30  Skok wzwyż M T42-47/63-64 
15:34  100 m M T11-13  [s]
15:46  100 m M T42-47/61-64  [s]
15:52  100 m M T35-36/38  [s]
15:58  100 m M T37  [s]
16:04  100 m M T32-34/51-54  [s]
16:12  100m M RR1  [s]
16:28  100 m M RR2  [s]
16:40  Kula M F37-38 
16:44  100 m M RR3  [s]
16:45  Dysk M F 56/57 
17:00  800 m M RR1-3  [s]
17:10  1500 m K T11-13/20  [s]
17:20  1500 m M T11-13/T20/37-38/ 45-46  [s]
17:40  4x100 metrów Mix  [s]
18:15  Dysk M F32-34 
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2022-06-18 17:44:45
4x100 metrów Mix - Bieg 1 Planowany START: 2022-06-18 17:40 WYSTARTOWANO: 17:43:13
  PhotoFinish
msc tor nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf rank
1 5 SZALA Wiktor
MAJCHRZAK Michał
MŁYŃSKI Przemysław
KOTKOWSKI Michał
SSR Start Poznań 49.35 1
2 3 CIUKSZA Krzysztof
PIĄTEK Mateusz
GAŁAN Agata
LEPIATO Maciej
GZSN START Gorzów Wlkp. 50.78 2
3 7 ŻOŁĄDEK Damian
REISS Amadeusz
WILMA Oskar
PEK Daniel
UKS Olimpijczyk Skorzewo 51.83 3
4 4 JEROMIN Alicja
KISIEL Katarzyna
OWCZAREK Mateusz
AWIŻEŃ Marcin
RSSiRON Start Radom 53.88 4
5 6 SULERZYCKI Łukasz
OWCZAREK Natalia
SZUBA Hubert
KRZYWDZIŃSKA Agata
CR im.Ks.Biskupa Jana Chrapka Grudziądz 59.59 5

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0709751 s. | Mem: 1.25 megabytes