50. Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Polski
SZCZECIN, 17-19 czerwca 2022
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-06-18 12:11:22
Mom 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 RR1 100 T35-36 100 T37-38 200 T35-38 200 T32-34/51-54 200 T11-13/42-47/61-64 400 T11-13/20/37-38/45-47 400 m K T45-47 4x100 Mix Dysk F11-13/40-46/61-64 Kula F 35-38 Kula K F52-57 Maczuga F31-32/51 100 T11-13/42-47/61-64 200 RR1-3 400 RR1-3 1500 T11-13/20 W dal T11-13/20/36-38/42-47/61-64 Kula F32-34/52-57 Kula F11-13/20/40-46/61-64 Dysk F32-34/52-57 Dysk F35-38 Oszczep F11-13/35-38/40-46/61-64 Oszczep F33-34/52-57

100 T35-36-38 100 T37 100 T42-47/61-64 100 T32-34/51-54 100 m M RR2 100 m M RR3 100 T11-13 200 T32-34/51-54 200 T35-38 200 RR1 400 RR1-3 400 T34 52 53 400 T35-38 Dysk F 56/57 Dysk F35-37 Kula F37-38 Kula F42-46, F61-64 Kula F35-36/40-41 Kula F33 Kula F34 Kula F56-57 Maczuga F31-32/51 Oszczep F37 Oszczep F35-36/40-41 100 RR1 200 T11-13/20/42-47/61-64 200 RR3 200 RR2 400 T11-13/20/42-47/61-64 800 RR1-3 1500 T11-13/T20/37-38/ 45-46 5000 T11-13 Wzwyż T42-47/63-64 W dal T11-13/20/36-38/42-47/61-64 Kula F11-13, F20 Kula F32/52-53 Kula F54/55 Dysk F32-34 Dysk 11-13/38/40-44/46/61-64 Dysk F51-54 Dysk F34 Dysk F55 Oszczep F33-34 Oszczep F11-13/38/42-46/61-64 Oszczep F52-57

DZIEŃ 1
2022-06-17
DZIEŃ 2
2022-06-18
DZIEŃ 3
2022-06-19
KLASYFIKACJA
MEDALOWA


10:00  Dysk M 11-13/38/40-44/46/61-64 
10:00  Oszczep M F33-34 
10:30  Oszczep M F37 
11:30  Oszczep M F52-57 
11:55  Dysk K F11-13/40-46/61-64 
15:00  100m K T11-13/42-47/61-64  [s]
15:00  Kula M F54/55 
15:00  Oszczep M F35-36/40-41 
15:05  Dysk M F51-54 
15:06  100 m K T35-36  [s]
15:12  100 m K T37-38  [s]
15:20  100m K RR1  [s]
15:30  Skok wzwyż M T42-47/63-64 
15:34  100 m M T11-13  [s]
15:46  100 m M T42-47/61-64  [s]
15:52  100 m M T35-36/38  [s]
15:58  100 m M T37  [s]
16:04  100 m M T32-34/51-54  [s]
16:12  100m M RR1  [s]
16:28  100 m M RR2  [s]
16:40  Kula M F37-38 
16:44  100 m M RR3  [s]
16:45  Dysk M F 56/57 
17:00  800 m M RR1-3  [s]
17:10  1500 m K T11-13/20  [s]
17:20  1500 m M T11-13/T20/37-38/ 45-46  [s]
17:40  4x100 metrów Mix  [s]
18:15  Dysk M F32-34 
 

Data aktualizacji: 2022-06-18 12:11:22
Oszczep M F33-34 Planowany START: 2022-06-18 10:00 ZAKOŃCZENIE: 12:05:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 7 31 WOJNICKI Mateusz 1989-12-16 GZSN START Gorzów Wlkp. x x 24.41 25.69 x x 25.69 F34 643
2 3 190 DOMAŃSKI Łukasz 1987-08-16 ZSiR Start Kielce 11.65 x x x 12.78 13.49 13.49 F33 322
3 12 123 SZAFRAŃSKI Michał 1985-04-09 Sprawniejsi.pl Nieznanowice x x 17.88 19.20 x x 19.20 F34 312
4 9 58 GAWROŃSKI Daniel 1982-11-14 KSI Start Szczecin 13.08 12.79 13.20 x 12.79 12.25 13.20 F33 301
5 8 153 BUDZIK Dawid 1988-11-09 TZSN Start Tarnów 16.99 x 18.10 x 17.90 x 18.10 F34 259
6 2 61 MILEWSKI Dawid 1991-06-20 KSI Start Szczecin x 14.01 14.71 15.27 x 15.81 15.81 F34 160
7 10 79 BORYŚ Mateusz 1992-01-12 LKS Gol-Start Częstochowa 12.35 13.64 13.39 13.27 15.49 12.81 15.49 F34 148
8 1 48 BOŃKOWSKI Daniel 1991-08-22 IKS Siedlce x 15.23 x 14.72 x 12.85 15.23 F34 139
9 6 68 URBAŃSKI Zbigniew 1969-02-24 KSI Start Szczecin 12.89 x 12.85 13.05 13.20 14.15 14.15 F34 103
10 4 60 KUCHARSKI Krzysztof 1985-11-08 KSI Start Szczecin 10.41 9..60 9.87 10.99 10.01 10.51 10.99 F34 34
11 13 144 OLEWIŃSKI Konrad 1980-05-23 SSON START Siedlce 10.49 x x x 7.64 7.09 10.49 F34 27
12 11 232 HORSKY Marek 1991-01-01 CZECH REPUBLIC 10.21 10.22 9.52 x x x 10.22 F34 24

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.059459 s. | Mem: 1.25 megabytes