50. Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Polski
SZCZECIN, 17-19 czerwca 2022
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-06-18 13:05:56
Moj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 RR1 100 T35-36 100 T37-38 200 T35-38 200 T32-34/51-54 200 T11-13/42-47/61-64 400 T11-13/20/37-38/45-47 400 m K T45-47 4x100 Mix Dysk F11-13/40-46/61-64 Kula F 35-38 Kula K F52-57 Maczuga F31-32/51 100 T11-13/42-47/61-64 200 RR1-3 400 RR1-3 1500 T11-13/20 W dal T11-13/20/36-38/42-47/61-64 Kula F32-34/52-57 Kula F11-13/20/40-46/61-64 Dysk F32-34/52-57 Dysk F35-38 Oszczep F11-13/35-38/40-46/61-64 Oszczep F33-34/52-57

100 T35-36-38 100 T37 100 T42-47/61-64 100 T32-34/51-54 100 m M RR2 100 m M RR3 100 T11-13 200 T32-34/51-54 200 T35-38 200 RR1 400 RR1-3 400 T34 52 53 400 T35-38 Dysk F 56/57 Dysk F35-37 Kula F37-38 Kula F42-46, F61-64 Kula F35-36/40-41 Kula F33 Kula F34 Kula F56-57 Maczuga F31-32/51 Oszczep F37 Oszczep F35-36/40-41 100 RR1 200 T11-13/20/42-47/61-64 200 RR3 200 RR2 400 T11-13/20/42-47/61-64 800 RR1-3 1500 T11-13/T20/37-38/ 45-46 5000 T11-13 Wzwyż T42-47/63-64 W dal T11-13/20/36-38/42-47/61-64 Kula F11-13, F20 Kula F32/52-53 Kula F54/55 Dysk F32-34 Dysk 11-13/38/40-44/46/61-64 Dysk F51-54 Dysk F34 Dysk F55 Oszczep F33-34 Oszczep F11-13/38/42-46/61-64 Oszczep F52-57

DZIEŃ 1
2022-06-17
DZIEŃ 2
2022-06-18
DZIEŃ 3
2022-06-19
KLASYFIKACJA
MEDALOWA


10:00  Dysk M 11-13/38/40-44/46/61-64 
10:00  Oszczep M F33-34 
10:30  Oszczep M F37 
11:30  Oszczep M F52-57 
11:55  Dysk K F11-13/40-46/61-64 
15:00  100m K T11-13/42-47/61-64  [s]
15:00  Kula M F54/55 
15:00  Oszczep M F35-36/40-41 
15:05  Dysk M F51-54 
15:06  100 m K T35-36  [s]
15:12  100 m K T37-38  [s]
15:20  100m K RR1  [s]
15:30  Skok wzwyż M T42-47/63-64 
15:34  100 m M T11-13  [s]
15:46  100 m M T42-47/61-64  [s]
15:52  100 m M T35-36/38  [s]
15:58  100 m M T37  [s]
16:04  100 m M T32-34/51-54  [s]
16:12  100m M RR1  [s]
16:28  100 m M RR2  [s]
16:40  Kula M F37-38 
16:44  100 m M RR3  [s]
16:45  Dysk M F 56/57 
17:00  800 m M RR1-3  [s]
17:10  1500 m K T11-13/20  [s]
17:20  1500 m M T11-13/T20/37-38/ 45-46  [s]
17:40  4x100 metrów Mix  [s]
18:15  Dysk M F32-34 
 

Data aktualizacji: 2022-06-18 13:05:56
Oszczep M F52-57 Planowany START: 2022-06-18 11:30 ZAKOŃCZENIE: 13:50:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 6 44 KREŻELOK Joachim 1990-04-05 IKS Cieszyn 24.62 23.88 26.44 23.05 x 24.53 26.44 F55 832
2 7 42 DUDEK Kamil 1991-05-15 IKS Cieszyn 19.90 19.19 20.76 x 18.76 21.22 21.22 F54 665
3 2 199 PRZĄDKA Nikodem 1998-09-27 ZSR Start Zielona Góra 18.48 18.27 19.41 19.28 x x 19.41 F55 465
4 1 233 ROTTER Michal 1991-01-01 CZECH REPUBLIC 16.84 x 17.54 16.71 18.11 16.87 18.11 F55 388
5 8 45 ROKICKI Janusz 1974-08-16 IKS Cieszyn 22.94 19.28 19.39 21.14 20.82 19.83 22.94 F57 276
6 4 18 KOPIEC Michał 1993-04-11 GZSN START Gorzów Wlkp. 14.08 x x 14.20 x 14.02 14.20 F54 232
7 3 134 RADOMSKI Andrzej 1961-11-30 SSN Start Koszalin 19.30 21.08 x 20.59 x 20.91 21.08 F57 207
8 9 89 FIEDORCZUK Henryk 1957-04-24 PSSON Start Białystok 17.30 18.82 18.42 18.31 x x 18.82 F57 136
9 5 166 HINC Robert 1991-07-04 UKS Olimpijczyk Skorzewo 8.24 8.63 x 10.77 10.40 9.57 10.77 F55 57

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.072041 s. | Mem: 1.25 megabytes