Akademickie Mistrzostwa Polski
BIELSKO-BIAŁA, 21-23 maja 2021
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2021-05-22 20:31:29
Mwd 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-05-21
DZIEŃ 2
2021-05-22
DZIEŃ 3
2021-05-23


10:00  400 m K  [s]
10:00  Oszczep K  [Gr. A]
10:05  W dal K  [Gr. A]
10:05  Kula M  [Gr. A]
10:10  Wzwyż M  [Gr. A]
10:40  400 m M  [s]
11:25  100 m pł K  [el]
11:55  110 m pł M  [el]
12:05  Kula M  [Gr. B]
12:15  1500 m K  [s]
12:20  Oszczep K  [Gr. B]
12:40  W dal K  [Gr. B]
12:45  1500 m M  [s]
12:50  Wzwyż M  [Gr. B]
16:15  Wzwyż K  [Gr. A]
16:15  Oszczep M  [Gr. A]
16:20  W dal M  [Gr. A]
16:25  Kula K  [Gr. A]
17:10  100 m pł K  [F]
17:15  110 m pł M  [F]
17:30  400 m K  [s]
17:55  400 m M  [s]
18:10  Kula K  [Gr. B]
18:15  Oszczep M  [Gr. B]
18:20  1500 m K  [s]
18:25  W dal M  [Gr. B]
18:35  1500 m M  [s]
18:35  Wzwyż K  [Gr. B]
18:55  4x100 m K  [s]
19:30  4x100 m M  [s]
 
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2021-05-22 20:02:27
W dal M - FINAŁ Planowany START: 2021-05-22 18:40 ZAKOŃCZENIE: 19:40:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-kraj I II III IV V VI wynik inf PKT AMP PKT AZS rank
1 11 914 JOPEK Mateusz 96-02-14 AWF Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UWF) 7.58
+1.6
x
+0.4
7.52
+1.4
7.64
+0.1
7.59
+1.2
7.58
+1.0
7.64 49 9 1
2 6 1007 RÓŻAŃSKI Mateusz 98-08-11 PWSZ Tarnów (WSZ) 7.52
+2.2
x
+2.6
7.40
+0.5
x
-0.1
7.50
+0.3
7.39
+0.4
7.52 47 2
3 9 283 CHOJNOWSKI Bartosz 97-03-17 UB Białystok (UNI) 6.89
+2.3
6.74
+1.5
x
+0.7
7.11
+0.8
7.18
-0.1
x
-0.9
7.18 46 3
4 3 230 KRAWCZYK Kacper 01-04-05 UŁ Łódź (AZS Łódź) (UNI) 7.15
+1.5
-
r



7.15 45 7 4
5 12 1134 SACHA Filip 96-06-25 KS AZS AWF Kraków (MLP) 6.35
+1.7
7.07
+1.1
x
+1.0
7.03
+0.7
6.78
+0.4
7.03
+0.5
7.07 6 5
6 10 530 BASAŁYGO Paweł 95-06-10 PO Opole (AZS KU Politechniki Opolskiej Opole) (UTE) x
-1.1
x
+1.7
6.86
+0.4
2.96
+1.0
7.07
+0.3
x
+1.0
7.07 44 5 6
7 4 534 CHOCHOROWSKI Jacek 96-09-18 PO Opole (AZS KU Politechniki Opolskiej Opole) (UTE) 7.05
+1.6
x
+1.7
6.78
+0.4
6.81
+1.1
6.88
+0.4
x
+0.3
7.05 43 4 7
8 2 985 LEWANDOWSKI Jakub 99-12-06 PWSZ Piła (WSZ) 6.77
+2.0
6.88
+0.9
6.71
+1.2
6.91
+0.7
6.85
-0.4
6.73
+0.3
6.91 42 8
9 5 831 ŚWIERCZYNA Bartosz 98-02-09 AWF Katowice (AZS-AWF Katowice) (UWF) 6.83
+0.7
6.85
+2.3
6.84
+2.0



6.85 41 3 9
10 1 237 RUDNIK Kacper 01-03-24 UMK Toruń (UNI) 6.64
+1.7
x
+2.0
r
+1.2



6.64 40 10
11 8 1149 GRYTA Jacek 03-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LBE) x
+3.5
x
+0.4
6.56
+0.1



6.56 2 11
12 7 533 BUJAK Jakub 00-12-08 PO Opole (AZS KU Politechniki Opolskiej Opole) (UTE) 6.34
+0.7
6.47
+1.6
r



6.47 39 1 12

Domtel © by Pilar 2013-2020          Generowanie strony 0.047432899475098 s.