MP1000 PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu na 10 000 metrów
GOLENIÓW, 24 kwietnia 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-04-25 00:20:33
K5000 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

5000 10000m K

5000 10000m M

DZIEŃ 1
2021-04-24
KLASYFIKACJA
MEDALOWA


15:15  10000 m M  [Bieg 4]
15:15  5000 m M  [s]
16:00  10000 m M  [Bieg 3]
16:00  5000 m M  [s]
16:45  10000 m K  [Bieg 2]
16:45  5000 m K  [s]
17:40  10000 m M  [Bieg 2]
17:40  5000 m M  [s]
18:25  10000 m K  [Bieg 1]
18:25  5000 m K  [s]
19:10  10000 m M  [Bieg 1]
19:10  5000 m M  [s]
REKORDY
RP 15:04.88 CHOJECKA Lidia WLKS Siedlce Berlin 2006-09-02
RP (U23) 15:50.65 KOWALSKA Katarzyna VECTRA Włocławek Słupsk 2007-09-09
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2021-04-25 00:20:33
5000 m K - Bieg 1 Planowany START: 2021-04-24 18:25 WYSTARTOWANO: 18:24:50
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-kraj wynik inf rank
1 23 31
PASZKIEWICZ Izabela 88-01-09 AZS UMCS Lublin (LU) 16:48.86 1
2 19 131
INDEKA Sylwia 97-06-19 LKS Pszczyna (SL) 16:49.14 2
3 6 167
JACKIEWICZ Monika 92-12-18 MKL Szczecin (ZP) 16:49.37 3
4 17 166
PLIŚ Renata 85-02-05 MKL Maraton Świnoujście (ZP) 16:49.77 4
5 21 86
BAŃKOWSKA Anna 90-03-31 KS Podlasie Białystok (PD) 16:49.87 5
6 18 89
BERNARDELLI Iwona 85-02-19 KS Prefbet-Sonarol (PD) 16:50.06 6
7 20 26
BRZEZIŃSKA Aleksandra 91-07-30 MKL Toruń (KP) 16:50.71 7
8 22 181
KACZYŃSKA Paulina 91-07-24 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 16:53.48 8
9 15 50
KRÓLIK Kinga 99-09-26 UKS Azymut Pabianice (LD) 16:55.02 PB U23 9
10 14 85
KOWAL Matylda 89-01-11 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 16:55.93 10
11 16 120
TOPKA Beata 99-01-20 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 16:59.77 PB U23 11
12 8 122
KAPAŁA Patrycja 97-03-26 AZS-AWF Katowice (SL) 17:03.73 PB 12
13 4 93
MICHALAK Sandra 87-04-01 KS Prefbet-Sonarol (PD) 17:15.47 13
14 11 169
SARNECKA Oliwia 01-12-20 MKL Szczecin (ZP) 17:23.78 U23 14
15 2 130
ŚLĘZAK Sylwia 95-11-07 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 17:24.14 15
16 13 141
GORTEL-MACIUK Agnieszka 77-03-20 TS AKS Chorzów (SL) 17:32.98 16
17 12 175
WOŹNIAK Joanna 01-06-07 RAZ Szczecin (ZP) 17:49.23 PB U23 18
18 5 184
SADOWSKA Milena 99-01-04 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 17:50.03 U23 19
19 9 185
WIKTORCZYK Anna 98-07-01 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 17:56.41 20
20 7 19
AFELT Julia 99-11-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 18:00.12 U23 21
21 10 16
PAWLUS Klaudia 00-10-07 WKS Śląsk Wrocław (DS) 18:02.94 U23 22
22 3 13
MASŁOWSKA Martyna 90-02-03 ULKS Bystrzyca Kłodzka (DS) 18:04.32 23
23 1 97
SZYSZKA Anna 90-02-14 KS Prefbet-Sonarol (PD) 18:09.17 24

Domtel © by Pilar 2013-2020          Generowanie strony 1.2116630077362 s.