Akademickie Mistrzostwa Polski
BIELSKO-BIAŁA, 21-23 maja 2021
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2021-05-23 16:16:58
M4x100 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-05-21
DZIEŃ 2
2021-05-22
DZIEŃ 3
2021-05-23


10:00  400 m K  [s]
10:00  Oszczep K  [Gr. A]
10:05  W dal K  [Gr. A]
10:05  Kula M  [Gr. A]
10:10  Wzwyż M  [Gr. A]
10:40  400 m M  [s]
11:25  100 m pł K  [el]
11:55  110 m pł M  [el]
12:05  Kula M  [Gr. B]
12:15  1500 m K  [s]
12:20  Oszczep K  [Gr. B]
12:40  W dal K  [Gr. B]
12:45  1500 m M  [s]
12:50  Wzwyż M  [Gr. B]
16:15  Wzwyż K  [Gr. A]
16:15  Oszczep M  [Gr. A]
16:20  W dal M  [Gr. A]
16:25  Kula K  [Gr. A]
17:10  100 m pł K  [F]
17:15  110 m pł M  [F]
17:30  400 m K  [s]
17:55  400 m M  [s]
18:10  Kula K  [Gr. B]
18:15  Oszczep M  [Gr. B]
18:20  1500 m K  [s]
18:25  W dal M  [Gr. B]
18:35  1500 m M  [s]
18:35  Wzwyż K  [Gr. B]
18:55  4x100 m K  [s]
19:30  4x100 m M  [s]
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Ranking

Data aktualizacji: 2021-05-23 16:15:38
4x100 m M - Bieg 1 Planowany START: 2021-05-21 19:30 WYSTARTOWANO: 19:50:48
msc tor seria nazwisko i imię data ur. klub-kraj wynik inf PKT AMP PKT AZS rank
1 6 3 ROSÓŁ Sebastian
DZIDA Paweł
MAJEWSKI Jacek
KWIATKOWSKI Karol
AWF Katowice (UWF) 41.53 49 1
2 7 3 KRUPIŃSKI Patryk
SOBCZYK Radosław
JANKOWSKI Tomasz
GOŁĄB Jarosław
AWF Wrocław (UWF) 41.60 47 2
1 5 1 LEMPACH Jakub
MIROSŁAW Cezary
CHMIEL Jakub
STEMPURSKI Daniel
UMCS Lublin (UNI) 42.16 SB 46 3
2 7 1 BUJAK Jakub
CHOCHOROWSKI Jacek
BASAŁYGO Paweł
BUCK Dawid
PO Opole (UTE) 42.66 SB 45 4
3 3 1 PIOTROWSKI Szymon
OPOCKI Michał
DRĘŻEK Arkadiusz
MUZYCZUK Dawid
WAT Warszawa (USP) 43.19 44 5
4 2 1 CZUBACHOWSKI Alek
SMOLNICKI Łukasz
CHISTOWSKI Maciej
FORMANIEWICZ Piotr
UG Gdańsk (UNI) 43.80 SB 43 6
5 6 1 LEBIEDZIŃSKI Krzysztof
JAROSZEWICZ Ernest
CHOJNOWSKI Bartosz
ŁĘCZYCKI Artur
UB Białystok (UNI) 43.81 42 7
1 4 2 SEMAK Mateusz
MACIESZA Jakub
RÓŻYCKI Mateusz
ADAMSKI Przemysław
PG Gdańsk (UTE) 44.06 SB 41 8
3 4 3 WALICZEK Jakub
TARADAJ Bartpsz
SZYMCZAK Adam
KOZŁOWSKI Przemysław
UE Katowice (USP) 44.89 SB 40 9
2 5 2 KUBALA Kamil
KIDOŃ Piotr
OSUCH Bartosz
STOLARSKI Jakub
PK Kraków (UTE) 44.91 SB 39 10
1 7 4 KANIA Karol
ŁAWRUSZKO Michał
STYRNIK Krystian
GAJUR Karol
UPr Lublin (USP) 45.44 38 11
6 8 1 MORDARSKI Jakub
KOTRYS Kamil
RODZIK Przemysław
KUZAK Piotr
ŚUM Katowice (UME) 45.69 37 12
7 4 1 RYCHLEWSKI Jakub
MAREK Vincent
TRZÓSŁO Adrian
PERCZAK Damian
UKW Bydgoszcz (UNI) 46.03 36 13
2 5 4 MIZERA Paweł
SAIUK Nazarii
ZYWERT Kacper
KŁOSEK Michał
UJ CM Kraków (UME) 46.03 35 14
3 8 4 KORCZ Bartosz
LEBIODA Stanisław
KUCHARSKI Jarosław
KRZEMIŃSKI Dawid
UTH Radom (UTE) 46.17 34 15
3 7 2 WALĘCKI Wiktor
KNOP Juliusz
MUŻDŻYŃSKI Maksymilian
WIŚLICKI Maciej
PŁ Łódź (UTE) 46.51 33 16
4 5 3 OLCZYK Mariusz
RATAJ Jonatan
STANEK Jakub
MIROCHA Grzegorz
UMe Łódź (UME) 46.53 SB 32 17
4 6 4 KRUPA Bartłomiej
HUDYKA Albert
PRENDOTA Przemysław
BRYL Michał
PWSZ Tarnów (WSZ) 46.63 31 18
5 2 4 PYLYPCHUK Oleksandr
WILK Przemysław
SARUGA Damian
POLAK Tomasz
PŚk Kielce (UTE) 47.82 30 19
6 1 4 RUDAWSKI Szymon
SYCHTA Maciej
WOJEWODA Bartosz
MARKIEWICZ-ZAHORSKI Michał
UJ CM Kraków II (UME) 48.35 29 20
4 1 2 JÓZEFIAK Tomasz
NIEWIADOMSKI Dariusz
RYBUS Patryk
CHOJNACKI Krzysztof
PŁ Łódź II (UTE) 48.60 28 21
7 3 4 SKIBA Krzysztof
WOJCIUCH Arkadiusz
MRACHACZ Piotr
PAŹDZIERZ Adam
PŚ Gliwice (UTE) 48.78 27 22
5 2 2 KUROWSKI Adrian
PSZCZÓŁKA Krzysztof
WÓJCIK Dominik
SUŁKOWSKI Karol
PK Kraków II (UTE) 48.96 26 23
5 3 3 KRAWCZYK Michał
ZABIELNY Filip
SKOLIMOWSKI Bartosz
SZCZECHOWICZ Michał
UE Katowice II (USP) 49.93 SB 25 24
8 1 1 SERAFIN Michał
PALIAN Jakub
WOŁOSZYN Antoni
DYLEWICZ Łukasz
ŚUM Katowice II (UME) 51.43 25
3 2 JANCZYK Patryk
LEWANDOWSKI Jakub
WŁOSTEK Piotr
KOZIOŁ Jakub
UŁ Łódź (UNI) DQ 170p7
4 4 POULAIN Kamil
STRYKOWSKI Jakub
KRUSCHE Konrad
PŁASKOWICKI Damian
PW Warszawa (UTE) DQ 170p7
6 2 LEWALSKI Błażej
MICHALSKI Mateusz
KONDRAT Aleksander
MERTKA Wiktor
PG Gdańsk II (UTE) DNF
8 2 KACHNOWSKI Daniel
HAMIELEC Marcin
JANIAK Jakub
MAGNUCKI Szymon
UJ Kraków (UNI) DNS
8 3 CZAK Jakub
KUDLA Nikodem
KAMIŃSKI Artur
POLAK Konrad
ZUT Szczecin (UTE) DNS

Domtel © by Pilar 2013-2020          Generowanie strony 0.38046097755432 s.