MP1000 PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu na 10 000 metrów
GOLENIÓW, 24 kwietnia 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-04-25 00:19:57
M5000 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

5000 10000m K

5000 10000m M

DZIEŃ 1
2021-04-24
KLASYFIKACJA
MEDALOWA


15:15  10000 m M  [Bieg 4]
15:15  5000 m M  [s]
16:00  10000 m M  [Bieg 3]
16:00  5000 m M  [s]
16:45  10000 m K  [Bieg 2]
16:45  5000 m K  [s]
17:40  10000 m M  [Bieg 2]
17:40  5000 m M  [s]
18:25  10000 m K  [Bieg 1]
18:25  5000 m K  [s]
19:10  10000 m M  [Bieg 1]
19:10  5000 m M  [s]
REKORDY
RP 13:17.69 MALINOWSKI Bronisław OLIMPIA Grudziądz Stockholm 1976-07-05
RP (U23) 13:29.72 BARTOSZAK Michał OLIMPIA Poznań Victoria 1992-06-03
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Ranking

Data aktualizacji: 2021-04-25 00:19:57
5000 m M - Bieg 1 Planowany START: 2021-04-24 19:10 WYSTARTOWANO: 19:10:39
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-kraj wynik inf rank
1 25 179
ZALEWSKI Krystian 89-04-11 UKS Barnim Goleniów (ZP) 15:00.03 1
2 21 112
GŁOGOWSKI Adam 93-09-02 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork (PM) 15:00.74 2
3 22 60
KOZŁOWSKI Patryk 98-11-10 RLTL Optima Radom (MZ) 15:01.00 3
4 17 168
OLEJARZ Artur 88-09-19 MKL Szczecin (ZP) 15:01.23 4
5 24 159
KULKA Szymon 93-06-22 WKS Grunwald Poznań (WP) 15:01.51 5
6 23 57
WIĄCEK Aleksander 00-07-02 OKS Start Otwock (MZ) 15:01.80 U23 (1) 6
7 20 78
DOROŻYŃSKI Szymon 92-03-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 15:02.02 7
8 16 153
NOWICKI Sebastian 94-07-04 OKL Oborniki (WP) 15:04.09 8
9 19 14
CZERONEK Mikołaj 00-11-15 WKS Śląsk Wrocław (DS) 15:15.09 U23 9
10 1 6
WÓJCIK Michał 99-10-01 KS AZS AWF Wrocław (DS) 15:15.33 PB U23 10
11 15 95
NOWAK Jakub 89-11-18 KS Prefbet-Sonarol (PD) 15:15.71 11
12 9 121
JARCZOK Bartosz 99-02-26 AZS-AWF Katowice (SL) 15:15.80 U23 12
13 3 91
DĄBROWSKI Przemysław 89-02-25 KS Prefbet-Sonarol (PD) 15:16.08 13
14 18 127
MUTWIL Oliwier 99-10-27 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 15:16.51 U23 14
15 12 92
ŁOBODZIŃSKI Piotr 85-07-04 KS Prefbet-Sonarol (PD) 15:20.03 15
16 8 47
BUDZIŃSKI Maciej 00-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (LD) 15:27.67 U23 16
17 5 94
NIEMCZYK Mateusz 92-09-30 KS Prefbet-Sonarol (PD) 15:27.90 17
18 7 119
KRYZEL Daniel 00-07-16 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 15:32.33 U23 29
19 11 23
TULEJA Jakub 01-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 15:49.76 U23 46
20 2 18
GUMKOWSKI Szymon 99-07-28 BKS Bydgoszcz (KP) 15:50.02 U23 48
21 6 154
MAĆKOWIAK Wiktor 99-12-09 OŚ AZS Poznań (WP) 16:00.23 U23 53
4 140
CIEPŁAK Marcin 91-01-30 TL ROW Rybnik (SL) DNF
10 76
KOWALCZYK Andrzej 98-11-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów (MA) DNF
13 46
STYPUŁKOWSKI Patryk 95-02-01 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) DNF
14 111
DOBROWOLSKI Emil 86-11-02 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork (PM) DNF

Domtel © by Pilar 2013-2020          Generowanie strony 0.4096360206604 s.