1 mila Warszawa
WARSZAWA, 15 czerwca 2024
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-15 17:38:52
M1500 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100

100 400 800 Mila 4x4R 4x400

DZIEŃ 1
2024-06-15



 
 Seria 1  Seria 2  Seria 3  Seria 4  Seria 5  Seria 6  Seria 7  Seria 8  Seria 9  Seria 10  Seria 11  Seria 12  Seria 13  ALL  KAT.WIEKOWE

Data aktualizacji: 2024-06-15 17:38:52
1 Mila dorośli Planowany START: 2024-06-15 15:10 WYSTARTOWANO: 15:12:17
msc ... seria nr start nazwisko i imię team (kat.) wynik ... rank
3 7 96 KADŁUBOWSKA Anna Warszawa (K16) 5:44.56 K_OPEN-5 100
16 12 61 GŁUCHOWSKA Zofia Lublin (K16) 5:45.61 K_OPEN-6 102
8 8 167 MAZUR Anna Passion First (K16) 5:48.07 K_OPEN-9 109
18 12 155 ŁAZ Marta wTLENIE (K16) 6:26.12 K_OPEN-17 172
17 7 192 PAŁKA Ewa Kraków (K16) 6:26.42 K_OPEN-18 173
21 8 266 TRYBAŃSKA Sylwia Baboszewo (K16) 6:39.10 K_OPEN-22 187
9 4 309 HENDEL Magda AZS AWF KRAKÓW MASTERS (K16) 6:40.61 K_OPEN-24 193
11 4 118 KOMUDA Klaudia Czerwin (K16) 6:42.54 K_OPEN-25 195
20 6 107 KIERSKA Izabela AZS Politechniki Warszawskiej (K16) 6:47.02 K_OPEN-27 200
19 5 270 WAJZER Zofia Pszczółkowski Team (K16) 6:47.40 K_OPEN-28 201
23 5 180 NOWAKOWSKA Mela Warszawa (K16) 7:00.25 K_OPEN-32 219
24 5 277 WIERETIŁO Nina Warszawa (K16) 7:06.08 K_OPEN-35 226
18 4 304 ZIĘBA Kinga Nowa Dęba (K16) 7:08.57 K_OPEN-36 230
20 4 278 WIERZBICKA Paula Warszawa (K16) 7:17.01 K_OPEN-37 236
25 8 275 WIECZOREK Weronika Żórawski Team (K16) 7:34.17 K_OPEN-43 254
21 3 52 FERDYNUS Hanna Warszawa (K16) 8:02.30 K_OPEN-47 261
14 1 60 GŁÓWKA Aleksandra Warszawa (K16) 8:39.94 K_OPEN-52 268
19 2 185 OCIEPA Monika Łódź (K16) 8:59.28 K_OPEN-55 273
18 1 199 PERGÓŁ Anna Brak (K16) 9:12.78 K_OPEN-56 274
20 2 79 JACKIEWICZ Katarzyna BECK (K16) 9:16.73 K_OPEN-57 275
21 2 156 ŁYNKO Angelika BECK (K16) 9:30.36 K_OPEN-59 277
22 2 253 SZCZYGIEŁ Martyna Warszawa (K16) 9:30.77 K_OPEN-60 278
20 1 296 ZAROŃ Natalia Warszawa (K16) 9:50.01 K_OPEN-63 281
25 2 47 DORENDA Maria Łódź (K16) 9:57.07 K_OPEN-64 282
21 1 255 SZERSZENIEWSKA Zuzanna Hipolitów (K16) 9:58.00 K_OPEN-65 283
12 93 JEZIERSKA Ewelina Night Runners (K16) DNS
3 218 REISE Agatka Warszawa (K16) DNS

9 9 99 KARBOWIAK Marcelina Warsaw (K30) 5:20.51 K_OPEN-1 71
12 9 86 JARASZKIEWICZ Hanna Kobiety Biegają (K30) 5:24.44 K_OPEN-2 75
15 12 285 WOJTKOWIAK Marta Pawko Runner Team (K30) 5:38.67 K_OPEN-4 94
18 9 215 RADKOWSKA Małgorzata Team Parszczyńskich (K30) 5:47.48 K_OPEN-8 108
10 7 43 CZECH Agata Warszawa (K30) 6:03.76 K_OPEN-11 137
15 7 55 GAJEK Małgorzata Warszawa (K30) 6:23.43 K_OPEN-15 165
16 7 140 KULIS Aleksandra Warszawa (K30) 6:25.84 K_OPEN-16 171
14 5 53 FILIPOWICZ Natalia New Balance Run Club (K30) 6:31.56 K_OPEN-20 179
15 5 5 ARCISZEWSKA Beata Warszawa (K30) 6:36.88 K_OPEN-21 184
7 4 241 STASZEK Anna AZS AWF KRAKÓW MASTERS (K30) 6:39.16 K_OPEN-23 188
20 5 246 STRZELECKA Justyna No Limit Gym Ursus (K30) 6:50.05 K_OPEN-29 205
12 3 110 KLECZKOWSKA Joanna Warszawa (K30) 7:02.19 K_OPEN-33 221
15 4 169 MICHALUK Izabela Warszawa (K30) 7:05.52 K_OPEN-34 225
9 2 243 STRYCZNIEWICZ Kamila Adamowizna (K30) 7:18.03 K_OPEN-38 238
25 5 119 KONASIEWICZ Agnieszka Zabiegana Aga Team (K30) 7:18.11 K_OPEN-39 239
18 3 54 FUSIECKA Julia OTCFteam (K30) 7:26.81 K_OPEN-41 245
20 3 211 PONIKOWSKA Teresa UKS Sternik Pruszkow (K30) 8:02.00 K_OPEN-46 260
22 3 198 PAWLAK-RUSZCZYŃSKA Małgorzata Warszawa (K30) 8:18.46 K_OPEN-48 262
18 2 124 KORNACKA Sylwia Warszawa (K30) 8:53.21 K_OPEN-54 270
19 1 161 MAKOWSKA Anna DD Running Team (K30) 9:22.60 K_OPEN-58 276
23 2 78 JACHIMOWSKA Justyna Warszawa (K30) 9:43.90 K_OPEN-61 279
24 2 248 SURMACZ Dorota Warszawa (K30) 9:45.23 K_OPEN-62 280
22 1 299 ZDULSKA Maria Warszawa (K30) 9:58.70 K_OPEN-66 284
23 1 71 GRZEŚKÓW Anna Warszawa (K30) 10:12.63 K_OPEN-67 285
28 1 245 STRZAŁKA Dorota Warszawa (K30) 12:14.03 K_OPEN-71 293
22 7 18 BIEŃKOWSKA Joanna Warszawa (K30) 12:16.16 K_OPEN-72 294
7 162 MAKUCH Aleksandra BWRUNNERS (K30) DNS

6 8 28 BUBEŁA Magda Lipiec Running Team (K40) 5:46.87 K_OPEN-7 104
14 8 257 SZYMAŃSKA Agnieszka Łomianki (K40) 6:00.91 K_OPEN-10 130
13 7 139 KULESZA Katarzyna Białystok (K40) 6:15.94 K_OPEN-12 154
10 6 283 WŁOSZCZOWSKA Maja Warszawa (K40) 6:17.91 K_OPEN-13 157
12 6 21 BLISKOWSKA Anna Ducla Academy (K40) 6:21.93 K_OPEN-14 161
16 6 23 BŁAŻEJAK Krzysia wTLENIE (K40) 6:30.96 K_OPEN-19 178
19 6 144 KWASEK Aleksandra Żyrardów (K40) 6:45.88 K_OPEN-26 199
21 7 179 NIEMYSKA Wanda Warszawa (K40) 6:56.95 K_OPEN-30 212
13 4 232 SIEWRUK Katarzyna Warsaw Run Club (K40) 6:59.31 K_OPEN-31 217
22 4 6 BANASZAK Ewa RUN BYDGOSZCZ (K40) 7:28.22 K_OPEN-42 246
23 4 98 KAPUŚCIAREK Ela Łomianki (K40) 7:37.14 K_OPEN-44 255
13 2 134 KRULAK Marzena krulaczki team (K40) 7:49.27 K_OPEN-45 257
16 2 269 URBAŃSKA Katarzyna Warszawa (K40) 8:20.33 K_OPEN-49 263
12 1 177 NAUMOSKA Anna Brak (K40) 8:23.96 K_OPEN-50 264
15 1 171 MILIK Ewelina Warszawa (K40) 8:40.15 K_OPEN-53 269
26 1 126 KOSIŃSKA-JANIK Agnieszka Warszawa (K40) 11:08.66 K_OPEN-70 291
6 297 ZAVHORODNYA Olha Warszawa Wesola (K40) DNS
1 196 PARSZEWSKA Monika Chełm (K40) DNS
2 227 SADOWSKA Joanna ARYZTA (K40) DNS
3 234 SKRZECZ Ewa Warszawa (K40) DNS
4 259 TARCZYŃSKA Dominika Warszawa (K40) DNS

24 8 308 MARON Agnieszka adidas Runners Warsaw (K50) 7:24.91 K_OPEN-40 242
23 3 85 JANYSZKO Małgorzata Warszawa (K50) 8:36.14 K_OPEN-51 266
26 2 205 PŁATEK Katarzyna Dziady OCR (K50) 10:26.15 K_OPEN-68 287
25 1 46 DOMŻAŁ Ewa Otwock (K50) 11:03.14 K_OPEN-69 288

1 11 120 KONDEJ Mateusz MatiBiega (M16) 4:23.45 M_OPEN-1 1
2 11 127 KOWALCZUK Jarosław Warszawa (M16) 4:26.67 M_OPEN-3 4
3 11 261 TOKARSKI Piotr Dąbrowski Team (M16) 4:28.40 M_OPEN-4 5
6 13 104 KAWALERSKI Kamil Łukawiec (M16) 4:33.34 M_OPEN-7 9
8 13 188 OMELIN Max Adidas Runners (M16) 4:33.86 M_OPEN-8 11
11 13 165 MANIKOWSKI Jakub Jagoda Running Team (M16) 4:37.66 M_OPEN-12 16
2 10 95 JUCHNER Mateusz Passion First (M16) 4:39.15 M_OPEN-13 19
4 11 10 BARTNICKI Adrian MKB Dreptak (M16) 4:41.72 M_OPEN-16 22
4 10 302 ZIEMKOWSKI Aleks Passion First (M16) 4:42.46 M_OPEN-17 23
14 13 279 WIĘCKOWSKI Łukasz Warka (M16) 4:43.06 M_OPEN-18 24
5 10 137 KRZYŻANOWSKI Jan Passion First (M16) 4:43.57 M_OPEN-19 25
3 12 228 SAŁACH Michał Adidas Runners Warsaw (M16) 4:49.57 M_OPEN-22 29
8 10 35 CHMIELEWSKI Piotr Passion First (M16) 4:53.26 M_OPEN-25 34
6 11 183 OBARA Przemysław TKKF Płock (M16) 4:56.27 M_OPEN-28 38
8 12 220 RĘKAWEK Filip Garwolin (M16) 5:00.90 M_OPEN-32 42
8 11 74 HEBDA Adrian Tarnów (M16) 5:02.20 M_OPEN-35 45
9 11 67 GRABOWIEC Arkadiusz Power Training (M16) 5:03.39 M_OPEN-36 46
11 11 42 CZAJKA Jarosław Mińsk Mazowiecki (M16) 5:08.01 M_OPEN-39 51
2 8 44 DEC Rafał AZS SGH (M16) 5:10.80 M_OPEN-41 54
11 10 14 BĄK Mateusz Mountain Running Guides (M16) 5:19.51 M_OPEN-52 66
12 10 213 PYCEK Arkadiusz Łuków (M16) 5:20.03 M_OPEN-54 68
13 10 50 DUMAŃSKI Łukasz Płońsk (M16) 5:20.37 M_OPEN-56 70
10 9 195 PARADOWSKI Michał Warszawa (M16) 5:23.08 M_OPEN-58 73
15 10 293 ZAJĄCZKOWSKI Mateusz Passion First (M16) 5:32.97 M_OPEN-63 80
13 12 264 KOPKA Marcelina adidas Runners Warsaw (M16) 5:33.17 K_OPEN-3 81
18 11 260 THIEL Aleksander Reguły (M16) 5:35.36 M_OPEN-66 85
1 6 88 JASKÓLSKI Bartłomiej Ostrożeń (M16) 5:35.51 M_OPEN-67 87
15 9 267 TYMOSIEWICZ Patryk Warszawa (M16) 5:37.44 M_OPEN-69 89
3 6 34 CHEŁCHOWSKI Michał Warszawa (M16) 5:42.74 M_OPEN-76 98
7 8 265 TRETHAN Igor Warszawa (M16) 5:47.07 M_OPEN-81 106
9 8 172 MOLGA Bartłomiej MOKIDO (M16) 5:48.27 M_OPEN-83 110
1 5 75 HLADKYI Vladyslav Warszawa (M16) 5:50.05 M_OPEN-87 114
8 7 16 BEREDA Arkadiusz Wołomin (M16) 5:55.24 M_OPEN-94 123
5 6 123 KONOFAŁ Arkadiusz RUN Otwock (M16) 5:56.13 M_OPEN-96 125
2 3 184 OBRĘBALSKI Alan Łomianki (M16) 5:58.60 M_OPEN-97 127
13 8 298 ZAWADZKI Michał OTCFteam (M16) 5:59.21 M_OPEN-98 128
3 2 233 SIKORA Mateusz Łaskarzew (M16) 6:00.99 M_OPEN-101 132
5 5 12 BĄCAL Maciej Kraczkowa (M16) 6:02.30 M_OPEN-103 134
16 8 112 KOBZA Bartłomiej Wola Karczewska (M16) 6:07.03 M_OPEN-107 140
4 3 310 SZCZĘSNY Wojciech (M16) 6:07.36 M_OPEN-108 141
8 6 181 NOWINA-KONOPKA Stanisław Warszawa (M16) 6:07.85 M_OPEN-109 142
1 4 113 KOBZA Szymon Wola Karczewska (M16) 6:11.80 M_OPEN-112 145
2 4 25 BOROWSKI Grzegorz Stopka Pilawa (M16) 6:12.58 M_OPEN-114 147
9 5 147 LANDSBERG Jan KS Klukowo 82 Gdańsk (M16) 6:17.37 M_OPEN-121 156
10 5 148 LEWANDOWSKI Jędrzej Łódź (M16) 6:23.53 M_OPEN-127 166
11 5 256 SZYDŁO Jacek Warszawa (M16) 6:23.69 M_OPEN-128 167
13 5 132 KRASUCKI Michał Warszawa (M16) 6:29.72 M_OPEN-135 177
2 1 84 JANIK Krzysztof Warszawa (M16) 6:32.72 M_OPEN-136 181
20 8 237 SOŁOWIEJ Dawid Marki (M16) 6:37.41 M_OPEN-139 185
8 4 164 MALOLEPSZY Wojciech Warszawa (M16) 6:40.56 M_OPEN-144 192
18 5 38 CIESIELSKI Damian Miedzyborow (M16) 6:44.36 M_OPEN-147 198
7 2 116 KOMOŃ Sylwester Warszawa (M16) 6:55.20 M_OPEN-155 210
22 5 292 ZABOROWSKI Grzegorz Katowice (M16) 6:57.61 M_OPEN-156 213
14 4 59 GILEWSKI Julian Warszawa (M16) 7:02.59 M_OPEN-162 222
17 4 262 TOMECKI Wojciech Księstwo (M16) 7:07.20 M_OPEN-167 229
16 3 135 KRZYWULICZ Maciej Wroclaw (M16) 7:12.99 M_OPEN-170 233
19 4 17 BIEŃKO Piotr Bazinga (M16) 7:15.65 M_OPEN-171 235
26 5 204 PLEBAN Felix Collegium Civitas (M16) 7:23.95 M_OPEN-174 241
11 1 312 HUSAKOVSKYI Oleksandr (M16) 7:30.47 M_OPEN-177 250
15 2 111 KLIMASZEWSKI Jakub Warszawa (M16) 7:55.09 M_OPEN-183 259
17 2 174 MORZYC Mateusz Ożarów Mazowiecki (M16) 8:27.38 M_OPEN-184 265
4 4 ANDRUSZKIEWICZ Aleksander WeNet Runner Team (M16) DNS
5 31 BUJALSKI Konrad Tachimetr Warszawa (M16) DNS
5 225 RYMUSZKA Maciek Warszawa (M16) DNS
9 114 KOŁACZYŃSKI Konrad Łódź (M16) DNS
1 276 WIECZORKOWSKI Marcin Warszawa (M16) DNS
1 231 SERWACKI Witold Adidas Runners (M16) DNS
10 131 KOZŁOWSKI Michał POWERTRAINING (M16) DNS
11 178 NIEDZIAŁEK Michał AZS Szkoła Główna Handlowa (M16) DNS
11 281 WITKOWSKI Jakub AZS LAW Dęblin (M16) DNS
11 202 PIEŃKOSZ Grzegorz GP Elite (M16) DNF
13 94 JĘDRZEJEWSKI Dawid ORT (M16) DNS
3 149 LEWOCKI Jacek Warszawa (M16) DNS

1 13 1 AID Patryk Obozy Górskie (M30) 4:24.38 M_OPEN-2 2
4 13 100 KARWOWSKI Wojciech Warszawa (M30) 4:30.12 M_OPEN-5 7
5 13 138 KUBICKI Adam BOMBA SQAD (M30) 4:32.94 M_OPEN-6 8
1 10 214 RACZYŃSKI Mikolaj Passion First (M30) 4:35.34 M_OPEN-9 13
9 13 219 RĘBILAS Adam Nowy Wiśnicz (M30) 4:35.66 M_OPEN-10 14
10 13 145 KWAŚNIK Paweł Passion First (M30) 4:36.68 M_OPEN-11 15
3 10 7 BARAN Mateusz Piekielni Warszawa (M30) 4:39.25 M_OPEN-14 20
13 13 77 ILKIEWICZ Michał Warszawa (M30) 4:41.23 M_OPEN-15 21
6 10 221 ROBAK Dominik Passion First (M30) 4:49.46 M_OPEN-20 27
5 11 224 RUPIŃSKI Krzysztof Adidas Runners Warsaw (M30) 4:49.56 M_OPEN-21 28
7 10 252 SZCZĘSNY Piotr Track Gang Toruń (M30) 4:50.63 M_OPEN-23 30
4 12 223 ROWIŃSKI Kamil Passion First (M30) 4:50.70 M_OPEN-24 31
9 10 290 WYSOCKI Adrian Passion First (M30) 4:53.38 M_OPEN-26 35
7 11 301 ZIELIŃSKI Piotr Warszawa (M30) 5:00.04 M_OPEN-31 41
9 12 8 BARCIK Paweł AZS AWF Kraków Masters (M30) 5:01.46 M_OPEN-33 43
18 13 189 OMIELAN Wojciech Ełk (M30) 5:07.31 M_OPEN-38 50
14 11 251 SZATKOWSKI Karol Kierunek Meta (M30) 5:11.00 M_OPEN-42 55
1 9 284 WOJEWODA Tomasz Accenture (M30) 5:11.35 M_OPEN-43 56
3 9 117 KOMOR Jacek Warszawa (M30) 5:12.95 M_OPEN-45 59
4 9 15 BEŁZ Daniel Piaseczno (M30) 5:13.71 M_OPEN-46 60
5 9 300 ZIELENKIEWICZ Krzysztof Masters Białystok (M30) 5:14.02 M_OPEN-47 61
6 9 146 KWIATKOWSKI Mateusz Wieliszew Heron Team (M30) 5:15.54 M_OPEN-49 63
8 9 263 TOPOLSKI Stanisław Biegowi Troglodyci (M30) 5:20.25 M_OPEN-55 69
20 13 92 JENDRYCH Remigiusz Warszawa (M30) 5:21.34 M_OPEN-57 72
11 9 128 KOWALCZYK Arkadiusz Sieradz (M30) 5:23.83 M_OPEN-59 74
13 9 121 KONDRATOWICZ Bartłomiej Dąbrowski Team (M30) 5:25.92 M_OPEN-60 77
1 7 141 KULIS Grzegorz Warszawa (M30) 5:28.23 M_OPEN-61 78
1 3 20 BLECHMAN Adam Legia Kosz (M30) 5:37.52 M_OPEN-70 90
4 8 33 CEBULA Dawid Brożec (M30) 5:38.46 M_OPEN-72 92
1 2 291 YABLON Dmytro Monastyryska (M30) 5:38.48 M_OPEN-73 93
4 7 249 SYCZ Michał Warszawa (M30) 5:49.41 M_OPEN-85 112
6 7 271 WAL Jacek Imperium Siły (M30) 5:51.84 M_OPEN-89 117
20 9 22 BLOCH Maciej Accenture (M30) 5:52.76 M_OPEN-91 119
7 7 58 GIEGIEL Łukasz Run Radical Pro (M30) 5:52.83 M_OPEN-92 120
3 5 108 KIERSKI Jan AZS Politechnika Warszawska (M30) 5:55.25 M_OPEN-95 124
6 6 175 MUCKUS Filip Ks Kanałek (M30) 6:00.12 M_OPEN-99 129
3 3 115 KOŁOMIJSKI Tomasz Mszczonów (M30) 6:00.95 M_OPEN-100 131
4 5 254 SZELIGOWSKI Daniel Warszawa (M30) 6:01.99 M_OPEN-102 133
9 7 82 JAKUBIAK Wojciech Warszawa (M30) 6:03.60 M_OPEN-104 135
6 5 208 POGODZIŃSKI Karol PS Run Team (M30) 6:05.38 M_OPEN-106 139
7 5 210 POLKIEWICZ Mateusz Biegaj Pod Okiem Trenera (M30) 6:09.20 M_OPEN-110 143
12 7 142 KURCZAB Marcin PZU Sport Team (M30) 6:13.16 M_OPEN-117 150
4 4 282 WŁODARCZYK Michał IŻU (M30) 6:14.82 M_OPEN-118 152
8 5 272 WALCZAK Michał Gang Miśków (M30) 6:17.03 M_OPEN-120 155
11 6 9 BARG Karol Warszawa (M30) 6:20.37 M_OPEN-123 159
5 2 41 CISEK Konrad Warszawa (M30) 6:22.07 M_OPEN-125 162
5 4 182 NOWOSIELSKI Bartłomiej Kamieniec Ząbkowicki (M30) 6:24.13 M_OPEN-130 169
18 6 64 GOŁASZ Mateusz wTLENIE (M30) 6:34.50 M_OPEN-137 182
16 5 163 MALIK Marcin Warszawa (M30) 6:38.74 M_OPEN-140 186
18 7 143 KUŚMIERSKI-KUŚMIERCZYK Marcin Warsaw (M30) 6:39.19 M_OPEN-141 189
17 5 26 BOROWY Piotr Warszawa (M30) 6:39.86 M_OPEN-142 190
6 3 244 STRZAŁA Marcin Slow Cheetah Run Club (M30) 6:40.32 M_OPEN-143 191
19 7 173 MOŁANDA Rafał Warszawa (M30) 6:42.61 M_OPEN-146 196
21 6 151 LIPSKI Daniel Grodzisk Mazowiecki (M30) 6:49.09 M_OPEN-150 204
6 2 240 STAS Marcin Warszawa (M30) 6:50.68 M_OPEN-153 208
21 5 70 GRYGLEWSKI Piotr Sqoora Training System/Żywcem Zabiegani 2.0 (M30) 6:53.46 M_OPEN-154 209
8 3 295 ZALOTYŃSKI Jakub RetroLiga (M30) 6:58.98 M_OPEN-157 214
9 3 37 CIANCIARA Wojciech Retro Liga (M30) 6:58.99 M_OPEN-158 215
10 3 235 SKUPIEŃ Zdzisław Retro Liga (M30) 6:59.08 M_OPEN-159 216
5 1 247 STRZESZEWSKI Adam Janówek Pierwszy (M30) 6:59.48 M_OPEN-160 218
6 1 216 RADZIWONKA Jakub Akademia Sportu Otwock (M30) 7:03.93 M_OPEN-163 223
15 3 206 PŁOSKI Piotr Warszawa (M30) 7:12.78 M_OPEN-169 232
23 8 160 MAJCHER Piotr Dobroszów Oleśnicki (M30) 7:17.98 M_OPEN-172 237
17 3 170 MICHAŁOWSKI Kamil Slow Cheetah Run Club (M30) 7:20.94 M_OPEN-173 240
7 1 289 WYDRYSZEK Michał Ząbki (M30) 7:25.52 M_OPEN-176 244
10 2 311 BENKE Adam Warszawa (M30) 7:30.98 M_OPEN-178 251
19 3 307 ŻUKOWSKI Marcin Warszawa (M30) 7:34.15 M_OPEN-180 253
24 1 72 GRZEŚKÓW Adrian Kozienice (M30) 10:13.04 M_OPEN-186 286
24 3 230 SCHAEFER Daniel Accenture (M30) 11:03.80 M_OPEN-187 289
25 3 51 FAMA Krist Accenture (M30) 11:04.06 M_OPEN-188 290
23 7 13 BĄCZEWSKI Mariusz Warszawa (M30) 12:16.21 M_OPEN-190 295
7 242 STAWCZYK Adrian Warszawa (M30) DNS
7 57 GARBACZEWSKI Radek ARYZTA (M30) DNS
7 153 LUWAŃSKI Filip Starogard Gdański (M30) DNS
9 87 JARGIŁO Krystian Kocudza Druga (M30) DNS
9 186 OLENDER Damian Nowogród (M30) DNS
9 258 SZYMAŃSKI Arkadiusz Team ZabieganeDni (M30) DNS
9 63 GOLUCH Robert Inżynieria Biegania (M30) DNS
9 101 KASTORY Jan Deski Warszawa (M30) DNS
10 273 WASILEWSKI Adam Team 7:30 (M30) DNS
11 81 JAGODZIŃSKI Krzysztof LZS Jedność Łobżenica (M30) DNS
11 238 SOŁTYS Jan 1MILA (M30) DNS
13 97 KALBARCZYK Mateusz Maciejowice (M30) DNS
13 152 LOTEK Krzysztof Lublin (M30) DNF
3 136 KRZYŻANOWSKI Dawid Warszawa (M30) DNS

6 12 76 HORBATKO Dmytro adidas Runners Warsaw (M40) 4:54.93 M_OPEN-27 36
17 13 229 SAŁAMACHA Jarosław Pszczółkowski Team (M40) 4:57.40 M_OPEN-29 39
10 10 154 ŁAZ Kamil wTLENIE (M40) 4:58.65 M_OPEN-30 40
1 8 187 OLSZEWSKI Bartosz Olszewscy (M40) 5:01.90 M_OPEN-34 44
10 11 3 AMBROZIK Łukasz Żyrardów (M40) 5:04.30 M_OPEN-37 47
2 9 90 JAWORSKI Rafał Warszawa (M40) 5:11.47 M_OPEN-44 57
16 11 203 PIKUS Przemek Lipiec Running Team (M40) 5:15.11 M_OPEN-48 62
12 12 286 WOŹNIAK Krzysztof Warszawa (M40) 5:18.49 M_OPEN-51 65
7 9 274 WAWER JR Piotr Warszawa (M40) 5:19.87 M_OPEN-53 67
14 9 268 URBANIAK Aleksander Warsaw Run Club (M40) 5:34.26 M_OPEN-64 82
3 8 11 BARTOSZEK Konrad Adidas Runners Warsaw (M40) 5:35.02 M_OPEN-65 84
2 7 157 MACIEJOWICZ Michał KalinowskiTeam (M40) 5:37.09 M_OPEN-68 88
2 6 29 BUDKOWSKI Bartłomiej Runprogress.pl Team (M40) 5:40.51 M_OPEN-74 95
16 9 83 JAMBOR Michał Żórawski Team (M40) 5:41.89 M_OPEN-75 96
19 10 294 ZALESKI Piotr KS Czempion Warszawa (M40) 5:43.47 M_OPEN-77 99
5 8 102 KASZA Marcin PASSION FIRST (M40) 5:44.81 M_OPEN-78 101
19 9 236 SOKOŁOWSKI Łukasz Warszawa (M40) 5:49.28 M_OPEN-84 111
10 8 200 PĘDZISZ Michał Aktywna Warszawa (M40) 5:49.43 M_OPEN-86 113
5 7 73 GUZ Grzegorz Imperium sily (M40) 5:50.75 M_OPEN-88 115
12 8 190 OSTROWSKI Marcin RUN Otwock (M40) 5:53.44 M_OPEN-93 122
7 6 91 JAZŁOCKI Łukasz Ślęzak Team (M40) 6:03.64 M_OPEN-105 136
11 7 176 NALEPA Szymon runningperformance.pl (M40) 6:11.76 M_OPEN-111 144
1 1 239 SOŁTYS Paweł Radio 357 (M40) 6:13.04 M_OPEN-116 149
9 6 207 PODOLAK Paweł Gdańska Okręgowa Izba Aptekarska (M40) 6:15.49 M_OPEN-119 153
4 2 36 CHOJNOWSKI Andrzej Warszawa (M40) 6:19.23 M_OPEN-122 158
14 7 303 ZIEMKOWSKI Tobiasz Warszawa (M40) 6:20.90 M_OPEN-124 160
13 6 194 PAPROCKI Marcin AZS AWF Kraków Masters (M40) 6:22.75 M_OPEN-126 164
12 5 150 LIPKO Paweł Accenture Runners Club (M40) 6:27.65 M_OPEN-132 174
15 6 201 PIASECKI Tomasz Waszawa (M40) 6:28.27 M_OPEN-133 175
6 4 106 KĘPKA Krzysztof Warszawa (M40) 6:28.43 M_OPEN-134 176
5 3 56 GAŁKOWSKI Marcin Wołomin (M40) 6:35.09 M_OPEN-138 183
20 7 27 BRUSOKAS Tomasz Warszawa (M40) 6:47.97 M_OPEN-149 203
4 1 105 KAŹMIERCZAK Michał Kazmierczak Family (M40) 6:50.20 M_OPEN-151 206
11 3 159 MAGNUSKI Piotr Warszawa (M40) 7:00.29 M_OPEN-161 220
16 4 103 KATNER Tomasz Warszawa (M40) 7:06.70 M_OPEN-165 227
14 3 40 CIEŚLAK Adam Wołomin (M40) 7:11.06 M_OPEN-168 231
21 4 24 BOHDZIEWICZ Paweł Stowarzyszenie WARTO BIEGAĆ (M40) 7:25.34 M_OPEN-175 243
11 2 2 AKSAMIT Rafał Warszawa (M40) 7:33.60 M_OPEN-179 252
12 2 305 ZYGADŁO Piotr Bielański Słoń (M40) 7:39.40 M_OPEN-181 256
14 2 158 MADZIAR Marcin Wallhalla (M40) 7:52.18 M_OPEN-182 258
6 32 CANO Paweł Warszawa (M40) DNS
6 48 DUDEK Bartłomiej 12Tri.pl (M40) DNS
6 168 MAZURKIEWICZ Maciek #BasiaTeam (M40) DNS
6 122 KONIECKO Krzysztof Warszawa Targówek (M40) DNS
6 212 PUTOWSKI Konrad Warszawa (M40) DNS
6 222 ROLEWICZ Tomasz Legionowo (M40) DNS
6 49 DULNIK Marcin Biegowe.pl (M40) DNS
8 69 GRUZA Marcin Złotokłos (M40) DNS
9 250 SYPNIEWSKI Tomasz Overall Games (M40) DNS
9 287 WRÓBEL Mariusz Hold my Beer (M40) DNS
10 62 GODLEWSKI Łukasz Beztlenowi Malbork (M40) DNS
11 197 PAWLAK Kuba Race Pace (M40) DNS
4 133 KRUKOWSKI Artur Bank BPH SA (M40) DNS
4 89 JAWORSKI Albert Warszawa (M40) DNS

12 11 66 GOZDEK Radek Bieganie Po 40 (M50) 5:08.44 M_OPEN-40 52
19 13 217 REGULSKI Doman RunningPerformance (M50) 5:17.18 M_OPEN-50 64
17 11 68 GREWIŃSKI Tomasz Lipiec Running Team (M50) 5:30.92 M_OPEN-62 79
17 10 166 MARON Jacek ADIDAS RUNNERS WARSAW / Jack Team (M50) 5:37.71 M_OPEN-71 91
17 9 45 DERGAY Alexander RUN_WAWA_RUN (M50) 5:46.41 M_OPEN-79 103
2 2 80 JAGIEŁA Jarosław TKKF Kolejarz Bydgoszcz (M50) 5:46.93 M_OPEN-80 105
4 6 39 CIESIELSKI Marcin Warsaw Run Club (M50) 5:47.42 M_OPEN-82 107
2 5 306 ŻEWŁAKOW Bogdan Kraków (M50) 5:52.66 M_OPEN-90 118
17 8 191 OWOC Tomasz PKO Bank Polski / adidas Runners Warsaw (M50) 6:12.52 M_OPEN-113 146
3 4 19 BITOWT Krzysztof Piastów (M50) 6:12.90 M_OPEN-115 148
19 8 193 PAPARO Riccardo Warsaw (M50) 6:23.91 M_OPEN-129 168
14 6 30 BUGAJ Mirosław OTCF Team (M50) 6:25.43 M_OPEN-131 170
7 3 130 KOWALSKI Sławomir Nowe Miasto Nad Pilicą (M50) 6:47.63 M_OPEN-148 202
22 6 226 RYSZKO Grzegorz New Balance Run Club (M50) 6:50.37 M_OPEN-152 207
8 2 280 WINISZEWSKI Artur Jelenia Góra (M50) 7:04.49 M_OPEN-164 224
13 1 125 KOSIATY Jarosław Róbmy Swoje (M50) 8:39.24 M_OPEN-185 267
27 1 65 GOMUŁKIEWICZ Marek - (M50) 11:21.12 M_OPEN-189 292
3 288 WYDRA Robert Warszawa (M50) DNS
4 109 KIETLIŃSKI Maciej Warszawa (M50) DNS

10 4 129 KOWALSKI Robert Stokowczyki Team (M60) 6:40.71 M_OPEN-145 194
13 3 209 POLAK Lechosław Pęcice Małe (M60) 7:07.17 M_OPEN-166 228

2 13 912 DZICZEK Szymon Passion First (PZLA) 4:26.27 3
3 13 934 PATECKI Marcin Piekielni Warszawa (PZLA) 4:29.81 6
7 13 947 WIECZOREK Adrian Marki (PZLA) 4:33.73 10
1 12 909 DUDEK Bartosz MD Run Training (PZLA) 4:34.04 12
12 13 904 CELIŃSKI Robert OTCF TEAM (PZLA) 4:38.11 17
2 12 929 MAŃKA Eryk Rogiewicz Running Team (PZLA) 4:38.39 18
15 13 914 FALKOWSKI Bartłomiej Piekielni Warszawa / Run Radical (PZLA) 4:43.70 26
5 12 952 ZDOBYLAK Marek MKS Parasol Wrocław (PZLA) 4:51.02 32
16 13 906 DOMŻAŁ Tadeusz Akademia Sportu Otwock (PZLA) 4:52.33 33
7 12 916 GLINKA Elżbieta Passion First (PZLA) 4:56.24 37
10 12 930 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa (PZLA) 5:06.37 48
11 12 940 ROLEWICZ Jakub Legionowo (PZLA) 5:06.40 49
13 11 923 JANOWSKI Tomasz Perfect Runner Team (PZLA) 5:08.60 53
15 11 922 JANIK Sławomir AZS AWF KRAKÓW MASTERS (PZLA) 5:11.49 58
14 10 918 GÓRECKI Rafał Giża Team (PZLA) 5:25.24 76
14 12 919 HAŁACZKIEWICZ Sylwia BKL Bełchatów (PZLA) 5:34.35 83
16 10 948 WOŁOSZYN Antoni Sprinterzy.com (PZLA) 5:35.41 86
18 10 951 ZALESKI Antoni KS Czempion Warszawa (PZLA) 5:42.25 97
17 12 907 DOMŻAŁ Barbara Akademia Sportu Otwock (PZLA) 5:51.68 116
11 8 939 ROGOWSKA Julia DKS Powiśle Dzierzgoń (PZLA) 5:53.14 121
20 10 936 PLEJZNEROWSKI Mateusz Akademia Sportu Otwock (PZLA) 5:58.37 126
15 8 942 SIEŃCZYK Zofia AZS AWF Warszawa (PZLA) 6:04.71 138
18 8 913 DZIUBIŃSKA Elżbieta AZS AWF Kraków Masters (PZLA) 6:13.38 151
21 10 937 PLEJZNEROWSKI Marcin Akademia Sportu Otwock (PZLA) 6:22.11 163
17 6 927 LACHOWSKI Paweł AZS AWF KRAKÓW MASTERS (PZLA) 6:32.13 180
3 1 932 OLCZAK Artur BECK (PZLA) 6:43.94 197
12 4 905 CIELAS Hanna DKS Powiśle Dzierzgoń (PZLA) 6:55.86 211
22 8 928 LEŚNIAK Marian AZS AWF KRAKÓW MASTERS (PZLA) 7:13.71 234
8 1 925 KISIEL Bartłomiej KS SMS SZKLARSKA PORĘBA (PZLA) 7:29.94 247
9 1 953 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów (PZLA) 7:30.10 248
10 1 902 BELNIAK Aleksandra WLKS Nowe Iganie (PZLA) 7:30.16 249
16 1 946 TOMCZYK Zofia Tomaszów Mazowiecki (PZLA) 8:59.08 271
17 1 910 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck (PZLA) 8:59.09 272
10 920 HOROSZ Jakub Warszawiaky (PZLA) DNS
12 941 SAWICKI Szymon Kuropatwa Team (PZLA) DNS
12 903 BUJNOWSKA Małgorzata Rozbiegane Michałowice (PZLA) DNS
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.128509 s. | Mem: 1.25 megabytes