1 mila Warszawa
WARSZAWA, 15 czerwca 2024
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-15 17:38:52
M1500 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100

100 400 800 Mila 4x4R 4x400

DZIEŃ 1
2024-06-15



 
 Seria 1  Seria 2  Seria 3  Seria 4  Seria 5  Seria 6  Seria 7  Seria 8  Seria 9  Seria 10  Seria 11  Seria 12  Seria 13  ALL  KAT.WIEKOWE

Data aktualizacji: 2024-06-15 17:38:52
1 Mila dorośli - Seria 1 Planowany START: 2024-06-15 15:10 WYSTARTOWANO: 15:12:17
msc ... nr start nazwisko i imię team (kat.) wynik ... rank
1 239 SOŁTYS Paweł Radio 357 (M40) 6:13.04 M_OPEN-116 149
2 84 JANIK Krzysztof Warszawa (M16) 6:32.72 M_OPEN-136 181
3 932 OLCZAK Artur BECK (PZLA) 6:43.94 197
4 105 KAŹMIERCZAK Michał Kazmierczak Family (M40) 6:50.20 M_OPEN-151 206
5 247 STRZESZEWSKI Adam Janówek Pierwszy (M30) 6:59.48 M_OPEN-160 218
6 216 RADZIWONKA Jakub Akademia Sportu Otwock (M30) 7:03.93 M_OPEN-163 223
7 289 WYDRYSZEK Michał Ząbki (M30) 7:25.52 M_OPEN-176 244
8 925 KISIEL Bartłomiej KS SMS SZKLARSKA PORĘBA (PZLA) 7:29.94 247
9 953 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów (PZLA) 7:30.10 248
10 902 BELNIAK Aleksandra WLKS Nowe Iganie (PZLA) 7:30.16 249
11 312 HUSAKOVSKYI Oleksandr (M16) 7:30.47 M_OPEN-177 250
12 177 NAUMOSKA Anna Brak (K40) 8:23.96 K_OPEN-50 264
13 125 KOSIATY Jarosław Róbmy Swoje (M50) 8:39.24 M_OPEN-185 267
14 60 GŁÓWKA Aleksandra Warszawa (K16) 8:39.94 K_OPEN-52 268
15 171 MILIK Ewelina Warszawa (K40) 8:40.15 K_OPEN-53 269
16 946 TOMCZYK Zofia Tomaszów Mazowiecki (PZLA) 8:59.08 271
17 910 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck (PZLA) 8:59.09 272
18 199 PERGÓŁ Anna Brak (K16) 9:12.78 K_OPEN-56 274
19 161 MAKOWSKA Anna DD Running Team (K30) 9:22.60 K_OPEN-58 276
20 296 ZAROŃ Natalia Warszawa (K16) 9:50.01 K_OPEN-63 281
21 255 SZERSZENIEWSKA Zuzanna Hipolitów (K16) 9:58.00 K_OPEN-65 283
22 299 ZDULSKA Maria Warszawa (K30) 9:58.70 K_OPEN-66 284
23 71 GRZEŚKÓW Anna Warszawa (K30) 10:12.63 K_OPEN-67 285
24 72 GRZEŚKÓW Adrian Kozienice (M30) 10:13.04 M_OPEN-186 286
25 46 DOMŻAŁ Ewa Otwock (K50) 11:03.14 K_OPEN-69 288
26 126 KOSIŃSKA-JANIK Agnieszka Warszawa (K40) 11:08.66 K_OPEN-70 291
27 65 GOMUŁKIEWICZ Marek - (M50) 11:21.12 M_OPEN-189 292
28 245 STRZAŁKA Dorota Warszawa (K30) 12:14.03 K_OPEN-71 293
276 WIECZORKOWSKI Marcin Warszawa (M16) DNS
231 SERWACKI Witold Adidas Runners (M16) DNS
196 PARSZEWSKA Monika Chełm (K40) DNS
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0304129 s. | Mem: 1.25 megabytes