Akademickie Mistrzostwa Polski
BIELSKO-BIAŁA, 21-23 maja 2021
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2021-05-23 16:01:49
Mdysk 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-05-21
DZIEŃ 2
2021-05-22
DZIEŃ 3
2021-05-23


10:00  800 m K  [s]
10:00  Trójskok K  [Gr. A]
10:00  Tyczka K 
10:05  Dysk K  [Gr. A]
10:50  800 m M  [s]
11:35  Trójskok K  [Gr. B]
12:10  Dysk K  [Gr. B]
13:20  Trójskok M  [Gr. A]
13:40  Dysk M  [Gr. A]
14:45  Wzwyż M  [F]
15:00  100 m K  [el]
15:00  Trójskok M  [Gr. B]
15:00  Tyczka M 
15:40  100 m M  [el]
15:45  Dysk M  [Gr. B]
16:25  400 m pł K  [s]
16:45  Kula K  [F]
17:00  400 m pł M  [s]
17:00  W dal K  [F]
17:20  Oszczep M  [F]
17:25  100 m K  [F B]
17:30  Wzwyż K  [F]
17:35  100 m K  [F A]
17:45  100 m M  [F B]
17:55  100 m M  [F A]
18:10  800 m K  [s]
18:25  800 m M  [s]
18:30  Kula M  [F]
18:40  W dal M  [F]
18:45  Oszczep K  [F]
18:55  3000 m M  [s]
Minimum do finału: 45.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2021-05-23 16:01:04
Dysk M - Gr. A Planowany START: 2021-05-22 13:40 ZAKOŃCZENIE: 14:40:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-kraj I II III wynik inf PKT AMP PKT AZS rank
1 14 180 STACHNIK Oskar 98-03-01 AZS UMCS Lublin (LBE) 57.12 57.12 Q 2
2 15 926 ZYGMUNT Patryk 98-02-14 AWF Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UWF) 47.02 47.02 Q 3
3 6 790 GŁADKOWSKI Mateusz 01-01-05 ZUT Szczecin (UTE) x x 44.05 44.05 PB q 5
4 1 1104 PUDŁOWSKI Szymon 89-07-20 AZS-AWF Katowice (SLK) x 43.72 42.34 43.72 SB q 6
5 11 490 JARMOŁOWICZ Michał 99-05-28 UPr Wrocław (USP) 43.31 43.62 x 43.62 q 7
6 8 748 GOŹDZIEWICZ Piotr 01-03-23 PW Warszawa (AZS-AWF Warszawa) (UTE) 41.96 39.92 x 41.96 SB q 8
7 21 383 HORBOWICZ Rafał 98-04-01 SGGW Warszawa (USP) 40.44 41.59 x 41.59 q 9
8 5 606 MAKURAT Wojciech 98-12-01 PG Gdańsk (UTE) 33.61 40.41 40.41 40.41 q 11
9 17 280 SKOP Mateusz 99-01-25 UŚ Katowice (UNI) 36.07 36.29 35.47 36.29 SB 37 16
10 2 267 GÓRSKI Patryk 00-01-07 UŚ Katowice (UNI) 32.13 34.06 33.25 34.06 SB 34 19
11 7 621 STEFANIAK Radosław 97-09-23 PG Gdańsk (UTE) x 32.89 33.64 33.64 33 20
12 13 181 TUROS Piotr 99-07-17 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) 30.20 29.09 31.46 31.46 SB 31 3 22
13 3 693 JÓZEFIAK Tomasz 98-02-11 PŁ Łódź (UTE) 27.27 31.07 x 31.07 PB 30 23
14 18 981 WRZAŁKOWSKI Kacper 95-09-20 WSG Bydgoszcz (WSN) x 25.90 x 25.90 27 26
15 16 664 WRÓBEL Wiktor 00-05-06 PK Kraków (UTE) 23.95 25.02 22.23 25.02 26 27
16 4 997 TRYBUS Władysław 00-08-15 PWSZ Krosno (WSZ) 21.72 23.53 x 23.53 23 30
17 9 1009 SZWIEC Kamil 96-09-14 PWSZ Tarnów (WSZ) x 21.64 x 21.64 PB 19 34
18 20 633 DĘBSKI Patryk 96-11-09 PK Kraków (UTE) 20.11 8.20 x 20.11 17 36
19 10 631 CETNARSKI Wojciech 00-07-08 PK Kraków (UTE) 20.01 x 17.02 20.01 16 37
20 12 651 PÓŁTORAK Gabriel 99-02-27 PK Kraków (UTE) x 19.96 18.98 19.96 15 38
21 19 667 CHODON Kamil 93-03-23 PL Lublin (UTE) x x 19.68 19.68 14 39

Domtel © by Pilar 2013-2020          Generowanie strony 0.046777009963989 s.