50. Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Polski
SZCZECIN, 17-19 czerwca 2022
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-29 21:35:37
K100 1 1 2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 T11-13/42-47/61-64 200 RR1-3 400 RR1-3 800 1500 T11-13/20 Wzwyż W dal T11-13/20/36-38/42-47/61-64 Kula F11-13/20/40-46/61-64 Dysk F32-34/52-57 Młot Oszczep F11-13/35-38/40-46/61-64

100 RR1 200 T11-13/20/42-47/61-64 400 T11-13/20/42-47/61-64 800 RR1-3 1500 T11-13/T20/37-38/ 45-46 Wzwyż T42-47/63-64 W dal T11-13/20/36-38/42-47/61-64 Trójskok T11-13/45-47 Kula F11-13, F20 Dysk F51-54 Młot Oszczep F11-13/38/42-46/61-64

DZIEŃ 1
2022-07-30
DZIEŃ 2
2022-07-31
KLASYFIKACJA
MEDALOWA


12:50  Kula M F11-13, F20 
12:50  Kula K F11-13/20/40-46/61-64 
13:30  100m K T11-13/42-47/61-64  [el]
14:25  400 m K RR1-3  [s]
14:30  Trójskok M T11-13/45-47 
14:35  Oszczep M F11-13/38/42-46/61-64 
14:55  100m K T11-13/42-47/61-64  [F]
15:15  400m M T11-13/20/42-47/61-64  [s]
16:05  Oszczep K F11-13/35-38/40-46/61-64 
17:00  Skok wzwyż M T42-47/63-64 
17:33  100m M RR1  [el]
18:00  Młot M 
18:07  800 m M RR1-3  [s]
18:23  800 m K  [s]
18:45  100m M RR1  [F]
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2022-07-29 21:35:37
100m K T11-13/42-47/61-64 Planowany START: 2022-07-30 13:30
tor seria nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj klasa sprzęt inf
2 1 335 PYRKOWSKA Agata 02-08-08 LKS Maraton Turek 13.32/22 13.32
3 1 268 FARASIEWICZ Monika 02-01-20 AZS-AWFiS Gdańsk 11.98/21 12.13
4 1 226 FILIPOW Julia 00-09-25 KS Sprinterzy.com Kraków 12.85/22 12.85
5 1 310 STEFANOWICZ Magdalena 00-09-21 KS AZS AWF Katowice 11.35/22 11.35
6 1 249 ZWOLIŃSKA Judyta 02-08-30 CWKS Resovia Rzeszów 11.83/22 11.83
7 1 350 PAWŁOWSKA Maja 02-06-12 OŚ AZS Poznań 12.27/22 12.27
8 1 369 RUTKOWSKA Wiktoria 01-01-23 LUKS Orneta 11.70/21 11.93

2 2 94 WROŃSKA Wiktoria 00-01-14 MKS Agros Chełm 12.17/17
3 2 267 BELOWSKA Aleksandra 02-05-19 AZS-AWFiS Gdańsk 12.20/21 13.04
4 2 96 HOROWSKA Nikola 01-01-03 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 11.42/22 11.42
5 2 79 JASTRZĄB Izabela 00-02-10 KS Agros Zamość 11.80/21 11.83
6 2 2 BUK Aleksandra 01-04-25 GKS Start Długołęka 12.54/21 12.55
7 2 243 DĄBEK Emilia 01-11-27 CWKS Resovia Rzeszów 11.93/22 11.93
8 2 375 ŁOŚ Lucyna 01-05-02 KL Iskra Białogard 12.02/18 12.12

2 3 227 JACKIEWICZ Patrycja 01-08-06 KS Sprinterzy.com Kraków 12.59/22 12.59
3 3 317 POLAK Julia 01-05-09 TL ROW Rybnik 11.60/21 11.95
4 3 122 DAROS Iga 01-06-12 LUKS Strzałków 12.57/21 12.61
5 3 8 GĄSIOR Adriana 01-10-20 KS AZS AWF Wrocław 11.47/21 11.72
6 3 61 BORZEWSKA Zuzanna 01-11-26 MKL Toruń 11.81/22 11.81
7 3 85 ROMASZKO Monika 02-04-13 KS Agros Zamość 11.70/21 12.04
8 3 STETSKOVA Tetina 00-03-09 UKRAINE

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0818441 s. | Mem: 1.25 megabytes