Akademickie Mistrzostwa Polski
BIELSKO-BIAŁA, 21-23 maja 2021
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2021-05-22 19:35:14
Kw 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-05-21
DZIEŃ 2
2021-05-22
DZIEŃ 3
2021-05-23


10:00  400 m K  [s]
10:00  Oszczep K  [Gr. A]
10:05  W dal K  [Gr. A]
10:05  Kula M  [Gr. A]
10:10  Wzwyż M  [Gr. A]
10:40  400 m M  [s]
11:25  100 m pł K  [el]
11:55  110 m pł M  [el]
12:05  Kula M  [Gr. B]
12:15  1500 m K  [s]
12:20  Oszczep K  [Gr. B]
12:40  W dal K  [Gr. B]
12:45  1500 m M  [s]
12:50  Wzwyż M  [Gr. B]
16:15  Wzwyż K  [Gr. A]
16:15  Oszczep M  [Gr. A]
16:20  W dal M  [Gr. A]
16:25  Kula K  [Gr. A]
17:10  100 m pł K  [F]
17:15  110 m pł M  [F]
17:30  400 m K  [s]
17:55  400 m M  [s]
18:10  Kula K  [Gr. B]
18:15  Oszczep M  [Gr. B]
18:20  1500 m K  [s]
18:25  W dal M  [Gr. B]
18:35  1500 m M  [s]
18:35  Wzwyż K  [Gr. B]
18:55  4x100 m K  [s]
19:30  4x100 m M  [s]
Minimum do finału: 1.64 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2021-05-22 19:35:14
Wzwyż K - Gr. B Planowany START: 2021-05-21 18:35 ZAKOŃCZENIE: 19:16:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-kraj 1.20 1.28 1.36 1.44 1.50 1.55 1.60 1.64 wynik inf PKT AMP PKT AZS rank
1 7 861 MIREK Katarzyna 98-04-27 AWF Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UWF) - - - - - o o - 1.60 q 7
1 8 925 STEFANIUK Weronika 00-02-23 AWF Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UWF) - - - - - o o - 1.60 q 7
1 11 699 NOWAKOWSKA Aleksandra 98-04-23 PŁ Łódź (UTE) - - - - - o o - 1.60 q 7
1 15 205 PRZYBYŁ Monika 99-04-20 UKW Bydgoszcz (UNI) - - - - - o o - 1.60 q 7
5 13 149 KUBIAK Zuzanna 98-04-30 UAM Poznań (UNI) - - - - xo xo xxr 1.55 q 12
6 6 307 SATUŁA Małgorzata 97-11-13 UW Warszawa (UNI) - - o o o xxx 1.50 34.5 15
6 12 975 KALITTA Victoria 01-08-13 WSG Bydgoszcz (WSN) - - - o o - xr 1.50 SB 34.5 15
8 2 591 GIERSZEWSKA Daria 96-09-19 PG Gdańsk (UTE) o o o o xxx 1.44 29.5 20
9 5 115 ŁAPA Klaudia 96-05-16 UMe Łódź (UME) - o o xo xxx 1.44 26.5 23
9 9 789 DELUGA Jagoda 01-01-12 ZUT Szczecin (UTE) - o o xo xxx 1.44 26.5 23
11 1 97 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna 01-12-28 UMe Łódź (UME) o xo o xxx 1.36 SB 23 27
12 10 308 SKIBICKA Weronika 00-02-27 UW Warszawa (UNI) - xo xxo xxx 1.36 PB 21 29
13 14 58 NAWROCKA Natalia 99-05-25 UJ CM Kraków (UME) o xo xxx 1.28 =PB 18 31
14 3 60 POPOVCHENKO Sofia 01-05-20 UJ CM Kraków (UME) xo xxo xxx 1.28 15 35
4 407 SZYMANOWSKA Karolina 00-08-29 SGH Warszawa (USP) DNS

Domtel © by Pilar 2013-2020          Generowanie strony 0.052605152130127 s.