Akademickie Mistrzostwa Polski
BIELSKO-BIAŁA, 21-23 maja 2021
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2021-05-22 10:38:16
M400 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-05-21
DZIEŃ 2
2021-05-22
DZIEŃ 3
2021-05-23


10:00  400 m K  [s]
10:00  Oszczep K  [Gr. A]
10:05  W dal K  [Gr. A]
10:05  Kula M  [Gr. A]
10:10  Wzwyż M  [Gr. A]
10:40  400 m M  [s]
11:25  100 m pł K  [el]
11:55  110 m pł M  [el]
12:05  Kula M  [Gr. B]
12:15  1500 m K  [s]
12:20  Oszczep K  [Gr. B]
12:40  W dal K  [Gr. B]
12:45  1500 m M  [s]
12:50  Wzwyż M  [Gr. B]
16:15  Wzwyż K  [Gr. A]
16:15  Oszczep M  [Gr. A]
16:20  W dal M  [Gr. A]
16:25  Kula K  [Gr. A]
17:10  100 m pł K  [F]
17:15  110 m pł M  [F]
17:30  400 m K  [s]
17:55  400 m M  [s]
18:10  Kula K  [Gr. B]
18:15  Oszczep M  [Gr. B]
18:20  1500 m K  [s]
18:25  W dal M  [Gr. B]
18:35  1500 m M  [s]
18:35  Wzwyż K  [Gr. B]
18:55  4x100 m K  [s]
19:30  4x100 m M  [s]
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  Bieg 6  Bieg 7  Bieg 8  Bieg 9  Ranking

Data aktualizacji: 2021-05-22 10:38:16
400 m M - Bieg 1 Planowany START: 2021-05-21 10:40 WYSTARTOWANO: 10:42:55
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. klub-kraj wynik inf PKT AMP PKT AZS rank
1 4 6 1124 KOWALUK Dariusz 96-04-16 AZS-AWF Warszawa (MAZ) 47.00 9 1
2 5 6 687 DUSZYŃSKI Kajetan 95-05-12 PŁ Łódź (AZS Łódź) (UTE) 47.39 49 7 2
3 3 6 701 RZEŹNICZAK Mateusz 98-07-23 PŁ Łódź (UTE) 47.43 47 3
1 5 7 129 BUZAŁA Mikołaj 98-04-17 UMe Poznań (OŚ AZS Poznań) (UME) 47.61 SB 46 6 4
4 7 6 823 MAJEWSKI Jacek 00-04-28 AWF Katowice (AZS-AWF Katowice) (UWF) 48.51 45 5 5
5 8 6 165 MIROSŁAW Cezary 97-05-08 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) 48.58 44 4 6
2 3 7 974 BOROWIK Dawid 01-02-04 WSG Bydgoszcz (WSN) 48.75 43 7
3 6 7 725 PAŹDZIERZ Adam 00-09-11 PŚ Gliwice (AZS-AWF Katowice) (UTE) 48.89 42 3 8
4 4 7 1103 PAJĄK Jakub 01-01-19 AZS-AWF Katowice (SLK) 48.97 2 9
6 6 6 489 ZDROJEWSKI Amadeusz 98-10-09 UPr Poznań (OŚ AZS Poznań) (USP) 49.29 41 1 10
5 8 7 458 PIASECKI Ryszard 01-09-29 UE Poznań (OŚ AZS Poznań) (USP) 49.36 40 11
1 3 8 462 WAWRZKOWICZ Jan 01-02-19 UE Poznań (OŚ AZS Poznań) (USP) 49.40 PB 39 12
7 2 6 368 SMOLNICKI Łukasz 95-01-27 UG Gdańsk (UNI) 49.57 38 13
6 2 7 531 BILIŃSKI Robin 01-06-29 PO Opole (AZS KU Politechniki Opolskiej Opole) (UTE) 49.60 36 14
2 8 8 910 PAWŁOWSKI Patryk 97-09-12 AWF Wrocław (UWF) 49.66 35 15
3 7 8 45 GOSS Maciej 95-07-14 UJ CM Kraków (UME) 49.77 34 16
1 5 9 509 OPOCKI Michał 98-09-13 WAT Warszawa (USP) 49.96 33 17
4 5 8 322 WASZKIEWICZ Bruno 00-07-10 UWr Wrocław (UNI) 49.97 32 18
5 2 8 400 GOŁĘBIOWSKI Oskar 00-01-22 SGH Warszawa (AZS UMCS Lublin) (USP) 50.13 31 19
7 1 7 511 PĘDZIWIATR Jakub 99-09-11 WAT Warszawa (USP) 50.32 30 20
2 8 9 536 HABRYCH Bartosz 01-07-07 PO Opole (AZS KU Politechniki Opolskiej Opole) (UTE) 50.34 SB 29 21
3 7 9 5 OLSZEWSKI Daniel 99-04-09 CM UMK Bydgoszcz (UME) 50.45 27 22
8 7 7 477 KANIA Karol 98-02-20 UPr Lublin (AZS UMCS Lublin) (USP) 50.52 26 23
4 6 9 153 NAWROT Mikołaj 00-02-05 UAM Poznań (OŚ AZS Poznań) (UNI) 50.85 25 24
6 4 8 131 KSEPKA Jędrzej 01-04-19 UMe Poznań (OŚ AZS Poznań) (UME) 50.89 24 25
5 4 9 799 KUBIŚ Eryk 01-04-22 AWF Gorzów (AZS-AWF Gorzów) (UWF) 50.92 23 26
6 2 9 757 POULAIN Kamil 98-02-27 PW Warszawa (UTE) 51.10 22 27
1 2 5 63 SAIUK Nazarii 98-10-18 UJ CM Kraków (UME) 51.41 21 28
1 7 1 91 RÓŻYCKI Piotr 99-01-22 UMe Lublin (UME) 51.57 20 29
2 5 1 860 LAMPART Tomasz 98-03-05 AWF Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UWF) 51.66 19 30
1 8 2 520 WIECZOREK Wiktor 01-08-26 WAT Warszawa (USP) 51.73 SB 18 31
3 1 1 518 TYMIŃSKI Piotr 00-02-21 WAT Warszawa (USP) 51.77 PB 17 32
7 1 8 241 BERNAL Konrad 01-08-21 URz Rzeszów (UNI) 51.87 PB 16 33
7 3 9 882 ADAMCZEWSKI Dominik 01-05-10 AWF Warszawa (AZS-AWF Warszawa) (UWF) 52.00 15 34
4 4 1 398 GARSTECKI Mikołaj 00-11-28 SGH Warszawa (USP) 52.16 14 35
2 3 2 522 WRÓBEL Jakub 99-01-20 WAT Warszawa (USP) 52.20 13 36
5 3 1 1128 BOROWSKI Mateusz 95-01-12 KS AZS AWF Kraków (MLP) 52.32 37
3 5 2 893 LEC Dawid 99-08-31 AWF Warszawa (UWF) 52.38 12 38
1 6 3 18 KOTRYS Kamil 98-03-14 ŚUM Katowice (UME) 52.76 SB 11 39
2 4 3 243 DZIMIRA Marcin 00-04-22 URz Rzeszów (UNI) 53.90 10 40
4 6 2 248 KULIGA Marcin 97-01-16 URz Rzeszów (UNI) 54.21 9 41
6 2 1 514 SKALSKI Maciej 01-09-07 WAT Warszawa (USP) 54.37 8 42
5 7 2 630 BULIŃSKI Filip 00-11-10 PK Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UTE) 54.57 7 43
2 1 5 780 KĘDRA Patryk 99-05-03 UTH Radom (UTE) 54.60 6 44
1 5 4 759 STRYKOWSKI Jakub 99-07-18 PW Warszawa (UTE) 55.33 PB 5 45
3 7 3 560 KRAUZE Filip 97-01-21 AGH Kraków (UTE) 55.87 4 46
4 5 3 702 SYCH Tomasz 97-04-20 PŁ Łódź (AZS Łódź) (UTE) 55.93 3 47
6 2 2 15 JAROMIN Mateusz 00-03-09 ŚUM Katowice (UME) 56.23 2 48
3 8 5 235 JANKOWSKI Kacper 00-06-09 UMK Toruń (UNI) 56.53 1 49
5 8 3 364 PALIŃSKI Maciej 00-08-10 UG Gdańsk (UNI) 56.63 50
2 8 4 55 MARKIEWICZ-ZAHORSKI Michał 97-05-18 UJ CM Kraków (UME) 56.68 51
6 2 3 662 WÓJCIK Dominik 95-02-10 PK Kraków (UTE) 56.86 52
4 3 5 313 WĘGIEŁEK Stefan 97-06-20 UW Warszawa (UNI) 58.03 53
7 8 1 113 LATOS Jakub 99-05-28 UMe Łódź (UME) 58.19 54
5 4 5 730 SKIBA Krzysztof 96-07-14 PŚ Gliwice (UTE) 58.27 55
6 7 5 728 POPIELA Karol 00-10-18 PŚ Gliwice (UTE) 59.33 56
3 4 4 98 BŁAŻUK Michał 98-11-19 UMe Łódź (UME) 59.45 57
4 6 4 388 LEWCZUK Bartosz 99-08-10 SGGW Warszawa (USP) 62.24 58
5 7 4 421 BANASIAK Jan 00-03-10 UE Katowice (USP) 62.44 SB 59
7 6 5 415 PORADA Przemysław 99-09-21 UEK Kraków (USP) 63.58 60
6 2 4 444 STAŃCZYK Rafał 98-07-27 UE Katowice (USP) 64.44 SB 61
8 5 5 381 CZECZOTKO Maksymilian 91-09-28 SGGW Warszawa (USP) 71.23 62
1 2 144 GULCZYŃSKI Marek 99-02-24 UAM Poznań (UNI) DNS
3 3 332 LEWANDOWSKI Damian 98-02-14 UWM Olsztyn (UNI) DNS
3 4 431 KRAKOWIAK Jakub 00-08-20 UE Katowice (USP) DNS
4 2 1133 PALARCZYK Maksymilian 03-05-12 KS AZS AWF Kraków (MLP) DNS
6 1 373 TANAŚ Patryk 00-06-09 UG Gdańsk (UNI) DNS

Domtel © by Pilar 2013-2020          Generowanie strony 0.076684951782227 s.