50. Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Polski
SZCZECIN, 17-19 czerwca 2022
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-24 21:06:32
K1500 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 T11-13/42-47/61-64 200 RR1-3 400 RR1-3 800 1500 T11-13/20 Wzwyż W dal T11-13/20/36-38/42-47/61-64 Kula F11-13/20/40-46/61-64 Dysk F32-34/52-57 Młot Oszczep F11-13/35-38/40-46/61-64

100 RR1 200 T11-13/20/42-47/61-64 400 T11-13/20/42-47/61-64 800 RR1-3 1500 T11-13/T20/37-38/ 45-46 Wzwyż T42-47/63-64 W dal T11-13/20/36-38/42-47/61-64 Trójskok T11-13/45-47 Kula F11-13, F20 Dysk F51-54 Młot Oszczep F11-13/38/42-46/61-64

DZIEŃ 1
2022-07-30
DZIEŃ 2
2022-07-31
KLASYFIKACJA
MEDALOWA


10:30  Skok w dal K T11-13/20/36-38/42-47/61-64 
10:40  Wzwyż K 
11:00  Dysk M F51-54 
12:20  Skok w dal M T11-13/20/36-38/42-47/61-64 
12:24  200m K RR1-3  [s]
12:40  Dysk K F32-33/52-57 
12:45  200 m M T11-13/20/42-47/61-64  [s]
13:50  1500 m K T11-13/20  [s]
14:05  1500 m M T11-13/T20/37-38/ 45-46  [s]
14:25  Młot K 
 
 Bieg 1
1500 m K T11-13/20 - Bieg 1 Planowany START: 2022-07-31 13:50
tor nazwisko i imię data ur. klub-woj klasa sprzęt inf
KAZIMIERSKA Klaudia 01-09-03 LKS Vectra Włocławek 4:07.47/20 4:09.87
SARNECKA Oliwia 01-12-20 MKL Szczecin 4:17.07/19 4:21.41
KORBUT Milena 00-08-08 KS AZS AWF Katowice 4:21.88/20 4:23.68
PARADOWSKA Oliwia 01-07-20 SRS Kondycja Piaseczno 4:25.00/22 4:25.00
BIELAK Natalia 02-05-10 KS SMS Szklarska Poręba 4:25.92/22 4:25.92
ŁAWRUKAJTIS Anna 01-08-02 RKS Rumia 4:27.94/22 4:27.94
DZIAŁOSZEWSKA Maja 01-09-05 SKLA Sopot 4:28.99/22 4:28.99
KOPEĆ Natalia 01-10-31 OŚ AZS Poznań 4:29.04/22 4:29.04
DUBIELLA Monika 00-05-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 4:29.51/22 4:29.51
SZYMANOWICZ Monika 00-01-03 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 4:29.86/22 4:29.86
BEREŚNIEWICZ Aleksandra 02-04-03 OŚ AZS Poznań 4:33.16/22 4:33.16
PIETRAS Kinga 01-10-15 KS AZS AWF Wrocław 4:34.04/22 4:34.04
MAŁEK Emilia 00-04-20 KS AZS AWF Kraków 4:34.99/22 4:34.99
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 01-11-23 ULKS Talex Borzytuchom 4:35.08/22 4:35.08
KOPEĆ Julia 01-10-31 OŚ AZS Poznań 4:36.47/22 4:36.47
WAWRZYNIAK Oliwia 02-07-15 OŚ AZS Poznań 4:29.62/20 4:36.70
WYROŚLAK Martyna 02-09-05 OŚ AZS Poznań 4:42.07/22 4:42.07
MAŁEK Monika 01-01-13 KS AZS AWF Kraków 4:41.68/21 4:49.70

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.064992 s. | Mem: 1.25 megabytes