Akademickie Mistrzostwa Polski
BIELSKO-BIAŁA, 21-23 maja 2021
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2021-05-23 10:50:39
Mkula 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-05-21
DZIEŃ 2
2021-05-22
DZIEŃ 3
2021-05-23


10:00  400 m K  [s]
10:00  Oszczep K  [Gr. A]
10:05  W dal K  [Gr. A]
10:05  Kula M  [Gr. A]
10:10  Wzwyż M  [Gr. A]
10:40  400 m M  [s]
11:25  100 m pł K  [el]
11:55  110 m pł M  [el]
12:05  Kula M  [Gr. B]
12:15  1500 m K  [s]
12:20  Oszczep K  [Gr. B]
12:40  W dal K  [Gr. B]
12:45  1500 m M  [s]
12:50  Wzwyż M  [Gr. B]
16:15  Wzwyż K  [Gr. A]
16:15  Oszczep M  [Gr. A]
16:20  W dal M  [Gr. A]
16:25  Kula K  [Gr. A]
17:10  100 m pł K  [F]
17:15  110 m pł M  [F]
17:30  400 m K  [s]
17:55  400 m M  [s]
18:10  Kula K  [Gr. B]
18:15  Oszczep M  [Gr. B]
18:20  1500 m K  [s]
18:25  W dal M  [Gr. B]
18:35  1500 m M  [s]
18:35  Wzwyż K  [Gr. B]
18:55  4x100 m K  [s]
19:30  4x100 m M  [s]
Minimum do finału: 16.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2021-05-22 20:08:33
Kula M - Gr. A Planowany START: 2021-05-21 10:05 ZAKOŃCZENIE: 10:42:00
msc lp grupa nr start nazwisko i imię data ur. klub-kraj I II III wynik inf PKT AMP PKT AZS rank
1 9 1 1107 SZYSZKOWSKI Jakub 91-08-21 AZS-AWF Katowice (SLK) 19.34 19.34 Q 1
1 13 2 926 ZYGMUNT Patryk 98-02-14 AWF Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UWF) 14.78 16.49 16.49 Q 2
2 15 2 748 GOŹDZIEWICZ Piotr 01-03-23 PW Warszawa (AZS-AWF Warszawa) (UTE) 15.49 16.33 16.33 Q 3
2 19 1 528 MAROK Wojciech 01-09-12 WSPol Szczytno (USP) 16.19 16.19 Q 4
3 6 2 581 BANEVICIUS Sarunas 91-11-20 PG Gdańsk (UTE) 16.13 16.13 Q 5
3 3 1 546 STÓJ Bartłomiej 96-05-15 PO Opole (AZS KU Politechniki Opolskiej Opole) (UTE) 14.87 15.39 x 15.39 q 6
4 19 2 180 STACHNIK Oskar 98-03-01 AZS UMCS Lublin (LBE) 13.48 14.43 15.28 15.28 PB q 7
5 2 2 463 WROTYŃSKI Marcin 96-03-11 UE Poznań (USP) 15.00 x 14.66 15.00 q 8
4 14 1 527 BORKOWSKI Jakub 01-06-26 WSPol Szczytno (USP) 14.88 x 14.86 14.88 q 9
5 2 1 834 UCHMAN Bartłomiej 99-09-25 AWF Katowice (AZS-AWF Katowice) (UWF) x 14.66 14.83 14.83 q 10
6 17 1 750 KAWKA Bartosz 97-09-01 PW Warszawa (UTE) 13.52 13.39 13.98 13.98 q 11
6 17 2 380 CUBER Bartosz 01-01-13 SGGW Warszawa (USP) 13.67 13.47 13.66 13.67 q 12
7 5 1 530 BASAŁYGO Paweł 95-06-10 PO Opole (AZS KU Politechniki Opolskiej Opole) (UTE) 13.63 x x 13.63 PB 38 2 13
7 20 2 383 HORBOWICZ Rafał 98-04-01 SGGW Warszawa (USP) 13.30 13.38 x 13.38 37 14
8 8 2 188 MAGNUCKI Szymon 99-01-01 UJ Kraków (UNI) 13.05 x 13.02 13.05 36 15
8 10 1 490 JARMOŁOWICZ Michał 99-05-28 UPr Wrocław (USP) x 12.54 x 12.54 35 16
9 11 1 637 KOCHAŃSKI Adrian 96-06-07 PK Kraków (UTE) 10.98 11.38 11.97 11.97 34 17
9 16 2 606 MAKURAT Wojciech 98-12-01 PG Gdańsk (UTE) 11.68 x 10.73 11.68 SB 33 18
10 20 1 594 GÓRSKI Rafał 00-02-26 PG Gdańsk (UTE) 10.13 x 11.44 11.44 PB 32 19
11 18 1 711 MYSOR Marek 99-01-04 PRz Rzeszów (UTE) 10.92 x 11.17 11.17 PB 31 20
12 12 1 267 GÓRSKI Patryk 00-01-07 UŚ Katowice (UNI) 9.09 9.99 10.13 10.13 PB 30 21
10 18 2 181 TUROS Piotr 99-07-17 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) 9.70 10.11 9.40 10.11 29 1 22
11 4 2 639 KOWALCZYK Norbert 00-06-09 PK Kraków (UTE) 9.65 9.19 10.06 10.06 28 23
12 7 2 1009 SZWIEC Kamil 96-09-14 PWSZ Tarnów (WSZ) 9.12 x 9.79 9.79 27 24
13 11 2 633 DĘBSKI Patryk 96-11-09 PK Kraków (UTE) 9.64 8.23 9.40 9.64 PB 26 25
14 10 2 997 TRYBUS Władysław 00-08-15 PWSZ Krosno (WSZ) 8.96 7.75 9.44 9.44 SB 25 26
15 14 2 441 SKOLIMOWSKI Bartosz 96-09-15 UE Katowice (USP) 9.24 8.27 8.88 9.24 24 27
13 4 1 62 RUDAWSKI Szymon 00-02-14 UJ CM Kraków (UME) 9.22 8.93 8.91 9.22 SB 23 28
14 7 1 329 KANIA Radosław 00-02-20 UWM Olsztyn (UNI) x 9.21 8.98 9.21 22 29
15 16 1 496 CUKIER Dawid 96-07-29 WAT Warszawa (USP) 7.97 8.70 8.05 8.70 21 30
16 12 2 693 JÓZEFIAK Tomasz 98-02-11 PŁ Łódź (UTE) 8.40 8.67 8.60 8.67 SB 20 31
17 5 2 447 ŚWIERCZEK Hubert 01-11-24 UE Katowice (USP) x 8.54 7.97 8.54 19 32
18 1 2 663 WRÓBEL Dawid 00-05-06 PK Kraków (UTE) 8.00 8.53 8.35 8.53 18 33
16 8 1 24 PALIAN Jakub 99-04-12 ŚUM Katowice (UME) 8.23 8.39 8.30 8.39 17 34
19 9 2 410 CHODOROWSKI Stanisław 97-05-02 UEK Kraków (USP) 7.08 8.04 7.86 8.04 SB 16 35
17 15 1 664 WRÓBEL Wiktor 00-05-06 PK Kraków (UTE) 7.85 7.80 7.48 7.85 15 36
20 3 2 734 MAZUR Łukasz 99-10-28 PŚk Kielce (UTE) 7.48 6.73 7.76 7.76 14 37
18 1 1 360 KURTA Rafał 99-01-12 UG Gdańsk (UNI) 7.67 6.55 6.83 7.67 13 38
19 6 1 43 FERET Ryszard 99-11-20 UJ CM Kraków (UME) 7.09 6.77 6.99 7.09 12 39
13 1 1100 USAREK Jan 02-06-24 AZS UMCS Lublin (LBE) DNS

Domtel © by Pilar 2013-2020          Generowanie strony 0.061980009078979 s.