MP1000 PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu na 10 000 metrów
GOLENIÓW, 24 kwietnia 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-04-25 00:20:33
K5000 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

5000 10000m K

5000 10000m M

DZIEŃ 1
2021-04-24
KLASYFIKACJA
MEDALOWA


15:15  10000 m M  [Bieg 4]
15:15  5000 m M  [s]
16:00  10000 m M  [Bieg 3]
16:00  5000 m M  [s]
16:45  10000 m K  [Bieg 2]
16:45  5000 m K  [s]
17:40  10000 m M  [Bieg 2]
17:40  5000 m M  [s]
18:25  10000 m K  [Bieg 1]
18:25  5000 m K  [s]
19:10  10000 m M  [Bieg 1]
19:10  5000 m M  [s]
REKORDY
RP 15:04.88 CHOJECKA Lidia WLKS Siedlce Berlin 2006-09-02
RP (U23) 15:50.65 KOWALSKA Katarzyna VECTRA Włocławek Słupsk 2007-09-09
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2021-04-25 00:20:33
5000 m K - Bieg 2 Planowany START: 2021-04-24 16:45 WYSTARTOWANO: 16:44:08
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-kraj wynik inf rank
1 20 144
JARZĄBEK Sabina 93-12-05 KKL Kielce (SK) 17:41.56 17
2 1 55
ŚWIĘCKA Magdalena 99-06-10 AZS-AWF Warszawa (MZ) 18:09.70 U23 25
3 12 28
LATAŃSKA Zuzanna 01-08-04 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 18:10.58 U23 26
4 18 155
GAPSKA Rozalia 98-09-12 PLKS Gwda Piła (WP) 18:17.90 27
5 19 49
ŚLESZYCKA Anna 98-12-11 RKS Łódź (LD) 18:18.05 28
6 7 48
CIOŁAK Magdalena 01-05-05 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (LD) 18:18.16 U23 29
7 11 139
SUCHOWIECKA Patrycja 97-05-11 TL Pogoń Ruda Śląska (SL) 18:18.30 30
8 10 58
CZARNOTA Małgorzata 99-02-22 RLTL Optima Radom (MZ) 18:27.25 U23 31
9 9 104
NIEMYJSKA Beata 01-02-09 LKS Zantyr Sztum (PM) 18:37.17 U23 32
10 8 118
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 01-11-23 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 18:37.44 U23 33
11 17 138
RĘBISZ Judyta 97-04-19 TL Pogoń Ruda Śląska (SL) 18:51.42 34
12 4 33
KLIMEK Beata 99-10-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 18:56.48 U23 35
13 13 63
KOPKA Marcelina 98-06-14 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 19:45.51 36
14 5 90
BYTNER-KWIATKOWSKA Monika 86-07-06 KS Prefbet-Sonarol (PD) 19:50.02 37
15 6 35
WIERCIOCH Izabela 00-04-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 20:47.99 U23 38
16 16 176
NOWAK Monika 81-11-02 SKSG Korona Szczecin (ZP) 20:48.31 39
17 2 45
WIECZOREK Anna 00-12-31 KBKS Radomsko (LD) 23:24.24 U23 40
3 81
PATAS Magdalena 90-05-15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) DNF
14 43
NOWAK Sandra 90-10-29 MKST Astra Nowa Sól (LB) DNS

Domtel © by Pilar 2013-2020          Generowanie strony 0.33925700187683 s.