MP1000 PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu na 10 000 metrów
GOLENIÓW, 24 kwietnia 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-04-25 00:17:41
K10000 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

5000 10000m K

5000 10000m M

DZIEŃ 1
2021-04-24
KLASYFIKACJA
MEDALOWA


15:15  10000 m M  [Bieg 4]
15:15  5000 m M  [s]
16:00  10000 m M  [Bieg 3]
16:00  5000 m M  [s]
16:45  10000 m K  [Bieg 2]
16:45  5000 m K  [s]
17:40  10000 m M  [Bieg 2]
17:40  5000 m M  [s]
18:25  10000 m K  [Bieg 1]
18:25  5000 m K  [s]
19:10  10000 m M  [Bieg 1]
19:10  5000 m M  [s]
REKORDY
RP 31:43.51 JARZYŃSKA Karolina Piętka Katowice Ostrava 2013-06-27
RP (U23) 32:37.89 PYZIK Weronika LKS Znicz Biłgoraj Sacramento (USA) 2018-05-24
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2021-04-25 00:17:41
10000 m K - Bieg 2 Planowany START: 2021-04-24 16:45 ZAKOŃCZENIE: 16:44:08
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-kraj 400m 800m 1200m 1600m 2000m 2400m 2800m 3200m 3600m 4000m 4400m 4800m 5200m 5600m 6000m 6400m 6800m 7200m 7600m 8000m 8400m 8800m 9200m 9600m wynik inf rank
1 20 144
JARZĄBEK Sabina 93-12-05 KKL Kielce (SK) 1:18.05 (1:18.05) 2:41.55 (1:23.50) 4:05.86 (1:24.32) 5:30.63 (1:24.77) 6:56.95 (1:26.33) 8:21.31 (1:24.36) 9:46.89 (1:25.58) 11:12.29 (1:25.41) 12:38.44 (1:26.15) 14:05.06 (1:26.63) 15:30.42 (1:25.37) 16:58.28 (1:27.86) 18:24.64 (1:26.36) 19:50.95 (1:26.31) 21:18.24 (1:27.30) 22:44.11 (1:25.87) 24:10.66 (1:26.55) 25:37.78 (1:27.13) 27:05.23 (1:27.46) 28:33.02 (1:27.80) 29:58.80 (1:25.78) 31:24.29 (1:25.49) 32:49.84 (1:25.55) 34:14.88 (1:25.05) 35:32.61 17
2 7 48
CIOŁAK Magdalena 01-05-05 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (LD) 1:24.97 (1:24.97) 2:55.39 (1:30.42) 4:21.89 (1:26.51) 5:50.21 (1:28.32) 7:17.69 (1:27.49) 8:44.58 (1:26.90) 10:11.18 (1:26.60) 11:38.72 (1:27.55) 13:05.51 (1:26.79) 14:32.15 (1:26.64) 16:00.44 (1:28.29) 17:32.36 (1:31.93) 19:02.92 (1:30.56) 20:33.69 (1:30.78) 22:04.79 (1:31.10) 23:33.83 (1:29.04) 25:02.61 (1:28.79) 26:30.30 (1:27.69) 27:57.93 (1:27.64) 29:24.71 (1:26.78) 30:50.78 (1:26.08) 32:16.63 (1:25.85) 33:44.27 (1:27.65) 35:08.49 (1:24.22) 36:25.09 U23 21
3 1 55
ŚWIĘCKA Magdalena 99-06-10 AZS-AWF Warszawa (MZ) 1:25.03 (1:25.03) 2:55.98 (1:30.96) 4:21.26 (1:25.28) 5:49.79 (1:28.54) 7:17.03 (1:27.24) 8:43.97 (1:26.94) 10:10.54 (1:26.57) 11:38.20 (1:27.67) 13:05.03 (1:26.84) 14:31.29 (1:26.26) 15:57.96 (1:26.67) 17:25.67 (1:27.71) 18:53.72 (1:28.06) 20:21.72 (1:28.00) 21:50.07 (1:28.36) 23:18.38 (1:28.31) 24:47.54 (1:29.16) 26:16.99 (1:29.45) 27:46.25 (1:29.27) 29:13.71 (1:27.47) 30:41.81 (1:28.10) 32:09.85 (1:28.05) 33:38.88 (1:29.03) 35:04.84 (1:25.97) 36:28.55 U23 22
4 12 28
LATAŃSKA Zuzanna 01-08-04 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 1:24.57 (1:24.57) 2:55.01 (1:30.44) 4:21.58 (1:26.58) 5:50.07 (1:28.49) 7:17.53 (1:27.47) 8:44.22 (1:26.69) 10:10.99 (1:26.78) 11:38.63 (1:27.64) 13:05.19 (1:26.57) 14:31.64 (1:26.45) 15:58.54 (1:26.90) 17:26.08 (1:27.54) 18:55.00 (1:28.92) 20:25.37 (1:30.37) 21:56.05 (1:30.69) 23:26.52 (1:30.48) 24:56.68 (1:30.16) 26:26.13 (1:29.45) 27:56.21 (1:30.09) 29:24.37 (1:28.16) 30:51.04 (1:26.68) 32:16.73 (1:25.69) 33:44.42 (1:27.69) 35:08.54 (1:24.13) 36:29.20 U23 23
5 11 139
SUCHOWIECKA Patrycja 97-05-11 TL Pogoń Ruda Śląska (SL) 1:27.77 (1:27.77) 2:58.86 (1:31.09) 4:25.13 (1:26.27) 5:51.65 (1:26.53) 7:18.71 (1:27.06) 8:45.79 (1:27.09) 10:12.75 (1:26.96) 11:39.72 (1:26.98) 13:06.55 (1:26.83) 14:33.52 (1:26.97) 16:03.79 (1:30.27) 17:33.37 (1:29.58) 19:02.57 (1:29.21) 20:29.52 (1:26.95) 21:57.96 (1:28.44) 23:26.84 (1:28.89) 24:56.86 (1:30.02) 26:26.26 (1:29.41) 27:56.20 (1:29.94) 29:25.48 (1:29.28) 30:53.15 (1:27.68) 32:22.81 (1:29.66) 33:51.63 (1:28.82) 35:16.63 (1:25.00) 36:39.84 26
6 18 155
GAPSKA Rozalia 98-09-12 PLKS Gwda Piła (WP) 1:28.08 (1:28.08) 2:58.97 (1:30.89) 4:25.04 (1:26.08) 5:51.15 (1:26.11) 7:18.62 (1:27.47) 8:45.45 (1:26.84) 10:12.30 (1:26.85) 11:39.29 (1:26.99) 13:05.95 (1:26.67) 14:33.16 (1:27.21) 16:03.58 (1:30.43) 17:33.04 (1:29.46) 19:00.93 (1:27.89) 20:29.50 (1:28.58) 21:57.71 (1:28.21) 23:26.36 (1:28.66) 24:56.44 (1:30.08) 26:25.69 (1:29.26) 27:55.74 (1:30.05) 29:25.03 (1:29.30) 30:52.91 (1:27.88) 32:22.67 (1:29.77) 33:52.96 (1:30.29) 35:22.07 (1:29.11) 36:49.91 PB 27
7 8 118
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 01-11-23 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 1:28.42 (1:28.42) 3:02.49 (1:34.07) 4:31.78 (1:29.30) 6:02.94 (1:31.16) 7:32.81 (1:29.87) 9:01.96 (1:29.16) 10:31.93 (1:29.97) 12:00.63 (1:28.71) 13:29.34 (1:28.71) 14:57.61 (1:28.27) 16:25.75 (1:28.15) 17:53.39 (1:27.64) 19:21.12 (1:27.73) 20:48.40 (1:27.29) 22:15.06 (1:26.66) 23:43.69 (1:28.63) 25:12.82 (1:29.13) 26:41.87 (1:29.05) 28:12.31 (1:30.45) 29:44.92 (1:32.61) 31:19.04 (1:34.12) 32:51.55 (1:32.52) 34:23.34 (1:31.80) 35:52.32 (1:28.98) 37:12.50 U23 30
8 9 104
NIEMYJSKA Beata 01-02-09 LKS Zantyr Sztum (PM) 1:28.06 (1:28.06) 3:02.36 (1:34.31) 4:33.44 (1:31.08) 6:04.85 (1:31.41) 7:33.87 (1:29.03) 9:02.64 (1:28.78) 10:32.44 (1:29.81) 12:00.20 (1:27.76) 13:28.84 (1:28.65) 14:57.34 (1:28.50) 16:25.39 (1:28.05) 17:53.14 (1:27.75) 19:20.72 (1:27.59) 20:48.54 (1:27.82) 22:15.92 (1:27.39) 23:43.79 (1:27.88) 25:12.48 (1:28.69) 26:41.64 (1:29.17) 28:11.86 (1:30.23) 29:43.15 (1:31.29) 31:15.17 (1:32.02) 32:47.86 (1:32.70) 34:18.82 (1:30.97) 35:49.71 (1:30.89) 37:13.06 U23 31
9 10 58
CZARNOTA Małgorzata 99-02-22 RLTL Optima Radom (MZ) 1:25.04 (1:25.04) 2:55.67 (1:30.63) 4:22.63 (1:26.97) 5:50.91 (1:28.28) 7:18.36 (1:27.46) 8:45.28 (1:26.92) 10:11.80 (1:26.53) 11:40.31 (1:28.51) 13:07.73 (1:27.43) 14:37.18 (1:29.45) 16:09.22 (1:32.04) 17:41.27 (1:32.05) 19:12.65 (1:31.38) 20:45.41 (1:32.77) 22:16.20 (1:30.79) 23:48.12 (1:31.92) 25:22.38 (1:34.27) 26:55.14 (1:32.76) 28:29.55 (1:34.42) 30:01.95 (1:32.40) 31:33.98 (1:32.03) 33:05.85 (1:31.87) 34:37.47 (1:31.63) 36:07.62 (1:30.16) 37:28.05 U23 32
10 19 49
ŚLESZYCKA Anna 98-12-11 RKS Łódź (LD) 1:24.48 (1:24.48) 2:54.77 (1:30.30) 4:22.21 (1:27.45) 5:50.73 (1:28.52) 7:17.90 (1:27.17) 8:44.89 (1:27.00) 10:11.58 (1:26.69) 11:39.17 (1:27.60) 13:06.29 (1:27.12) 14:33.11 (1:26.82) 16:03.64 (1:30.54) 17:33.09 (1:29.46) 19:02.51 (1:29.43) 20:33.52 (1:31.01) 22:04.60 (1:31.09) 23:35.73 (1:31.13) 25:08.44 (1:32.71) 26:42.03 (1:33.59) 28:13.52 (1:31.50) 29:49.76 (1:36.24) 31:25.07 (1:35.31) 33:01.44 (1:36.38) 34:35.45 (1:34.02) 36:09.19 (1:33.74) 37:39.56 33
11 17 138
RĘBISZ Judyta 97-04-19 TL Pogoń Ruda Śląska (SL) 1:28.28 (1:28.28) 2:59.62 (1:31.34) 4:26.54 (1:26.93) 5:56.11 (1:29.57) 7:26.31 (1:30.20) 8:57.20 (1:30.90) 10:28.01 (1:30.81) 11:58.96 (1:30.96) 13:29.92 (1:30.96) 15:00.66 (1:30.75) 16:32.84 (1:32.18) 18:05.01 (1:32.18) 19:37.38 (1:32.37) 21:10.63 (1:33.26) 22:43.65 (1:33.03) 24:18.30 (1:34.65) 25:52.31 (1:34.01) 27:27.62 (1:35.32) 29:01.37 (1:33.76) 30:37.43 (1:36.06) 32:12.71 (1:35.28) 33:48.69 (1:35.98) 35:23.28 (1:34.60) 36:57.91 (1:34.64) 38:23.42 PB 34
12 4 33
KLIMEK Beata 99-10-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 1:28.61 (1:28.61) 3:00.36 (1:31.75) 4:30.05 (1:29.70) 6:02.77 (1:32.72) 7:33.45 (1:30.68) 9:03.53 (1:30.09) 10:33.57 (1:30.04) 12:03.89 (1:30.32) 13:35.67 (1:31.78) 15:06.37 (1:30.71) 16:38.26 (1:31.89) 18:10.24 (1:31.98) 19:41.61 (1:31.37) 21:14.39 (1:32.79) 22:46.84 (1:32.45) 24:20.74 (1:33.91) 25:55.61 (1:34.87) 27:30.38 (1:34.77) 29:05.30 (1:34.93) 30:40.00 (1:34.71) 32:14.19 (1:34.19) 33:49.46 (1:35.28) 35:23.91 (1:34.46) 36:58.77 (1:34.86) 38:28.46 U23 35
13 5 90
BYTNER-KWIATKOWSKA Monika 86-07-06 KS Prefbet-Sonarol (PD) 1:28.01 (1:28.01) 3:00.02 (1:32.02) 4:29.60 (1:29.59) 6:03.69 (1:34.09) 7:38.04 (1:34.35) 9:13.56 (1:35.53) 10:50.25 (1:36.69) 12:27.49 (1:37.24) 14:03.39 (1:35.90) 15:43.31 (1:39.92) 17:22.51 (1:39.20) 18:59.67 (1:37.17) 20:39.39 (1:39.73) 22:19.42 (1:40.04) 23:59.62 (1:40.20) 25:40.05 (1:40.44) 27:20.98 (1:40.94) 29:02.02 (1:41.04) 30:42.63 (1:40.62) 32:23.14 (1:40.52) 34:02.66 (1:39.52) 35:43.03 (1:40.37) 37:23.33 (1:40.31) 39:03.57 (1:40.25) 40:40.13 36
14 13 63
KOPKA Marcelina 98-06-14 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 1:29.40 (1:29.40) 3:03.96 (1:34.56) 4:34.29 (1:30.34) 6:06.64 (1:32.35) 7:40.65 (1:34.02) 9:16.43 (1:35.79) 10:51.18 (1:34.76) 12:28.00 (1:36.82) 14:03.61 (1:35.62) 15:40.77 (1:37.16) 17:18.37 (1:37.61) 18:55.53 (1:37.17) 20:34.67 (1:39.14) 22:13.59 (1:38.92) 23:51.49 (1:37.90) 25:30.98 (1:39.50) 27:10.58 (1:39.60) 28:51.00 (1:40.42) 30:33.43 (1:42.44) 32:15.31 (1:41.88) 33:53.99 (1:38.69) 35:35.06 (1:41.08) 37:19.77 (1:44.72) 39:03.36 (1:43.59) 40:43.47 37
15 6 35
WIERCIOCH Izabela 00-04-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 1:32.34 (1:32.34) 3:13.58 (1:41.24) 4:54.57 (1:40.99) 6:37.11 (1:42.55) 8:16.36 (1:39.26) 9:55.53 (1:39.17) 11:35.86 (1:40.33) 13:15.81 (1:39.96) 14:56.10 (1:40.29) 16:37.80 (1:41.71) 18:18.37 (1:40.58) 19:58.39 (1:40.02) 21:37.58 (1:39.19) 23:18.40 (1:40.82) 24:57.75 (1:39.36) 26:35.80 (1:38.05) 28:14.24 (1:38.44) 29:52.65 (1:38.41) 31:30.51 (1:37.87) 33:08.63 (1:38.13) 34:45.45 (1:36.83) 36:22.53 (1:37.08) 37:58.05 (1:35.53) 39:34.17 (1:36.13) 41:05.30 U23 38
16 16 176
NOWAK Monika 81-11-02 SKSG Korona Szczecin (ZP) 1:33.17 (1:33.17) 3:14.02 (1:40.86) 4:54.84 (1:40.83) 6:37.30 (1:42.47) 8:16.59 (1:39.30) 9:56.00 (1:39.41) 11:35.99 (1:39.99) 13:15.93 (1:39.95) 14:56.58 (1:40.65) 16:37.44 (1:40.87) 18:18.62 (1:41.19) 19:58.49 (1:39.87) 21:38.31 (1:39.82) 23:18.70 (1:40.40) 24:58.42 (1:39.73) 26:36.92 (1:38.50) 28:17.32 (1:40.40) 29:57.76 (1:40.45) 31:39.71 (1:41.96) 33:22.18 (1:42.47) 35:04.46 (1:42.29) 36:47.55 (1:43.10) 38:28.99 (1:41.45) 40:10.57 (1:41.59) 41:48.17 PB 39
17 2 45
WIECZOREK Anna 00-12-31 KBKS Radomsko (LD) 1:27.54 (1:27.54) 3:07.12 (1:39.59) 4:57.52 (1:50.40) 6:50.38 (1:52.87) 8:45.22 (1:54.85) 10:41.98 (1:56.76) 12:38.31 (1:56.33) 14:34.75 (1:56.44) 16:32.31 (1:57.57) 18:30.07 (1:57.76) 20:27.20 (1:57.13) 22:24.13 (1:56.94) 24:24.00 (1:59.87) 26:22.25 (1:58.26) 28:21.46 (1:59.21) 30:22.12 (2:00.66) 32:20.89 (1:58.78) 34:22.49 (2:01.61) 36:22.40 (1:59.91) 38:22.46 (2:00.06) 40:20.54 (1:58.08) 42:17.68 (1:57.14) 44:16.57 (1:58.89) 46:14.30 (1:57.73) 48:05.93 U23 40
3 81
PATAS Magdalena 90-05-15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 1:28.94 (1:28.94) 3:03.43 (1:34.49) 4:33.39 (1:29.97) 6:04.65 (1:31.26) 7:35.28 (1:30.63) 9:05.45 (1:30.17) 10:35.94 (1:30.50) 12:07.02 (1:31.08) 13:39.51 (1:32.50) 15:11.03 (1:31.52) 16:41.16 (1:30.13)" 16:44:08.66 DNF
14 43
NOWAK Sandra 90-10-29 MKST Astra Nowa Sól (LB) 16:44:08.66 DNS

Domtel © by Pilar 2013-2020          Generowanie strony 0.75078797340393 s.