Akademickie Mistrzostwa Polski
BIELSKO-BIAŁA, 21-23 maja 2021
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2021-05-23 14:45:06
Mtrójs 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-05-21
DZIEŃ 2
2021-05-22
DZIEŃ 3
2021-05-23


10:00  800 m K  [s]
10:00  Trójskok K  [Gr. A]
10:00  Tyczka K 
10:05  Dysk K  [Gr. A]
10:50  800 m M  [s]
11:35  Trójskok K  [Gr. B]
12:10  Dysk K  [Gr. B]
13:20  Trójskok M  [Gr. A]
13:40  Dysk M  [Gr. A]
14:45  Wzwyż M  [F]
15:00  100 m K  [el]
15:00  Trójskok M  [Gr. B]
15:00  Tyczka M 
15:40  100 m M  [el]
15:45  Dysk M  [Gr. B]
16:25  400 m pł K  [s]
16:45  Kula K  [F]
17:00  400 m pł M  [s]
17:00  W dal K  [F]
17:20  Oszczep M  [F]
17:25  100 m K  [F B]
17:30  Wzwyż K  [F]
17:35  100 m K  [F A]
17:45  100 m M  [F B]
17:55  100 m M  [F A]
18:10  800 m K  [s]
18:25  800 m M  [s]
18:30  Kula M  [F]
18:40  W dal M  [F]
18:45  Oszczep K  [F]
18:55  3000 m M  [s]
Minimum do finału: 14.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2021-05-23 14:44:55
Trójskok M - Gr. A Planowany START: 2021-05-22 13:20 ZAKOŃCZENIE: 14:45:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-kraj I II III wynik inf PKT AMP PKT AZS rank
1 11 831 ŚWIERCZYNA Bartosz 98-02-09 AWF Katowice (AZS-AWF Katowice) (UWF) 14.71
+1.9


14.71 Q 1
2 17 1134 SACHA Filip 96-06-25 KS AZS AWF Kraków (MLP) 14.62
+4.9


14.62 Q 2
3 15 783 KRZEMIŃSKI Dawid 00-04-05 UTH Radom (UTE) 14.43
+2.7


14.43 SB Q 4
4 3 540 KOMAR Patryk 91-01-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OPL) 13.81
+2.0
14.05
+1.5

14.05 SB Q 9
5 4 353 FORMANIEWICZ Piotr 98-07-06 UG Gdańsk (UNI) 13.95
+1.2
r

13.95 q 10
6 18 706 WALĘCKI Wiktor 97-07-24 PŁ Łódź (UTE) 13.51
+2.2
13.76
+2.2
13.73
+1.4
13.76 q 12
7 19 464 YUSUPOV Danill 03-02-03 UE Poznań (USP) 13.62
+1.6
13.46
+1.3
13.42
+1.5
13.62 40 13
8 8 985 LEWANDOWSKI Jakub 99-12-06 PWSZ Piła (WSZ) 12.85
+0.6
13.21
+0.4
13.40
+2.0
13.40 38 15
9 16 773 KOPEĆ Bartłomiej 97-12-03 PWr Wrocław (UTE) x
+1.4
x
+1.2
13.22
+2.3
13.22 37 16
10 22 617 RÓŻYCKI Mateusz 00-04-07 PG Gdańsk (UTE) 12.54
+3.5
12.62
+1.3
x
+1.3
12.62 35 18
11 6 202 MAREK Vincent 98-03-02 UKW Bydgoszcz (UNI) 12.41
+1.3
11.90
+3.1
12.40
+1.9
12.41 34 19
12 24 554 CISIŃSKI Maciej 97-01-21 AGH Kraków (UTE) 11.67
+2.8
11.68
+2.0
11.85
+0.5
11.85 30 23
13 21 65 SYCHTA Maciej 97-11-05 UJ CM Kraków (UME) 10.89
+1.0
10.99
+2.1
11.64
+0.4
11.64 28 25
14 20 456 KWIECIEŃ Paweł 97-03-28 UE Poznań (USP) 11.52
+0.3
x
+3.1
11.61
+1.9
11.61 27 26
15 7 702 SYCH Tomasz 97-04-20 PŁ Łódź (AZS Łódź) (UTE) 10.93
+1.2
11.37
+1.7
11.60
+1.6
11.60 26 3 27
16 1 203 NAWROT Arkadiusz 97-01-25 UKW Bydgoszcz (UNI) 10.68
+1.0
11.15
+2.4
11.30
+2.2
11.30 25 28
17 13 184 HAMIELEC Marcin 97-04-30 UJ Kraków (UNI) 11.02
+3.0
10.84
+1.5
10.70
+1.8
11.02 22 31
18 23 70 ZYWERT Kacper 99-03-03 UJ CM Kraków (UME) 10.46
+3.7
10.54
+2.1
9.94
+0.9
10.54 PB 18 35
19 14 652 PSZCZÓŁKA Krzysztof 95-04-29 PK Kraków (UTE) 10.36
+1.3
10.20
+1.4
10.39
+2.5
10.39 17 36
20 9 501 KOPEĆ Kacper 99-12-17 WAT Warszawa (USP) 10.09
+1.3
9.98
+1.5
10.20
+0.9
10.20 16 37
21 5 647 OSUCH Bartosz 98-03-04 PK Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UTE) 10.09
+1.0
x
+1.0
x
+2.3
10.09 15 2 38
22 12 526 ŻEBROWSKI Piotr 00-08-12 WAT Warszawa (USP) 9.93
+3.0
10.06
+2.3
9.80
+0.4
10.06 SB 14 39
23 10 681 SOCHAL Adrian 99-05-10 PL Lublin (UTE) 9.89
+0.8
9.46
+2.7
9.73
-0.2
9.89 SB 13 40
2 600 KONDRAT Aleksander 94-07-26 PG Gdańsk (UTE)


DNS

Domtel © by Pilar 2013-2020          Generowanie strony 0.053025007247925 s.