50. Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Polski
SZCZECIN, 17-19 czerwca 2022
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-24 19:27:27
M800 1 1 2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 T11-13/42-47/61-64 200 RR1-3 400 RR1-3 800 1500 T11-13/20 Wzwyż W dal T11-13/20/36-38/42-47/61-64 Kula F11-13/20/40-46/61-64 Dysk F32-34/52-57 Młot Oszczep F11-13/35-38/40-46/61-64

100 RR1 200 T11-13/20/42-47/61-64 400 T11-13/20/42-47/61-64 800 RR1-3 1500 T11-13/T20/37-38/ 45-46 Wzwyż T42-47/63-64 W dal T11-13/20/36-38/42-47/61-64 Trójskok T11-13/45-47 Kula F11-13, F20 Dysk F51-54 Młot Oszczep F11-13/38/42-46/61-64

DZIEŃ 1
2022-07-30
DZIEŃ 2
2022-07-31
KLASYFIKACJA
MEDALOWA


12:50  Kula M F11-13, F20 
12:50  Kula K F11-13/20/40-46/61-64 
13:30  100m K T11-13/42-47/61-64  [el]
14:25  400 m K RR1-3  [s]
14:30  Trójskok M T11-13/45-47 
14:35  Oszczep M F11-13/38/42-46/61-64 
14:55  100m K T11-13/42-47/61-64  [F]
15:15  400m M T11-13/20/42-47/61-64  [s]
16:05  Oszczep K F11-13/35-38/40-46/61-64 
17:00  Skok wzwyż M T42-47/63-64 
17:33  100m M RR1  [el]
18:00  Młot M 
18:07  800 m M RR1-3  [s]
18:23  800 m K  [s]
18:45  100m M RR1  [F]
 
 Bieg 1  Bieg 2  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2022-07-22 15:19:19
800 m M RR1-3 Planowany START: 2022-07-30 18:07
  PhotoFinish
tor seria nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj klasa sprzęt inf
1 1 326 CHMIELARZ Jakub 02-09-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1:51.91/20 1:52.15
2 1 318 ŁAKOMIEC Łukasz 02-03-19 KKL Kielce 1:51.33/22 1:51.33
3 1 313 WYDERKA Maciej 02-07-29 KS AZS AWF Katowice 1:48.39/22 1:48.39
4 1 130 AUGUSTYNIAK Jakub 01-09-04 RKS Łódź 1:46.72/22 1:46.72
5 1 136 OSTROWSKI Filip 01-07-12 RKS Łódź 1:46.89/22 1:46.89
6 1 140 SZKUDLAREK Jakub 01-01-17 RKS Łódź 1:49.30/20 1:50.66
7 1 319 MASACZYŃSKI Adam 01-02-05 KKL Kielce 1:49.56/21 1:50.68
8 1 34 DOMINIAK Daniel 01-04-10 SL GKS Olsza Olszyna 1:50.97/22 1:50.97
9 1 95 WIATRZYK Robert 00-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:52.37/22 1:52.37
10 1 62 POCZWARDOWSKI Jędrzej 02-06-29 MKL Toruń 1:49.90/19 1:52.85

1 2 211 ZABAGŁO Paweł 02-02-15 Kraków Athletics Team 1:54.61/21 1:56.94
2 2 341 GRAD Filip 01-02-13 OŚ AZS Poznań 1:54.67/19 1:56.89
3 2 292 STRUNIAWSKI Jakub 01-03-09 ULKS Talex Borzytuchom 1:51.70/20 1:53.53
4 2 351 PIASECKI Ryszard 01-09-29 OŚ AZS Poznań 1:53.50/22 1:53.50
5 2 202 TURSKI Krzysztof 00-06-08 RLTL Optima Radom 1:50.49/21 1:53.69
6 2 154 ADAMCZEWSKI Dominik 01-05-10 KS AZS AWF Warszawa 1:53.30/21 1:54.63
7 2 210 SKIMINA Wiktor 02-07-29 Kraków Athletics Team 1:55.51/22 1:55.51
8 2 184 RYBAKOWSKI Michał 00-08-30 MKS Polonia Warszawa 1:55.24/21 1:55.70
9 2 332 WIECZOREK Mikołaj 01-03-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1:56.41/21 1:57.40

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0731211 s. | Mem: 1.25 megabytes