50. Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Polski
SZCZECIN, 17-19 czerwca 2022
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-06-19 11:08:14
Koj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 RR1 100 T35-36 100 T37-38 200 T35-38 200 T32-34/51-54 200 T11-13/42-47/61-64 400 T11-13/20/37-38/45-47 400 m K T45-47 4x100 Mix Dysk F11-13/40-46/61-64 Kula F 35-38 Kula K F52-57 Maczuga F31-32/51 100 T11-13/42-47/61-64 200 RR1-3 400 RR1-3 1500 T11-13/20 W dal T11-13/20/36-38/42-47/61-64 Kula F32-34/52-57 Kula F11-13/20/40-46/61-64 Dysk F32-34/52-57 Dysk F35-38 Oszczep F11-13/35-38/40-46/61-64 Oszczep F33-34/52-57

100 T35-36-38 100 T37 100 T42-47/61-64 100 T32-34/51-54 100 m M RR2 100 m M RR3 100 T11-13 200 T32-34/51-54 200 T35-38 200 RR1 400 RR1-3 400 T34 52 53 400 T35-38 Dysk F 56/57 Dysk F35-37 Kula F37-38 Kula F42-46, F61-64 Kula F35-36/40-41 Kula F33 Kula F34 Kula F56-57 Maczuga F31-32/51 Oszczep F37 Oszczep F35-36/40-41 100 RR1 200 T11-13/20/42-47/61-64 200 RR3 200 RR2 400 T11-13/20/42-47/61-64 800 RR1-3 1500 T11-13/T20/37-38/ 45-46 5000 T11-13 Wzwyż T42-47/63-64 W dal T11-13/20/36-38/42-47/61-64 Kula F11-13, F20 Kula F32/52-53 Kula F54/55 Dysk F32-34 Dysk 11-13/38/40-44/46/61-64 Dysk F51-54 Dysk F34 Dysk F55 Oszczep F33-34 Oszczep F11-13/38/42-46/61-64 Oszczep F52-57

DZIEŃ 1
2022-06-17
DZIEŃ 2
2022-06-18
DZIEŃ 3
2022-06-19
KLASYFIKACJA
MEDALOWA


09:30  Kula M F32/52-53 
09:30  Oszczep K F33-34/52-57 
09:30  Kula K F 35-38 
09:30  Dysk M F34 
10:30  5000m M T11-13  [s]
10:50  Kula M F35-36/40-41 
11:00  200 m K T11-13/42-47/61-64  [s]
11:00  Oszczep M F11-13/38/42-46/61-64 
11:10  200 m K T35-38  [s]
11:20  200 m M T11-13/20/42-47/61-64  [s]
11:20  Kula M F56-57 
11:40  200 m M T35-38  [s]
12:00  200 m M T32-34/51-54  [s]
12:00  200 m K T32-34/51-54  [s]
12:10  200m M RR1  [s]
12:10  Dysk M F35-37 
12:20  Oszczep K F11-13/35-38/40-46/61-64 
12:20  200 m M RR2  [s]
12:40  200 m M RR3  [s]
12:50  200m K RR1-3  [s]
 

Data aktualizacji: 2022-06-19 11:08:14
Oszczep K F33-34/52-57 Planowany START: 2022-06-19 09:30 ZAKOŃCZENIE: 10:49:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 8 63 OLEKSIUK Joanna 1992-07-14 KSI Start Szczecin 11.56 10.30 12.52 12.71 12.39 11.93 12.71 F33 891
2 9 117 MARCHEWKA Martyna 2004-06-17 RSSiRON Start Radom 9.67 9.55 9.94 9.21 10.20 9.92 10.20 F33 621
3 4 159 SEWERYN Zofia 1985-03-25 TZSN Start Tarnów 13.11 11.98 13.01 13.03 12.81 12.29 13.11 F55 522
4 2 201 ZĄBEK Joanna 1979-10-08 ZSR Start Zielona Góra 9.05 9.44 9.81 10.18 10.52 9.28 10.52 F34 200
5 3 83 RADECKA Justyna 1987-04-24 LKS Gol-Start Częstochowa 8.77 8.11 8.59 8.09 9.17 9.51 9.51 F57 68
6 5 82 NOGA Aneta 1996-03-07 LKS Gol-Start Częstochowa 7.01 7.28 7.16 6.90 7.42 7.85 7.85 F34 51
7 1 81 MASŁOŃ Marlena 1983-04-12 LKS Gol-Start Częstochowa 5.52 6.03 x 5.17 4.13 4.91 6.03 F54 23
8 7 195 DIACZUK Zofia 2004-07-08 ZSR Start Zielona Góra 7.00 7.15 4.85 7.21 7.13 4.48 7.21 F57 15
6 46 ŚWIDERSKA Beata 1978-02-21 IKS Cieszyn DNS F34

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0528162 s. | Mem: 1.25 megabytes