Akademickie Mistrzostwa Polski
BIELSKO-BIAŁA, 21-23 maja 2021
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2021-05-23 15:01:25
Kwd 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-05-21
DZIEŃ 2
2021-05-22
DZIEŃ 3
2021-05-23


10:00  400 m K  [s]
10:00  Oszczep K  [Gr. A]
10:05  W dal K  [Gr. A]
10:05  Kula M  [Gr. A]
10:10  Wzwyż M  [Gr. A]
10:40  400 m M  [s]
11:25  100 m pł K  [el]
11:55  110 m pł M  [el]
12:05  Kula M  [Gr. B]
12:15  1500 m K  [s]
12:20  Oszczep K  [Gr. B]
12:40  W dal K  [Gr. B]
12:45  1500 m M  [s]
12:50  Wzwyż M  [Gr. B]
16:15  Wzwyż K  [Gr. A]
16:15  Oszczep M  [Gr. A]
16:20  W dal M  [Gr. A]
16:25  Kula K  [Gr. A]
17:10  100 m pł K  [F]
17:15  110 m pł M  [F]
17:30  400 m K  [s]
17:55  400 m M  [s]
18:10  Kula K  [Gr. B]
18:15  Oszczep M  [Gr. B]
18:20  1500 m K  [s]
18:25  W dal M  [Gr. B]
18:35  1500 m M  [s]
18:35  Wzwyż K  [Gr. B]
18:55  4x100 m K  [s]
19:30  4x100 m M  [s]
Minimum do finału: 5.80 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2021-05-23 14:36:43
W dal K - Gr. B Planowany START: 2021-05-21 12:40 ZAKOŃCZENIE: 14:10:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-kraj I II III wynik inf PKT AMP PKT AZS rank
1 35 917 KURYŁO Joanna 95-08-16 AWF Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UWF) 6.14
+0.4


6.14 SB Q 1
2 25 555 FAKA Angelika 96-01-15 AGH Kraków (UTE) 5.77
+0.8
5.86
+1.3

5.86 Q 3
3 40 719 FRĄCKOWIAK Julia 99-11-06 PŚ Gliwice (UTE) 5.85
+1.9


5.85 SB Q 5
4 28 296 KOŁODZIEJ Ada 95-03-24 UW Warszawa (UNI) 5.82
+0.1


5.82 PB Q 6
5 10 363 NAZAROWICZ Klaudia 00-03-09 UG Gdańsk (UNI) 5.55
+3.0
5.53
+1.5
5.77
+2.0
5.77 SB q 7
6 33 820 KORDEK Sara 01-02-01 AWF Katowice (AZS-AWF Katowice) (UWF) 5.50
+1.7
5.76
+2.7
x
+2.4
5.76 q 8
7 37 583 BORYS Paulina 98-05-14 PG Gdańsk (UTE) 5.50
+1.0
5.61
+2.0
r
5.61 PB q 11
8 9 817 JANIK Emilia 00-12-12 AWF Katowice (UWF) 4.98
+0.2
5.11
+1.8
5.36
+0.5
5.36 29 19
9 13 382 FIJAK Zuzanna 01-01-19 SGGW Warszawa (USP) x
-0.3
5.28
-0.4
5.36
+2.9
5.36 30 18
10 24 766 DWORAK Anna 98-03-06 PWr Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UTE) 5.13
+1.2
5.04
+0.6
5.26
+0.5
5.26 25 23
11 23 134 LEGASZEWSKA Maria 00-10-16 UMe Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UME) 5.23
-0.2
5.23
+0.8
x
-0.1
5.23 23 25
12 6 868 STASIAK Anna 99-03-16 AWF Kraków (UWF) 4.94
+1.8
5.20
+2.2
x
+1.2
5.20 21 27
13 36 850 GEFERT Karolina 98-01-07 AWF Kraków (UWF) 4.94
-4.3
4.97
+2.3
5.10
+1.3
5.10 20 28
14 26 305 RÓŻAŃSKA Zuzanna 00-01-27 UW Warszawa (UNI) 5.09
+1.1
4.96
+0.2
x
+1.1
5.09 19 29
15 19 726 PECIAK Magdalena 95-03-26 PŚ Gliwice (UTE) 4.98
+2.1
x
+1.8
4.77
+0.9
4.98 16 32
16 27 367 SŁUPECKA Julia 99-09-02 UG Gdańsk (UNI) 4.73
+1.0
4.77
+0.2
4.95
-0.9
4.95 15 33
17 18 568 SZPOCZEK Magdalena 01-10-31 AGH Kraków (UTE) 4.86
+2.0
4.62
+2.0
2.92
+1.1
4.86 11 37
18 5 350 DAJDA Antonina 99-02-23 UG Gdańsk (UNI) 4.59
+2.1
4.79
+2.7
4.45
+0.4
4.79 8 40
19 11 590 FORDUŃSKA Marcelina 98-04-16 PG Gdańsk (UTE) 4.72
+1.1
4.66
+0.1
4.50
+2.9
4.72 7 41
20 2 498 DAWIDIUK Anna 97-04-20 WAT Warszawa (USP) x
+1.0
4.43
+3.8
4.68
+1.6
4.68 5 43
21 8 494 BARANEK Weronika 99-07-10 WAT Warszawa (USP) x
+0.6
x
+1.6
4.63
+2.6
4.63 3 45
22 16 713 SYREK Małgorzata 97-04-05 PRz Rzeszów (UTE) 4.47
+1.8
4.55
+0.7
4.44
+1.7
4.55 PB 2 46
23 15 503 MAŁECKA Katarzyna 00-07-16 WAT Warszawa (USP) 4.52
+2.1
4.53
+0.8
x
+0.1
4.53 1 47
24 38 121 SIWCZYK Angelika 96-02-17 UMe Łódź (UME) 4.16
+0.3
4.38
+2.3
4.47
+0.9
4.47 50
25 39 978 PRZYBYŁA Kamila 96-05-03 WSG Bydgoszcz (WSN) 4.45
+2.1
r

4.45 51
26 34 374 WOSS Monika 99-03-30 UG Gdańsk (UNI) x
+1.4
4.22
+2.7
4.33
+2.4
4.33 52
27 12 12 BIOŁY Anna 99-08-12 ŚUM Katowice (UME) 4.18
+1.2
4.24
+3.3
4.28
+1.2
4.28 53
28 3 304 POLIŃSKA Eliza 97-04-28 UW Warszawa (UNI) 4.19
+0.1
4.03
+3.3
x
+0.4
4.19 56
29 41 470 KOWALIK Magda 96-03-31 UPe Kraków (USP) x
+1.7
3.85
+2.3
4.06
+2.0
4.06 =PB 59
30 32 1008 SOLARZ Aldona 95-02-08 PWSZ Tarnów (WSZ) 3.92
+2.4
3.94
+0.6
3.86
+1.0
3.94 SB 63
31 21 542 MARKIEWICZ Paulina 98-08-28 PO Opole (UTE) 3.89
+1.2
3.80
+0.2
3.89
+1.0
3.89 SB 64
32 29 952 SALWIŃSKA Julia 00-12-15 GWSH Katowice (WSN) 3.49
+2.3
3.76
+0.6
3.56
+2.0
3.76 PB 66
33 43 671 DUDZIAK Patrycja 98-02-19 PL Lublin (UTE) 3.68
+2.5
3.51
+2.4
x
3.68 67
34 4 339 WÓJCIK Małgorzata 99-08-11 UWM Olsztyn (UNI) x
+1.4
3.39
+0.7
3.57
-0.4
3.57 70
35 17 436 MORCZYŃSKA Ewelina 98-03-30 UE Katowice (USP) 3.26
+1.3
3.12
+0.7
3.51
+1.7
3.51 SB 72
36 7 488 TERESZKIEWICZ Magdalena 98-09-27 UPr Poznań (USP) 3.33
+1.4
x
+2.5
x
+0.4
3.33 SB 73
37 1 547 SZCZEPANEK Emilia 00-11-08 PO Opole (UTE) 3.31
+0.6
3.13
+3.8
2.93
+1.7
3.31 SB 74
38 42 943 DOMAGALSKA Małgorzata 00-09-25 GWSH Katowice (WSN) 2.80
-0.4
3.02
+4.3
3.04
-0.5
3.04 75
39 22 872 ŚLUSARCZYK Aleksandra 99-07-26 AWF Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UWF) x
+2.5
2.65
+2.7
r
2.65 77
31 653 PYKA Anna 00-06-04 PK Kraków (UTE) x
+2.6
x
-0.8
x
+1.2
NM
14 940 BACŁAWSKA Klaudia 99-06-16 GWSH Katowice (WSN)


DNS
20 951 SAKWERDA Natalia 98-11-15 GWSH Katowice (WSN)


DNS
24 584 BUDZOWSKA Łucja 00-01-18 PG Gdańsk (UTE)


DNS
30 8 WÓJCIK Paulina 01-12-09 CM UMK Bydgoszcz (UME)


DNS
34 939 AMBROZIAK Oktawia 00-07-05 GWSH Katowice (WSN)


DNS

Domtel © by Pilar 2013-2020          Generowanie strony 0.054825067520142 s.