Akademickie Mistrzostwa Polski
BIELSKO-BIAŁA, 21-23 maja 2021
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2021-05-22 19:35:14
Kw 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-05-21
DZIEŃ 2
2021-05-22
DZIEŃ 3
2021-05-23


10:00  400 m K  [s]
10:00  Oszczep K  [Gr. A]
10:05  W dal K  [Gr. A]
10:05  Kula M  [Gr. A]
10:10  Wzwyż M  [Gr. A]
10:40  400 m M  [s]
11:25  100 m pł K  [el]
11:55  110 m pł M  [el]
12:05  Kula M  [Gr. B]
12:15  1500 m K  [s]
12:20  Oszczep K  [Gr. B]
12:40  W dal K  [Gr. B]
12:45  1500 m M  [s]
12:50  Wzwyż M  [Gr. B]
16:15  Wzwyż K  [Gr. A]
16:15  Oszczep M  [Gr. A]
16:20  W dal M  [Gr. A]
16:25  Kula K  [Gr. A]
17:10  100 m pł K  [F]
17:15  110 m pł M  [F]
17:30  400 m K  [s]
17:55  400 m M  [s]
18:10  Kula K  [Gr. B]
18:15  Oszczep M  [Gr. B]
18:20  1500 m K  [s]
18:25  W dal M  [Gr. B]
18:35  1500 m M  [s]
18:35  Wzwyż K  [Gr. B]
18:55  4x100 m K  [s]
19:30  4x100 m M  [s]
Minimum do finału: 1.64 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2021-05-22 19:35:14
Wzwyż K - Gr. A Planowany START: 2021-05-21 16:15 ZAKOŃCZENIE: 17:39:00
msc lp grupa nr start nazwisko i imię data ur. klub-kraj 1.20 1.28 1.36 1.44 1.50 1.55 1.60 1.64 wynik inf PKT AMP PKT AZS rank
1 1 1 539 KOKOT Katarzyna 04-01-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OPL) - - - - - o o o 1.64 Q 1
1 5 1 583 BORYS Paulina 98-05-14 PG Gdańsk (UTE) - - - - - - - o 1.64 Q 1
1 13 1 122 SKOCZYLAS Patrycja 99-02-04 UMe Łódź (UME) - - - - - - o o 1.64 Q 1
1 21 1 492 LEWANDOWSKA Martyna 00-10-26 UPH Siedlce (USP) - - - - - - o o 1.64 Q 1
5 15 1 298 LIPSKA Ewelina 01-03-28 UW Warszawa (UNI) - - - - - o o xxo 1.64 Q 5
6 18 1 72 BERNATOWICZ Anna 97-10-02 UMB Białystok (UME) - - - - o o xxo xxo 1.64 SB Q 6
1 7 2 861 MIREK Katarzyna 98-04-27 AWF Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UWF) - - - - - o o - 1.60 q 7
1 8 2 925 STEFANIUK Weronika 00-02-23 AWF Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UWF) - - - - - o o - 1.60 q 7
1 11 2 699 NOWAKOWSKA Aleksandra 98-04-23 PŁ Łódź (UTE) - - - - - o o - 1.60 q 7
1 15 2 205 PRZYBYŁ Monika 99-04-20 UKW Bydgoszcz (UNI) - - - - - o o - 1.60 q 7
7 14 1 359 KOLTERMAN Dominika 99-05-09 UG Gdańsk (UNI) - - - o xo o xxo xxx 1.60 q 11
5 13 2 149 KUBIAK Zuzanna 98-04-30 UAM Poznań (UNI) - - - - xo xo xxr 1.55 q 12
8 10 1 541 LACH Aleksandra 00-09-12 PO Opole (AZS KU Politechniki Opolskiej Opole) (UTE) - - o o o xxo xxx 1.55 37 5 13
9 16 1 8 WÓJCIK Paulina 01-12-09 CM UMK Bydgoszcz (UME) - - - xxo xxo xxo xr 1.55 SB 36 14
6 6 2 307 SATUŁA Małgorzata 97-11-13 UW Warszawa (UNI) - - o o o xxx 1.50 34.5 15
6 12 2 975 KALITTA Victoria 01-08-13 WSG Bydgoszcz (WSN) - - - o o - xr 1.50 SB 34.5 15
10 6 1 805 KAROLCZUK Paulina 01-08-01 AWF Biała Podlaska (KS AZS-AWF Biała Podlaska) (UWF) - - - o xo xxx 1.50 33 4 17
11 8 1 199 GOŁĘBIEWSKA Eliza 98-05-12 UKW Bydgoszcz (UNI) - - - o xxo xxx 1.50 31.5 18
11 12 1 343 ADAMCZYK Patrycja 99-05-19 UG Gdańsk (UNI) - - o o xxo xxx 1.50 31.5 18
8 2 2 591 GIERSZEWSKA Daria 96-09-19 PG Gdańsk (UTE) o o o o xxx 1.44 29.5 20
13 22 1 378 SZKOP Wioletta 01-02-18 AJD Częstochowa (USP) - - o o xxx 1.44 29.5 20
14 11 1 101 DROBNIK Marta 98-01-24 UMe Łódź (UME) o o xo o xxx 1.44 28 22
9 5 2 115 ŁAPA Klaudia 96-05-16 UMe Łódź (UME) - o o xo xxx 1.44 26.5 23
9 9 2 789 DELUGA Jagoda 01-01-12 ZUT Szczecin (UTE) - o o xo xxx 1.44 26.5 23
15 9 1 615 POSAŃSKA Kalina 00-04-18 PG Gdańsk (UTE) o o o xxx 1.36 SB 24.5 25
15 20 1 746 DUSZA Izabela 95-07-30 PW Warszawa (UTE) o o o xxx 1.36 24.5 25
11 1 2 97 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna 01-12-28 UMe Łódź (UME) o xo o xxx 1.36 SB 23 27
17 19 1 82 BORKOWSKA Aleksandra 98-11-20 UMe Lublin (UME) o xo xo xxx 1.36 22 28
12 10 2 308 SKIBICKA Weronika 00-02-27 UW Warszawa (UNI) - xo xxo xxx 1.36 PB 21 29
18 2 1 557 JAROMIN Karolina 97-07-09 AGH Kraków (UTE) o o xxx 1.28 20 30
13 14 2 58 NAWROCKA Natalia 99-05-25 UJ CM Kraków (UME) o xo xxx 1.28 =PB 18 31
19 4 1 114 LIGOCKA Oliwia 97-09-19 UMe Łódź (UME) o xo xxx 1.28 18 31
19 17 1 111 LACHENDRO Olga 98-03-26 UMe Łódź (UME) o xo xxx 1.28 18 31
21 7 1 110 KUJAWIAK Marta 98-02-07 UMe Łódź (UME) o xxo xxx 1.28 SB 16 34
14 3 2 60 POPOVCHENKO Sofia 01-05-20 UJ CM Kraków (UME) xo xxo xxx 1.28 15 35
22 3 1 768 FABIJAN Maria 01-01-26 PWr Wrocław (UTE) o xxx 1.20 SB 14 36
4 2 407 SZYMANOWSKA Karolina 00-08-29 SGH Warszawa (USP) DNS

Domtel © by Pilar 2013-2020          Generowanie strony 0.052801847457886 s.