50. Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Polski
SZCZECIN, 17-19 czerwca 2022
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-06-19 13:20:08
Ko 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 RR1 100 T35-36 100 T37-38 200 T35-38 200 T32-34/51-54 200 T11-13/42-47/61-64 400 T11-13/20/37-38/45-47 400 m K T45-47 4x100 Mix Dysk F11-13/40-46/61-64 Kula F 35-38 Kula K F52-57 Maczuga F31-32/51 100 T11-13/42-47/61-64 200 RR1-3 400 RR1-3 1500 T11-13/20 W dal T11-13/20/36-38/42-47/61-64 Kula F32-34/52-57 Kula F11-13/20/40-46/61-64 Dysk F32-34/52-57 Dysk F35-38 Oszczep F11-13/35-38/40-46/61-64 Oszczep F33-34/52-57

100 T35-36-38 100 T37 100 T42-47/61-64 100 T32-34/51-54 100 m M RR2 100 m M RR3 100 T11-13 200 T32-34/51-54 200 T35-38 200 RR1 400 RR1-3 400 T34 52 53 400 T35-38 Dysk F 56/57 Dysk F35-37 Kula F37-38 Kula F42-46, F61-64 Kula F35-36/40-41 Kula F33 Kula F34 Kula F56-57 Maczuga F31-32/51 Oszczep F37 Oszczep F35-36/40-41 100 RR1 200 T11-13/20/42-47/61-64 200 RR3 200 RR2 400 T11-13/20/42-47/61-64 800 RR1-3 1500 T11-13/T20/37-38/ 45-46 5000 T11-13 Wzwyż T42-47/63-64 W dal T11-13/20/36-38/42-47/61-64 Kula F11-13, F20 Kula F32/52-53 Kula F54/55 Dysk F32-34 Dysk 11-13/38/40-44/46/61-64 Dysk F51-54 Dysk F34 Dysk F55 Oszczep F33-34 Oszczep F11-13/38/42-46/61-64 Oszczep F52-57

DZIEŃ 1
2022-06-17
DZIEŃ 2
2022-06-18
DZIEŃ 3
2022-06-19
KLASYFIKACJA
MEDALOWA


09:30  Kula M F32/52-53 
09:30  Oszczep K F33-34/52-57 
09:30  Kula K F 35-38 
09:30  Dysk M F34 
10:30  5000m M T11-13  [s]
10:50  Kula M F35-36/40-41 
11:00  200 m K T11-13/42-47/61-64  [s]
11:00  Oszczep M F11-13/38/42-46/61-64 
11:10  200 m K T35-38  [s]
11:20  200 m M T11-13/20/42-47/61-64  [s]
11:20  Kula M F56-57 
11:40  200 m M T35-38  [s]
12:00  200 m M T32-34/51-54  [s]
12:00  200 m K T32-34/51-54  [s]
12:10  200m M RR1  [s]
12:10  Dysk M F35-37 
12:20  Oszczep K F11-13/35-38/40-46/61-64 
12:20  200 m M RR2  [s]
12:40  200 m M RR3  [s]
12:50  200m K RR1-3  [s]
 

Data aktualizacji: 2022-06-19 13:20:08
Oszczep K F11-13/35-38/40-46/61-64 Planowany START: 2022-06-19 12:20 ZAKOŃCZENIE: 13:02:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 9 51 PIEKART Katarzyna 1986-03-05 IKS Siedlce 30.53 32.80 32.20 31.61 32.67 30.37 32.80 F46 740
2 3 5 MALISZEWSKA Klaudia 1992-01-28 CR im.Ks.Biskupa Jana Chrapka Grudziądz x x 17.31 16.46 x 16.88 17.31 F35 547
3 5 167 KOTŁOWSKA Faustyna 2001-03-24 GZSN START Gorzów Wlkp. x 25.30 x x x x 25.30 F64 535
4 7 95 RASZCZUK Anna 1980-10-15 PSSON Start Białystok 17.92 16.60 16.11 18.65 x 17.09 18.65 F38 489
5 4 175 ADAMCZYK Kornelia 2001-05-06 WSSiRN Start Katowice x 25.30 25.62 x 25.58 x 25.62 F46 463
6 2 19 KOPROWSKA Iwona 2001-01-02 GZSN START Gorzów Wlkp. 13.82 16.18 16.88 16.07 16.64 x 16.88 F37 348
7 10 64 OLEKSY Paulina 1999-08-04 KSI Start Szczecin 13.74 12.16 15.29 12.94 13.30 12.57 15.29 F37 264
8 1 198 PAWLAK Natalia 1999-11-02 ZSR Start Zielona Góra 13.41 11.76 12.52 10.67 12.50 14.79 14.79 F37 238
9 8 94 PŁOSZKIWEICZ Weronika 2006-11-11 PSSON Start Białystok 19.21 18.26 18.94 17.03 16.84 13.21 19.21 F46 209
10 6 96 SZOTKO Anna 1975-09-25 PSSON Start Białystok 12.68 x 9.77 x x 13.37 13.37 F37 173

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0650091 s. | Mem: 1.25 megabytes