Finał Paralekkoatletycznego Grand Prix Polski. 1. Memoriał Jerzego Jankowskiego
GORZÓW WIELKOPOLSKI, 24 - 25.09.2022
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2022-09-24 17:53:28
Kkula 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 m K T12-37-43-46-47 200 m K RR2-RR3 200 m K T37-43-46-47 400m K 11-13-47 Dysk K F11-13/35-38/40-46/61-64 Kula K F 32-34 Maczuga Oszczep K F33, F55 100 400 800 Wzwyż W dal Kula Dysk Oszczep

100 m M RR1 100 m M RR2 100 m M RR3 100 m M T12 100m M T20 100 m M T37-38-47 200m M RR1 200m M T12 200 m M T20-26-37-38-47 400 m M T20 400 m M T36-37-47 Dysk M F38/40-44/61-64 Dysk M F33, F52-57 Discus M F5251 Kula Kula F35-36/40-41 Kula F34 Kula M F33 Kula F56-57 Maczuga Oszczep M F35-36/40-41 Oszczep M F34, F54, F57 Oszczep M F56-57 200 400 800 1500 5000 T11-13 Wzwyż W dal Kula Dysk

DZIEŃ 1
2022-09-24
DZIEŃ 2
2022-09-25


10:00  Dysk M F54-55-56-57 
10:00  W dal K T12-13-20-37-46-47 
10:00  W dal M T12-13-20-37-46-47 
10:30  Kula M F20/42-46/62-64/38 
11:30  Kula M F35-36-37/41 
11:30  Dysk M F52-53/33-34 
12:20  Wzwyż K 
12:30  Wzwyż M T13-20-44-47-63 
12:30  Kula K F35-37-38-40-46-64 
12:45  Dysk K F33-34 
14:45  Kula M F34 
15:00  Kula M F56-57 
15:00  100 m K T12-37-43-46-47  [s]
15:15  Dysk M F13/38/41-46/62-64 
15:20  100m K RR2-RR3  [s]
15:30  100 m M T12  [s]
15:35  100m M T20  [s]
15:45  100 m M T37-38-47  [s]
15:50  100 m M RR1  [s]
15:55  100 m M RR2  [s]
16:00  Kula K F32-34/52-57 
16:00  100 m M RR3  [s]
16:00  Dysk M F35-37 
16:15  Kula M F32-33-52-53 
16:20  400m K 11-13-47  [s]
16:30  400 m K RR2-RR3  [s]
16:40  400 m M T20  [s]
16:50  400 m M T36-37-47  [s]
17:00  400m M RR1-RR2-RR3  [s]
17:15  1500 m M T13/20  [s]
17:20  Kula M F54-55 
17:30  Dysk K F35-37-38/40/64 
17:30  Oszczep K F33-34/54-55-56-57 
 
 Ranking

Data aktualizacji: 2022-09-24 17:53:28
Kula K F32-34/52-57 Planowany START: 2022-09-24 16:00 ZAKOŃCZENIE: 17:26:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty rank
1 6 150 KORNOBYS Lucyna 1978-02-17 WZSN Start Wrocław (POL) 8.03 7.97 7.87 8.07 8.05 8.30 8.30 F34 964 1
2 3 63 OLEKSIUK Joanna 1992-07-14 KSI Start Szczecin (POL) 5.29 5.66 5.79 5.76 5.73 5.60 5.79 F33 840 2
3 4 34 PYCIA Izabella 1983-08-20 GZSN START Gorzów Wlkp. (POL) 4.63 x 4.78 5.05 5.35 5.48 5.48 F34 424 3
4 2 101 MARCHEWKA Martyna 2004-06-17 RSSiRON Start Radom (POL) 4.56 4.45 4.29 4.34 4.52 4.45 4.56 F33 512 4
5 10 109 GŁUSKA Aleksandra 1994-02-11 SSN Start Koszalin (POL) 3.51 3.63 3.71 4.16 4.39 3.89 4.39 F32 389 5
6 7 154 DIACZUK Zofia 2004-07-08 ZSR Start Zielona Góra (POL) 3.74 3.89 4.05 3.62 3.98 3.82 4.05 F57 31 6
7 8 77 NOGA Aneta 1996-03-07 LKS Gol-Start Częstochowa (POL) 3.86 x 3.83 x x x 3.86 F34 93 7
8 9 78 RADECKA Justyna 1987-04-24 LKS Gol-Start Częstochowa (POL) 3.74 3.61 3.70 3.46 3.58 3.60 3.60 F57 14 8
9 1 22 IWAŃSKA Liliana 2008-04-08 GZSN START Gorzów Wlkp. (POL) 2.67 2.70 2.69 2.31 2.70 2.39 2.70 F33 49 9
10 5 35 REPIŃSKA Martyna 2004-01-03 GZSN START Gorzów Wlkp. (POL) x 2.50 2.26 2.46 2.37 x 2.50 F33 30 10 PK

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.078181 s. | Mem: 1.25 megabytes