50. Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Polski
SZCZECIN, 17-19 czerwca 2022
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-29 18:39:10
M400 1 1 2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 T11-13/42-47/61-64 200 RR1-3 400 RR1-3 800 1500 T11-13/20 Wzwyż W dal T11-13/20/36-38/42-47/61-64 Kula F11-13/20/40-46/61-64 Dysk F32-34/52-57 Młot Oszczep F11-13/35-38/40-46/61-64

100 RR1 200 T11-13/20/42-47/61-64 400 T11-13/20/42-47/61-64 800 RR1-3 1500 T11-13/T20/37-38/ 45-46 Wzwyż T42-47/63-64 W dal T11-13/20/36-38/42-47/61-64 Trójskok T11-13/45-47 Kula F11-13, F20 Dysk F51-54 Młot Oszczep F11-13/38/42-46/61-64

DZIEŃ 1
2022-07-30
DZIEŃ 2
2022-07-31
KLASYFIKACJA
MEDALOWA


12:50  Kula M F11-13, F20 
12:50  Kula K F11-13/20/40-46/61-64 
13:30  100m K T11-13/42-47/61-64  [el]
14:25  400 m K RR1-3  [s]
14:30  Trójskok M T11-13/45-47 
14:35  Oszczep M F11-13/38/42-46/61-64 
14:55  100m K T11-13/42-47/61-64  [F]
15:15  400m M T11-13/20/42-47/61-64  [s]
16:05  Oszczep K F11-13/35-38/40-46/61-64 
17:00  Skok wzwyż M T42-47/63-64 
17:33  100m M RR1  [el]
18:00  Młot M 
18:07  800 m M RR1-3  [s]
18:23  800 m K  [s]
18:45  100m M RR1  [F]
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2022-07-29 18:39:10
400m M T11-13/20/42-47/61-64 Planowany START: 2022-07-30 15:15
tor seria nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj klasa sprzęt inf
2 1 57 PYSZKA Mikołaj 02-10-05 LUKS Start Nakło 48.84/21 53.12
3 1 54 URBANIAK Sebastian 01-06-09 LKS Vectra Włocławek 47.50/21 49.44
4 1 348 NAWROT Mikołaj 00-02-05 OŚ AZS Poznań 49.35/22 49.35
5 1 183 ROMANIUK Daniel 01-10-10 MKS Polonia Warszawa 49.96/21 50.96
6 1 228 TYMIŃSKI Piotr 00-02-21 KS Sprinterzy.com Kraków 51.04/21 51.41
7 1 208 WRÓBEL Adam 01-10-24 UKS Herkules Sulejówek 52.02/22 52.02

2 2 68 GOŁĘBIOWSKI Oskar 00-01-22 AZS UMCS Lublin 48.53/22 48.53
3 2 304 MAJEWSKI Jacek 00-04-28 KS AZS AWF Katowice 47.59/21 47.97
4 2 320 SOBURA-DURMA Jakub 02-02-28 KKL Kielce 47.85/21 48.03
5 2 367 KOZACKI Jakub 02-10-11 KS AZS UWM Olsztyn 47.24/21 47.77
6 2 305 PAJĄK Jakub 01-01-19 KS AZS AWF Katowice 47.33/21 48.35
7 2 69 HOŁUB Krzysztof 00-07-27 AZS UMCS Lublin 48.50/22 48.50

2 3 306 PAŹDZIERZ Adam 00-09-11 KS AZS AWF Katowice 47.48/22 47.48
3 3 316 GRZEGORZEWICZ Patryk 02-05-26 MKS-SMS Victoria Racibórz 46.73/22 46.73
4 3 312 WRÓBEL Michał 02-03-04 KS AZS AWF Katowice 47.00/22 47.00
5 3 357 WAWRZKOWICZ Jan 01-02-19 OŚ AZS Poznań 46.81/22 46.81
6 3 101 SOŁTYSIAK Daniel 01-09-06 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 46.67/22 46.67
7 3 100 SOŁTYSIAK Bartosz 01-09-06 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 47.13/22 47.13

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0772521 s. | Mem: 1.25 megabytes