50. Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Polski
SZCZECIN, 17-19 czerwca 2022
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-24 19:29:04
M200 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 T11-13/42-47/61-64 200 RR1-3 400 RR1-3 800 1500 T11-13/20 Wzwyż W dal T11-13/20/36-38/42-47/61-64 Kula F11-13/20/40-46/61-64 Dysk F32-34/52-57 Młot Oszczep F11-13/35-38/40-46/61-64

100 RR1 200 T11-13/20/42-47/61-64 400 T11-13/20/42-47/61-64 800 RR1-3 1500 T11-13/T20/37-38/ 45-46 Wzwyż T42-47/63-64 W dal T11-13/20/36-38/42-47/61-64 Trójskok T11-13/45-47 Kula F11-13, F20 Dysk F51-54 Młot Oszczep F11-13/38/42-46/61-64

DZIEŃ 1
2022-07-30
DZIEŃ 2
2022-07-31
KLASYFIKACJA
MEDALOWA


10:30  Skok w dal K T11-13/20/36-38/42-47/61-64 
10:40  Wzwyż K 
11:00  Dysk M F51-54 
12:20  Skok w dal M T11-13/20/36-38/42-47/61-64 
12:24  200m K RR1-3  [s]
12:40  Dysk K F32-33/52-57 
12:45  200 m M T11-13/20/42-47/61-64  [s]
13:50  1500 m K T11-13/20  [s]
14:05  1500 m M T11-13/T20/37-38/ 45-46  [s]
14:25  Młot K 
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  ZBIORCZA
200 m M T11-13/20/42-47/61-64 - Bieg 1 Planowany START: 2022-07-31 12:45
  PhotoFinish
tor nazwisko i imię data ur. klub-woj klasa sprzęt inf
WYKROTA Patryk 00-11-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 20.67/22 20.67
KOMAŃSKI Albert 00-02-07 CWKS Resovia Rzeszów 20.90/22 20.90
ŻOK Łukasz 01-05-17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 20.84/21 20.94
TRZASKA Damian 00-02-03 KS Ciechan Ciechanów 20.95/21 21.21
KRUPA Patryk 02-04-21 KS Agros Zamość 21.23/22 21.23
ŁUKOMSKI Adam 01-09-06 KS AZS AWF Wrocław 21.26/22 21.26
PIETRUSA Jakub 02-02-09 KS Agros Zamość 20.70/21 21.38
ŁUCZYŃSKI Dominik 02-10-11 WLKS Wrocław 21.41/22 21.41
KAROLEWSKI Marcin 02-12-16 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 21.45/22 21.45
GRZEGORZEWICZ Patryk 02-05-26 MKS-SMS Victoria Racibórz 21.22/21 21.46
PĘCZEK Piotr 02-02-22 RKS Łódź 21.51/22 21.51
CHMIEL Jakub 01-02-08 AZS UMCS Lublin 21.57/22 21.57
TARADAJ Bartosz 01-12-22 KS AZS AWF Katowice 21.59/21 21.59
SOŁTYSIAK Daniel 01-09-06 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 21.63/22 21.63
SZACHNIEWICZ Szymon 01-05-26 KS AZS AWF Wrocław 21.16/20 21.76
MICHNIEWSKI Olgierd 00-11-18 RLTL Optima Radom 21.53/21 21.77
FARAJ Wiktor 02-05-02 OKS Skra Warszawa 21.87/21 21.96
WAWRZYNIAK Sebastian 02-02-09 GKS Start Długołęka 21.98/22 21.98
SOŁTYSIAK Bartosz 01-09-06 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 22.01/22 22.01
FRĄCKIEWICZ Natan 01-08-02 STS Pomerania Szczecinek 21.96/19 22.18
MOLSKI Paweł 02-12-12 OKS Skra Warszawa 22.27/22 22.27
PYDA Jakub 01-03-23 KS Agros Zamość 21.66/21 22.53
DRÓŻDŻ Marcin 02-01-05 KS AZS AWF Katowice 22.53/22 22.53
GOŁĄB Jarosław 00-03-15 LKS MOSiR Sieradz 21.91/21 22.70
MAĆKAŁA Szymon 00-09-12 KS AZS AWF Wrocław 22.77/21 22.78
WAŚKIEWICZ Norbert 00-05-05 KS Sprinterzy.com Kraków 22.86/22 22.86
WRÓBEL Adam 01-10-24 UKS Herkules Sulejówek 22.89/22 22.89
TYMIŃSKI Piotr 00-02-21 KS Sprinterzy.com Kraków 22.79/21 23.29
KOZACKI Jakub 02-10-11 KS AZS UWM Olsztyn 21.72/21
LEMPACH Jakub 01-08-21 AZS UMCS Lublin 22.09/19
PYSZKA Mikołaj 02-10-05 LUKS Start Nakło 22.38/21

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.067771 s. | Mem: 1.25 megabytes