MP1000 PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu na 10 000 metrów
GOLENIÓW, 24 kwietnia 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-04-25 00:19:57
M5000 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

5000 10000m K

5000 10000m M

DZIEŃ 1
2021-04-24
KLASYFIKACJA
MEDALOWA


15:15  10000 m M  [Bieg 4]
15:15  5000 m M  [s]
16:00  10000 m M  [Bieg 3]
16:00  5000 m M  [s]
16:45  10000 m K  [Bieg 2]
16:45  5000 m K  [s]
17:40  10000 m M  [Bieg 2]
17:40  5000 m M  [s]
18:25  10000 m K  [Bieg 1]
18:25  5000 m K  [s]
19:10  10000 m M  [Bieg 1]
19:10  5000 m M  [s]
REKORDY
RP 13:17.69 MALINOWSKI Bronisław OLIMPIA Grudziądz Stockholm 1976-07-05
RP (U23) 13:29.72 BARTOSZAK Michał OLIMPIA Poznań Victoria 1992-06-03
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Ranking

Data aktualizacji: 2021-04-25 00:19:57
5000 m M - Bieg 2 Planowany START: 2021-04-24 17:40 WYSTARTOWANO: 17:39:48
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-kraj wynik inf rank
1 11 174
GROBERSKI Michał 00-06-10 RAZ Szczecin (ZP) 15:29.91 U23 18
2 4 62
LEBIODA Stanisław 99-01-07 RLTL Optima Radom (MZ) 15:30.14 U23 19
3 26 34
ŚWIERDZEWSKI Damian 93-06-27 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 15:30.40 20
4 21 67
MIELEWCZYK Piotr 90-08-08 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa (MZ) 15:30.56 21
5 14 151
BOROWSKI Dawid 99-07-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 15:30.69 U23 22
6 16 96
POGORZELSKI Rafał 99-12-22 KS Prefbet-Sonarol (PD) 15:30.86 U23 23
7 24 38
MŁYNARZ Kamil 90-03-09 SKB Kraśnik (LU) 15:31.08 24
8 5 61
KUCHARSKI Jarosław 00-01-15 RLTL Optima Radom (MZ) 15:31.10 U23 25
9 19 8
GORZELAŃCZYK Jakub 91-01-23 MKS Siechnice (DS) 15:31.41 PB 26
10 13 83
STAJNIAK Bartłomiej 91-02-11 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 15:31.71 27
11 2 152
NOWAK Łukasz 88-12-18 KU AZS UAM Poznań (WP) 15:32.02 28
12 9 39
STADNIK Jacek 91-03-04 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól (LB) 15:32.38 30
13 1 65
FALKOWSKI Bartłomiej 89-12-19 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa (MZ) 15:35.90 32
14 22 69
PYSZEL Florian 95-03-24 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa (MZ) 15:36.09 33
15 25 59
GONTARCZYK Rafał 89-09-10 RLTL Optima Radom (MZ) 15:38.55 34
16 7 79
DYDUCH Damian 88-04-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 15:39.05 35
17 15 3
TSCHIRCH Krzysztof 99-12-17 Biegaj z Pasją Szklarska Poręba (DS) 15:42.73 U23 36
18 8 70
STIPPA Adam 81-03-31 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa (MZ) 15:43.04 37
19 12 100
LIPIŃSKI Mateusz 99-09-23 AML Słupsk (PM) 15:44.46 PB U23 39
20 10 77
CHATYS Przemysław 90-05-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 15:47.98 PB 43
21 3 64
BABIK Filip 96-11-02 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa (MZ) 15:49.69 45
22 20 37
BIAŁY Michał 91-08-22 SKB Kraśnik (LU) 15:49.97 47
23 6 133
SEMPER Mateusz 99-01-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 15:50.32 U23 49
24 18 74
SUŁKOWSKI Rafał 99-08-26 Kraków Athletics Team (MA) 15:55.38 U23 51
17 132
JATCZAK Łukasz 00-03-11 LKS Pszczyna (SL) DNS U23
23 124
FORMICKI Rafał 95-06-26 CKS Budowlani Częstochowa (SL) DNS

Domtel © by Pilar 2013-2020          Generowanie strony 0.68747401237488 s.