49. Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Polski
BYDGOSZCZ, 14-16.05.2021
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-05-13 22:32:11
0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100m K T11-13/42-47/61-64 100m K RR1 100 m W T35-36 100 m W T37-38 1500 m K T11-13/20 200m K RR1 200 m K T35-38 200 m K T11-13/42-47/61-64 400 m K RR1-3 400m K T11-13/20/37-38/45-47 Dysk K F32-34/52-57 Dysk K F11-13/40-46/61-64 Discus W F35-38 Kula K F11-13/20/40-46/61-64 Kula K F 35-38 Kula K F52-57 Kula K F32-34 Maczuga K F31-32/51 Oszczep K F11-13/40-46/61-64 Oszczep K F33-34/52-57 Oszczep K F35-38 Skok w dal T11-13/20/36-38/42-47/61-64

100m M RR1 100 m M T35-36-38 100 m M T37 100 m M T42-47/61-64 100 m M T32-34/51-54 100 m M RR2 100 m M RR3 100 m M T11-13 1500 m M T11-13/T20/37-38/ 45-46 200 m M T11-13/42-47/61-64 200 m M T32-34/51-54 200 m M T35-38 200m M RR1-3 400m M T11-13/20/42-47/61-64 400 m M RR1-3 400 m M T34 52 53 400 m M T35-38 5000m M T12/T13 800 m M T11-13 800 m M RR1-3 Dysk M F51-54 Dysk M F 56/57 Dysk M F38/40-44/61-64 Dysk M F35-37 Dysk M 11-13/46 Dysk M F32-34 Kula M F11-13, F20 Kula M F37-38 Kula M F42-46, F61-64 Kula M F35-36/40-41 Kula M F33 Kula M F34 Kula M F56-57 Kula M F32/52-53 Kula M F54/55 Maczuga M F31-32/51 Dysk M F55 Oszczep M F11-13/38/42-46/61-64 Oszczep M F37 Oszczep M F35-36/40-41 Oszczep M F56-57 Oszczep M F52-54 Oszczep M F55 Oszczep M F33-34 Trójskok M T11-13/45-47 Skok wzwyż M T42-47/63-64 Skok w dal T11-13/20/36-38/42-47/61-64

DZIEŃ 1
2021-05-14
DZIEŃ 2
2021-05-15
DZIEŃ 3
2021-05-16


09:30  Kula M F54/55 
09:30  Kula M F11-13, F20 
09:30  Dysk M F51-54 
09:30  Dysk M F 56/57 
11:00  Kula M F42-46, F61-64 
12:30  Kula M F37-38 
15:00  Skok w dal M T11-13/20/36-38/42-47/61-64 
15:00  100m K T11-13/42-47/61-64  [s]
15:00  Dysk M F55 
15:00  Dysk K F32-34/52-57 
15:00  Kula M F35-36/40-41 
15:12  100 m K T35-36  [s]
15:18  100 m K T37-38  [s]
15:26  100m K RR1  [s]
15:40  100 m M T11-13  [s]
15:46  100 m M T42-47/61-64  [s]
15:52  100 m M T35-36/38  [s]
15:58  100 m M T37  [s]
16:00  Kula K F 35-38 
16:06  100 m M T32-34/51-54  [s]
16:14  100m M RR1  [s]
16:30  100 m M RR2  [s]
16:38  100 m M RR3  [s]
17:00  Skok w dal K T11-13/20/36-38/42-47/61-64 
17:00  Dysk M F32-34 
17:00  Kula K F11-13/20/40-46/61-64 
17:30  1500 m M T11-13/T20/37-38/ 45-46  [s]
17:45  1500 m K T11-13/20  [s]
 

Data aktualizacji: 2021-05-13 20:29:08
Kula M F54/55 Planowany START: 2021-05-14 09:30
lp nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-kraj inf
1 59
PRZĄDKA Nikodem 98-09-27 ZSR Start Zielona Góra (POL) F55 F55
2 132
KREŻELOK Joachim 90-04-05 Integracyjny Klub Sportowy Cieszyn (POL) F55 F55
3 118
ŻEROMSKI Kamil 88-01-14 SRS Szansa-Start Gdańsk (POL) F55 F55
4 199
GRZANKA Kamil 97-04-21 IKS Atak Elbląg (POL) F55 F55
5 99
LIGĘZA Damian 87-03-21 TZSN Start Tarnów (POL) F55 F55
6 71
CIÓŁKOWSKI Krzysztof 02-07-16 KSN START Warszawa (POL) F55 F55
7 110
DRABIUK Łukasz 86-12-16 PSSON Start Białystok (POL) F55 F55
8 97
KAPUSTKA Dawid 89-05-31 TZSN Start Tarnów (POL) F55 F55
9 131
FAŁEK Kamil 84-06-14 Integracyjny Klub Sportowy Cieszyn (POL) F55 F55
10 130
DUDEK Kamil 91-05-15 Integracyjny Klub Sportowy Cieszyn (POL) F54 F54
11 56
CZYŻ Krzysztof 93-05-09 ZSR Start Zielona Góra (POL) F55 F55
12 49
STOLTMAN Lech 85-02-02 GZSN START Gorzów Wlkp. (POL) F55 F55
13 70
BIERNAT Mateusz 01-02-28 KSN START Warszawa (POL) F55 F55

Domtel © by Pilar 2013-2020          Generowanie strony 0.18046092987061 s.