50. Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Polski
SZCZECIN, 17-19 czerwca 2022
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-06-19 11:17:14
Mkulaj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 RR1 100 T35-36 100 T37-38 200 T35-38 200 T32-34/51-54 200 T11-13/42-47/61-64 400 T11-13/20/37-38/45-47 400 m K T45-47 4x100 Mix Dysk F11-13/40-46/61-64 Kula F 35-38 Kula K F52-57 Maczuga F31-32/51 100 T11-13/42-47/61-64 200 RR1-3 400 RR1-3 1500 T11-13/20 W dal T11-13/20/36-38/42-47/61-64 Kula F32-34/52-57 Kula F11-13/20/40-46/61-64 Dysk F32-34/52-57 Dysk F35-38 Oszczep F11-13/35-38/40-46/61-64 Oszczep F33-34/52-57

100 T35-36-38 100 T37 100 T42-47/61-64 100 T32-34/51-54 100 m M RR2 100 m M RR3 100 T11-13 200 T32-34/51-54 200 T35-38 200 RR1 400 RR1-3 400 T34 52 53 400 T35-38 Dysk F 56/57 Dysk F35-37 Kula F37-38 Kula F42-46, F61-64 Kula F35-36/40-41 Kula F33 Kula F34 Kula F56-57 Maczuga F31-32/51 Oszczep F37 Oszczep F35-36/40-41 100 RR1 200 T11-13/20/42-47/61-64 200 RR3 200 RR2 400 T11-13/20/42-47/61-64 800 RR1-3 1500 T11-13/T20/37-38/ 45-46 5000 T11-13 Wzwyż T42-47/63-64 W dal T11-13/20/36-38/42-47/61-64 Kula F11-13, F20 Kula F32/52-53 Kula F54/55 Dysk F32-34 Dysk 11-13/38/40-44/46/61-64 Dysk F51-54 Dysk F34 Dysk F55 Oszczep F33-34 Oszczep F11-13/38/42-46/61-64 Oszczep F52-57

DZIEŃ 1
2022-06-17
DZIEŃ 2
2022-06-18
DZIEŃ 3
2022-06-19
KLASYFIKACJA
MEDALOWA


09:30  Kula M F32/52-53 
09:30  Oszczep K F33-34/52-57 
09:30  Kula K F 35-38 
09:30  Dysk M F34 
10:30  5000m M T11-13  [s]
10:50  Kula M F35-36/40-41 
11:00  200 m K T11-13/42-47/61-64  [s]
11:00  Oszczep M F11-13/38/42-46/61-64 
11:10  200 m K T35-38  [s]
11:20  200 m M T11-13/20/42-47/61-64  [s]
11:20  Kula M F56-57 
11:40  200 m M T35-38  [s]
12:00  200 m M T32-34/51-54  [s]
12:00  200 m K T32-34/51-54  [s]
12:10  200m M RR1  [s]
12:10  Dysk M F35-37 
12:20  Oszczep K F11-13/35-38/40-46/61-64 
12:20  200 m M RR2  [s]
12:40  200 m M RR3  [s]
12:50  200m K RR1-3  [s]
 

Data aktualizacji: 2022-06-19 11:17:14
Kula M F32/52-53 Planowany START: 2022-06-19 09:30 ZAKOŃCZENIE: 10:51:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 8 16 GÓRCZAK Bartosz 1988-01-08 GZSN START Gorzów Wlkp. 6.91 7.06 7.39 7.46 7.51 7.58 7.58 F53 818
2 4 36 ROCKI Rafał 1976-06-13 IKS Atak Elbląg 7.90 8.07 8.51 8.07 8.08 8.08 8.51 F52 792
3 6 136 SOCHAL Maciej 1987-08-29 SSN Start Koszalin 7.62 7.64 7.38 7.56 6.95 x 7.64 F32 540
4 5 179 SUDA Marek 1975-05-08 WSSiRN Start Katowice x 5.32 4.96 5.14 5.13 5.81 5.81 F32 203
5 7 47 WALA Łukasz 1999-08-17 IKS Cieszyn 5.18 5.21 5.17 5.30 x 5.18 5.30 F52 184
6 3 157 PATYK Daniel 1982-07-22 TZSN Start Tarnów 4.70 5.22 5.19 5.16 5.00 5.13 5.22 F32 120
7 2 191 ŁAPAJ Sebastian 1998-07-19 ZSiR Start Kielce 4.92 4.98 4.89 4.82 4.59 4.87 4.98 F32 93
8 1 122 RYDZ Artur 1992-10-06 Sprawniejsi.pl Nieznanowice 4.24 4.65 3.47 3.73 3.69 3.70 4.65 F32 62

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0484931 s. | Mem: 1.25 megabytes