Akademickie Mistrzostwa Polski
BIELSKO-BIAŁA, 21-23 maja 2021
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2021-05-22 20:20:55
M3000 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-05-21
DZIEŃ 2
2021-05-22
DZIEŃ 3
2021-05-23


10:00  800 m K  [s]
10:00  Trójskok K  [Gr. A]
10:00  Tyczka K 
10:05  Dysk K  [Gr. A]
10:50  800 m M  [s]
11:35  Trójskok K  [Gr. B]
12:10  Dysk K  [Gr. B]
13:20  Trójskok M  [Gr. A]
13:40  Dysk M  [Gr. A]
14:45  Wzwyż M  [F]
15:00  100 m K  [el]
15:00  Trójskok M  [Gr. B]
15:00  Tyczka M 
15:40  100 m M  [el]
15:45  Dysk M  [Gr. B]
16:25  400 m pł K  [s]
16:45  Kula K  [F]
17:00  400 m pł M  [s]
17:00  W dal K  [F]
17:20  Oszczep M  [F]
17:25  100 m K  [F B]
17:30  Wzwyż K  [F]
17:35  100 m K  [F A]
17:45  100 m M  [F B]
17:55  100 m M  [F A]
18:10  800 m K  [s]
18:25  800 m M  [s]
18:30  Kula M  [F]
18:40  W dal M  [F]
18:45  Oszczep K  [F]
18:55  3000 m M  [s]
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  Bieg 6  Ranking

Data aktualizacji: 2021-05-22 20:20:55
3000 m M - Bieg 1 Planowany START: 2021-05-22 18:55 WYSTARTOWANO: 18:56:53
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-kraj wynik inf PKT AMP PKT AZS rank
1 9 857 KOWALCZYK Andrzej 98-11-30 AWF Kraków (UWF) 8:20.74 PB 49 1
2 3 969 STYPUŁKOWSKI Patryk 95-02-01 WSKFiT Pruszków (WSN) 8:26.09 47 2
3 11 982 BOROWSKI Dawid 99-07-21 AK Kalisz (WSZ) 8:27.81 SB 46 3
4 4 138 BORATYŃSKI Dariusz 97-09-26 UMe Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UME) 8:29.84 45 9 4
5 14 197 BISKUP Marcin 99-12-28 UKW Bydgoszcz (UNI) 8:30.25 PB 44 5
6 8 686 CZYŻEWSKI Jakub 01-03-31 PŁ Łódź (UTE) 8:30.31 43 6
7 6 1147 WÓJCIK Michał 99-10-01 KS AZS AWF Wrocław (DOL) 8:31.33 7 7
8 1 967 BABIK Filip 96-11-02 WIT Warszawa (WSN) 8:52.53 39 11
9 7 208 TULEJA Jakub 01-07-27 UKW Bydgoszcz (UNI) 8:53.02 38 12
10 2 689 GŁOWALA Robert 92-10-29 PŁ Łódź (UTE) 8:53.86 36 14
11 12 1160 MAĆKOWIAK Wiktor 99-12-09 OŚ AZS Poznań (WLP) 8:56.20 6 15
5 785 LEBIODA Stanisław 99-01-07 UTH Radom (UTE) DNF
13 562 KUNC Grzegorz 97-07-03 AGH Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UTE) DNF
10 625 ŻYGENDA Krzysztof 97-03-10 PG Gdańsk (UTE) DNS

Domtel © by Pilar 2013-2020          Generowanie strony 0.060708999633789 s.