MP1000 PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu na 10 000 metrów
GOLENIÓW, 24 kwietnia 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-04-25 00:18:23
M10000 3 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

5000 10000m K

5000 10000m M

DZIEŃ 1
2021-04-24
KLASYFIKACJA
MEDALOWA


15:15  10000 m M  [Bieg 4]
15:15  5000 m M  [s]
16:00  10000 m M  [Bieg 3]
16:00  5000 m M  [s]
16:45  10000 m K  [Bieg 2]
16:45  5000 m K  [s]
17:40  10000 m M  [Bieg 2]
17:40  5000 m M  [s]
18:25  10000 m K  [Bieg 1]
18:25  5000 m K  [s]
19:10  10000 m M  [Bieg 1]
19:10  5000 m M  [s]
REKORDY
RP 27:53.61 KOWOL Jerzy GÓRNIK Zabrze Praga 1978-08-29
RP (U23) 28:30.4 MALINOWSKI Bronisław OLIMPIA Grudziądz Celje 1973-08-04
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Ranking

Data aktualizacji: 2021-04-25 00:18:23
10000 m M - Bieg 3 Planowany START: 2021-04-24 16:00 ZAKOŃCZENIE: 15:59:54
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-kraj 400m 800m 1200m 1600m 2000m 2400m 2800m 3200m 3600m 4000m 4400m 4800m 5200m 5600m 6000m 6400m 6800m 7200m 7600m 8000m 8400m 8800m 9200m 9600m wynik inf rank
1 19 183
MAJDZIŃSKI Konrad 97-03-09 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 1:13.84 (1:13.84) 2:29.62 (1:15.78) 3:44.91 (1:15.30) 4:59.44 (1:14.53) 6:14.92 (1:15.49) 7:29.79 (1:14.87) 8:46.28 (1:16.49) 10:01.19 (1:14.92) 11:17.77 (1:16.59) 12:34.16 (1:16.39) 13:50.53 (1:16.38) 15:05.79 (1:15.27) 16:22.98 (1:17.19) 17:38.05 (1:15.08) 18:52.75 (1:14.70) 20:06.34 (1:13.59) 21:20.27 (1:13.94) 22:35.29 (1:15.03) 23:51.50 (1:16.21) 25:06.58 (1:15.08) 26:21.38 (1:14.81) 27:38.60 (1:17.22) 28:55.04 (1:16.45) 30:10.33 (1:15.29) 31:14.53 PB 25
2 24 158
SZYMANOWSKI Krzysztof 93-01-11 UKS Czwórka Kościan (WP) 1:15.10 (1:15.10) 2:30.88 (1:15.79) 3:45.40 (1:14.52) 4:59.72 (1:14.33) 6:15.31 (1:15.59) 7:30.04 (1:14.74) 8:46.43 (1:16.39) 10:01.34 (1:14.91) 11:17.99 (1:16.66) 12:34.32 (1:16.33) 13:50.72 (1:16.40) 15:06.09 (1:15.37) 16:22.76 (1:16.67) 17:37.52 (1:14.77) 18:52.17 (1:14.66) 20:06.12 (1:13.95) 21:20.17 (1:14.05) 22:34.87 (1:14.71) 23:51.88 (1:17.01) 25:06.85 (1:14.97) 26:21.47 (1:14.62) 27:38.44 (1:16.98) 28:55.26 (1:16.82) 30:10.44 (1:15.18) 31:15.95 PB 26
3 11 68
OSKIERKO Łukasz 89-11-05 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa (MZ) 1:14.24 (1:14.24) 2:30.17 (1:15.94) 3:44.41 (1:14.25) 4:59.19 (1:14.79) 6:14.73 (1:15.54) 7:29.63 (1:14.90) 8:46.07 (1:16.45) 10:00.98 (1:14.91) 11:17.54 (1:16.56) 12:34.00 (1:16.47) 13:50.27 (1:16.27) 15:05.92 (1:15.66) 16:22.80 (1:16.88) 17:37.99 (1:15.19) 18:52.57 (1:14.59) 20:07.01 (1:14.45) 21:23.45 (1:16.45) 22:40.70 (1:17.25) 23:57.68 (1:16.99) 25:14.84 (1:17.16) 26:32.00 (1:17.17) 27:49.13 (1:17.13) 29:05.63 (1:16.50) 30:21.56 (1:15.94) 31:33.97 33
4 26 42
MARYSIAK Adam 88-01-06 MKST Astra Nowa Sól (LB) 1:14.40 (1:14.40) 2:30.52 (1:16.13) 3:45.52 (1:15.01) 5:00.01 (1:14.49) 6:15.40 (1:15.39) 7:30.25 (1:14.86) 8:46.25 (1:16.00) 10:01.63 (1:15.38) 11:18.26 (1:16.63) 12:34.60 (1:16.35) 13:51.22 (1:16.63) 15:06.46 (1:15.24) 16:23.36 (1:16.90) 17:38.32 (1:14.97) 18:52.98 (1:14.66) 20:07.31 (1:14.33) 21:23.85 (1:16.55) 22:40.96 (1:17.11) 23:58.04 (1:17.08) 25:15.01 (1:16.98) 26:32.70 (1:17.70) 27:52.29 (1:19.60) 29:11.14 (1:18.85) 30:29.54 (1:18.40) 31:46.86 38
5 25 146
NOGA Damian 89-12-30 UKS Żaczek Połaniec (SK) 1:13.53 (1:13.53) 2:29.83 (1:16.30) 3:44.79 (1:14.97) 4:58.43 (1:13.65) 6:13.89 (1:15.46) 7:29.72 (1:15.83) 8:45.75 (1:16.04) 10:00.61 (1:14.86) 11:17.69 (1:17.09) 12:33.81 (1:16.12) 13:51.06 (1:17.25) 15:08.79 (1:17.74) 16:27.04 (1:18.25) 17:46.33 (1:19.30) 19:05.55 (1:19.22) 20:25.31 (1:19.77) 21:44.88 (1:19.57) 23:05.07 (1:20.20) 24:25.12 (1:20.05) 25:43.85 (1:18.74) 27:03.05 (1:19.21) 28:21.91 (1:18.86) 29:41.23 (1:19.33) 30:57.82 (1:16.59) 32:08.11 45
6 8 25
MICHALSKI Filip 01-02-28 LKS Vectra Włocławek (KP) 1:17.01 (1:17.01) 2:31.86 (1:14.85) 3:47.15 (1:15.29) 5:02.98 (1:15.83) 6:22.02 (1:19.05) 7:41.98 (1:19.96) 8:58.45 (1:16.48) 10:15.17 (1:16.72) 11:35.18 (1:20.02) 12:55.00 (1:19.83) 14:12.89 (1:17.89) 15:30.65 (1:17.76) 16:48.50 (1:17.85) 18:06.71 (1:18.22) 19:25.34 (1:18.64) 20:47.84 (1:22.50) 22:15.20 (1:27.37) 23:38.61 (1:23.41) 25:00.72 (1:22.12) 26:21.90 (1:21.18) 27:41.81 (1:19.92) 29:00.98 (1:19.17) 30:19.01 (1:18.04) 31:35.53 (1:16.52) 32:47.34 U23 53
7 9 173
ADAMSKI Daniel 99-07-23 RAZ Szczecin (ZP) 1:18.44 (1:18.44) 2:36.70 (1:18.26) 3:54.13 (1:17.43) 5:12.17 (1:18.04) 6:30.49 (1:18.33) 7:48.63 (1:18.15) 9:06.95 (1:18.33) 10:26.78 (1:19.83) 11:44.42 (1:17.64) 13:03.01 (1:18.60) 14:21.58 (1:18.57) 15:40.68 (1:19.11) 16:58.71 (1:18.03) 18:18.50 (1:19.79) 19:37.61 (1:19.12) 20:57.66 (1:20.05) 22:18.62 (1:20.97) 23:38.43 (1:19.82) 25:00.30 (1:21.87) 26:22.38 (1:22.09) 27:41.91 (1:19.53) 29:01.15 (1:19.24) 30:18.72 (1:17.58) 31:38.15 (1:19.43) 32:50.80 U23 54
8 3 66
MACHOWSKI Paweł 92-05-24 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa (MZ) 1:19.55 (1:19.55) 2:38.23 (1:18.69) 3:56.26 (1:18.04) 5:15.06 (1:18.80) 6:33.58 (1:18.52) 7:52.71 (1:19.13) 9:12.36 (1:19.65) 10:31.34 (1:18.99) 11:51.20 (1:19.86) 13:10.55 (1:19.36) 14:29.86 (1:19.31) 15:47.88 (1:18.03) 17:06.07 (1:18.19) 18:24.17 (1:18.11) 19:43.99 (1:19.82) 21:03.97 (1:19.99) 22:23.52 (1:19.55) 23:42.92 (1:19.41) 25:02.78 (1:19.87) 26:21.61 (1:18.83) 27:42.26 (1:20.66) 29:02.17 (1:19.91) 30:22.53 (1:20.37) 31:42.29 (1:19.77) 32:57.79 56
9 17 2
KLATKA Łukasz 99-03-04 Biegaj z Pasją Szklarska Poręba (DS) 1:16.78 (1:16.78) 2:35.25 (1:18.48) 3:52.55 (1:17.31) 5:10.35 (1:17.80) 6:28.54 (1:18.19) 7:46.02 (1:17.48) 9:04.90 (1:18.89) 10:24.04 (1:19.14) 11:43.62 (1:19.58) 13:04.10 (1:20.49) 14:24.88 (1:20.78) 15:45.41 (1:20.54) 17:05.68 (1:20.27) 18:25.07 (1:19.39) 19:45.60 (1:20.54) 21:06.30 (1:20.70) 22:28.59 (1:22.30) 23:51.06 (1:22.47) 25:12.94 (1:21.88) 26:35.47 (1:22.54) 27:57.35 (1:21.88) 29:19.14 (1:21.79) 30:39.84 (1:20.70) 31:58.44 (1:18.61) 33:10.27 PB U23 59
10 12 82
SOBAS Jacek 85-06-11 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 1:14.54 (1:14.54) 2:30.38 (1:15.84) 3:45.70 (1:15.32) 5:00.19 (1:14.49) 6:15.81 (1:15.63) 7:30.53 (1:14.72) 8:46.91 (1:16.38) 10:02.12 (1:15.22) 11:18.83 (1:16.72) 12:36.46 (1:17.63) 13:56.32 (1:19.86) 15:17.81 (1:21.50) 16:39.40 (1:21.60) 18:01.40 (1:22.00) 19:24.03 (1:22.64) 20:47.67 (1:23.64) 22:11.99 (1:24.32) 23:35.65 (1:23.67) 24:59.11 (1:23.47) 26:24.35 (1:25.24) 27:48.74 (1:24.40) 29:13.28 (1:24.54) 30:36.45 (1:23.18) 31:59.35 (1:22.90) 33:17.25 60
11 18 27
ZIĘBA Mikołaj 97-07-09 MKL Toruń (KP) 1:18.83 (1:18.83) 2:37.46 (1:18.64) 3:56.93 (1:19.47) 5:16.95 (1:20.03) 6:36.78 (1:19.84) 7:56.04 (1:19.26) 9:15.15 (1:19.11) 10:36.46 (1:21.31) 11:56.85 (1:20.40) 13:17.45 (1:20.60) 14:37.70 (1:20.26) 15:57.92 (1:20.22) 17:18.22 (1:20.31) 18:38.10 (1:19.88) 19:58.98 (1:20.88) 21:19.19 (1:20.22) 22:39.59 (1:20.41) 24:01.31 (1:21.73) 25:22.68 (1:21.38) 26:44.41 (1:21.73) 28:06.28 (1:21.87) 29:29.41 (1:23.13) 30:52.39 (1:22.99) 32:13.81 (1:21.43) 33:29.51 61
12 23 128
NOWAK Rafał 75-04-26 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 1:16.28 (1:16.28) 2:35.47 (1:19.20) 3:53.21 (1:17.74) 5:10.78 (1:17.58) 6:29.02 (1:18.24) 7:46.96 (1:17.95) 9:06.64 (1:19.68) 10:26.96 (1:20.32) 11:45.39 (1:18.44) 13:05.32 (1:19.94) 14:26.17 (1:20.85) 15:47.57 (1:21.41) 17:09.44 (1:21.87) 18:30.66 (1:21.23) 19:53.35 (1:22.69) 21:15.22 (1:21.88) 22:37.55 (1:22.34) 24:00.55 (1:23.00) 25:23.10 (1:22.55) 26:45.53 (1:22.44) 28:08.13 (1:22.60) 29:31.06 (1:22.94) 30:53.67 (1:22.62) 32:15.29 (1:21.62) 33:30.30 62
13 15 44
WAWRZYKOWSKI Jakub 97-12-21 MKST Astra Nowa Sól (LB) 1:17.18 (1:17.18) 2:35.22 (1:18.04) 3:52.18 (1:16.97) 5:10.05 (1:17.87) 6:27.71 (1:17.67) 7:45.76 (1:18.06) 9:03.98 (1:18.22) 10:23.49 (1:19.52) 11:44.28 (1:20.80) 13:04.83 (1:20.56) 14:25.93 (1:21.11) 15:47.97 (1:22.04) 17:09.99 (1:22.03) 18:34.52 (1:24.53) 19:56.67 (1:22.16) 21:18.24 (1:21.58) 22:45.63 (1:27.39) 24:10.11 (1:24.48) 25:32.85 (1:22.74) 26:54.10 (1:21.26) 28:16.69 (1:22.60) 29:38.62 (1:21.93) 30:59.04 (1:20.43) 32:19.06 (1:20.03) 33:31.83 63
14 13 1
DZIOBA Mateusz 95-02-18 Biegaj z Pasją Szklarska Poręba (DS) 1:16.39 (1:16.39) 2:31.35 (1:14.96) 3:47.09 (1:15.74) 5:02.77 (1:15.68) 6:21.56 (1:18.80) 7:41.42 (1:19.87) 8:59.50 (1:18.08) 10:17.15 (1:17.65) 11:35.73 (1:18.59) 12:55.81 (1:20.08) 14:15.77 (1:19.97) 15:37.27 (1:21.51) 16:59.50 (1:22.23) 18:21.38 (1:21.88) 19:43.63 (1:22.26) 21:06.90 (1:23.27) 22:31.13 (1:24.24) 23:56.27 (1:25.14) 25:19.95 (1:23.69) 26:43.07 (1:23.12) 28:06.01 (1:22.94) 29:30.06 (1:24.06) 30:53.90 (1:23.85) 32:17.12 (1:23.22) 33:33.87 64
15 16 108
DAJNOWSKI Mateusz 94-03-27 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA (PM) 1:12.61 (1:12.61) 2:29.28 (1:16.67) 3:46.38 (1:17.11) 5:02.53 (1:16.16) 6:21.32 (1:18.79) 7:41.35 (1:20.03) 9:01.70 (1:20.35) 10:23.14 (1:21.45) 11:44.03 (1:20.90) 13:04.67 (1:20.64) 14:24.65 (1:19.98) 15:46.12 (1:21.48) 17:05.58 (1:19.46) 18:26.97 (1:21.40) 19:48.68 (1:21.71) 21:10.49 (1:21.81) 22:33.39 (1:22.91) 23:55.89 (1:22.50) 25:23.41 (1:27.53) 26:49.36 (1:25.95) 28:12.05 (1:22.70) 29:36.02 (1:23.97) 30:57.37 (1:21.36) 32:18.72 (1:21.36) 33:40.43 65
16 27 129
PAŁKA Piotr 84-01-20 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 1:17.80 (1:17.80) 2:35.81 (1:18.02) 3:53.51 (1:17.70) 5:11.09 (1:17.59) 6:29.25 (1:18.16) 7:46.35 (1:17.11) 9:05.34 (1:18.99) 10:24.20 (1:18.87) 11:44.56 (1:20.37) 13:04.54 (1:19.99) 14:25.85 (1:21.31) 15:47.35 (1:21.51) 17:09.58 (1:22.23) 18:31.65 (1:22.08) 19:54.15 (1:22.51) 21:16.96 (1:22.82) 22:40.90 (1:23.94) 24:05.61 (1:24.71) 25:31.66 (1:26.06) 26:57.73 (1:26.07) 28:22.62 (1:24.89) 29:45.41 (1:22.80) 31:07.11 (1:21.70) 32:28.40 (1:21.29) 33:40.88 66
17 1 113
KARCZ Artur 79-03-09 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork (PM) 1:21.06 (1:21.06) 2:41.24 (1:20.19) 4:00.34 (1:19.10) 5:19.20 (1:18.87) 6:39.26 (1:20.06) 8:00.61 (1:21.36) 9:19.42 (1:18.82) 10:40.97 (1:21.55) 12:03.28 (1:22.32) 13:24.11 (1:20.83) 14:45.23 (1:21.13) 16:06.35 (1:21.12) 17:26.87 (1:20.53) 18:48.55 (1:21.68) 20:08.75 (1:20.20) 21:28.72 (1:19.97) 22:48.89 (1:20.18) 24:09.70 (1:20.82) 25:31.17 (1:21.47) 26:53.85 (1:22.69) 28:17.24 (1:23.39) 29:40.85 (1:23.61) 31:03.62 (1:22.77) 32:27.48 (1:23.86) 33:46.60 67
18 20 24
JARANOWSKI Andrzej 93-09-02 GKS Fabianki (KP) 1:20.22 (1:20.22) 2:39.48 (1:19.26) 3:58.60 (1:19.12) 5:17.60 (1:19.00) 6:37.32 (1:19.73) 7:56.05 (1:18.74) 9:15.02 (1:18.98) 10:36.06 (1:21.04) 11:56.77 (1:20.71) 13:17.74 (1:20.97) 14:38.56 (1:20.83) 16:01.25 (1:22.69) 17:25.07 (1:23.82) 18:48.84 (1:23.77) 20:11.19 (1:22.36) 21:33.60 (1:22.41) 22:55.99 (1:22.39) 24:19.59 (1:23.61) 25:42.88 (1:23.30) 27:07.20 (1:24.32) 28:30.37 (1:23.17) 29:53.76 (1:23.40) 31:15.33 (1:21.58) 32:36.63 (1:21.30) 33:52.05 70
19 22 11
WENDLAND Michał 89-03-24 MKS Siechnice (DS) 1:15.20 (1:15.20) 2:31.04 (1:15.84) 3:45.98 (1:14.95) 5:00.37 (1:14.39) 6:15.96 (1:15.59) 7:32.35 (1:16.40) 8:52.20 (1:19.85) 10:13.41 (1:21.21) 11:34.89 (1:21.48) 12:57.96 (1:23.07) 14:23.88 (1:25.93) 15:46.19 (1:22.32) 17:08.60 (1:22.41) 18:32.07 (1:23.48) 19:57.35 (1:25.28) 21:20.96 (1:23.61) 22:43.27 (1:22.32) 24:08.05 (1:24.79) 25:37.54 (1:29.49) 27:03.99 (1:26.46) 28:28.99 (1:25.01) 29:52.88 (1:23.89) 31:15.08 (1:22.21) 32:35.62 (1:20.55) 33:52.97 71
20 4 5
GUŁAJ Artur 77-04-19 GKS Start Długołęka (DS) 1:20.90 (1:20.90) 2:40.88 (1:19.99) 3:59.85 (1:18.98) 5:18.94 (1:19.09) 6:38.91 (1:19.98) 7:59.61 (1:20.71) 9:19.65 (1:20.04) 10:40.59 (1:20.94) 12:03.70 (1:23.11) 13:24.58 (1:20.89) 14:45.57 (1:20.99) 16:06.19 (1:20.63) 17:27.68 (1:21.50) 18:49.29 (1:21.62) 20:10.84 (1:21.55) 21:32.64 (1:21.80) 22:55.73 (1:23.10) 24:19.60 (1:23.88) 25:43.64 (1:24.04) 27:08.32 (1:24.68) 28:33.30 (1:24.99) 29:59.74 (1:26.44) 31:25.59 (1:25.85) 32:53.59 (1:28.01) 34:14.34 73
21 21 182
KUŚMIDER Andrzej 83-09-23 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 1:17.31 (1:17.31) 2:35.65 (1:18.35) 3:53.21 (1:17.56) 5:11.87 (1:18.66) 6:30.36 (1:18.49) 7:50.28 (1:19.93) 9:10.75 (1:20.48) 10:31.50 (1:20.75) 11:52.42 (1:20.93) 13:13.07 (1:20.66) 14:34.52 (1:21.46) 15:56.55 (1:22.03) 17:19.20 (1:22.66) 18:40.97 (1:21.77) 20:02.91 (1:21.94) 21:25.22 (1:22.32) 22:47.66 (1:22.44) 24:11.29 (1:23.64) 25:35.67 (1:24.38) 27:00.10 (1:24.43) 28:26.25 (1:26.16) 29:56.01 (1:29.76) 31:25.53 (1:29.53) 32:55.79 (1:30.26) 34:24.59 75
22 7 7
DOMOWICZ Michał 93-11-28 MKS Osa Zgorzelec (DS) 1:20.52 (1:20.52) 2:40.66 (1:20.14) 3:59.59 (1:18.94) 5:18.45 (1:18.86) 6:38.66 (1:20.22) 7:58.88 (1:20.22) 9:19.35 (1:20.47) 10:41.35 (1:22.01) 12:05.00 (1:23.65) 13:27.00 (1:22.01) 14:49.77 (1:22.77) 16:12.93 (1:23.17) 17:35.89 (1:22.96) 18:58.85 (1:22.96) 20:23.97 (1:25.13) 21:49.14 (1:25.17) 23:13.14 (1:24.01) 24:37.44 (1:24.31) 26:03.02 (1:25.58) 27:28.03 (1:25.02) 28:53.96 (1:25.94) 30:21.40 (1:27.44) 31:47.89 (1:26.50) 33:11.83 (1:23.94) 34:31.05 76
23 2 178
NOWAK Daniel 82-08-02 UKS Barnim Goleniów (ZP) 1:21.88 (1:21.88) 2:41.84 (1:19.96) 4:00.77 (1:18.94) 5:19.77 (1:19.00) 6:39.70 (1:19.94) 8:01.21 (1:21.51) 9:20.37 (1:19.16) 10:41.82 (1:21.46) 12:04.10 (1:22.28) 13:24.94 (1:20.85) 14:47.36 (1:22.42) 16:11.84 (1:24.49) 17:37.67 (1:25.83) 19:05.42 (1:27.75) 20:32.83 (1:27.41) 22:01.24 (1:28.42) 23:28.96 (1:27.72) 24:54.82 (1:25.86) 26:21.73 (1:26.92) 27:49.18 (1:27.46) 29:17.50 (1:28.32) 30:44.60 (1:27.10) 32:11.14 (1:26.54) 33:38.83 (1:27.69) 35:02.66 82
24 14 41
KUBIAK Kacper 00-06-01 MKST Astra Nowa Sól (LB) 1:22.51 (1:22.51) 2:45.58 (1:23.08) 4:07.44 (1:21.86) 5:30.74 (1:23.30) 6:53.74 (1:23.00) 8:16.89 (1:23.16) 9:41.63 (1:24.74) 11:04.98 (1:23.35) 12:29.06 (1:24.09) 13:53.22 (1:24.16) 15:16.35 (1:23.14) 16:40.39 (1:24.04) 18:04.00 (1:23.62) 19:29.70 (1:25.70) 20:55.13 (1:25.43) 22:21.31 (1:26.19) 23:48.16 (1:26.85) 25:14.48 (1:26.33) 26:42.48 (1:28.01) 28:10.85 (1:28.37) 29:39.86 (1:29.01) 31:07.25 (1:27.39) 32:35.00 (1:27.76) 34:02.04 (1:27.04) 35:20.20 PB U23 86
25 5 126
MROŻEK Jakub 01-02-07 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 1:18.28 (1:18.28) 2:36.56 (1:18.28) 3:55.74 (1:19.18) 5:18.39 (1:22.65) 6:38.77 (1:20.39) 8:00.84 (1:22.07) 9:25.98 (1:25.14) 10:52.86 (1:26.89) 12:20.73 (1:27.87) 13:49.31 (1:28.58) 15:19.74 (1:30.44) 16:54.63 (1:34.89) 18:25.13 (1:30.50) 19:56.11 (1:30.98) 21:28.91 (1:32.80) 22:59.91 (1:31.00) 24:30.94 (1:31.03) 26:02.31 (1:31.37) 27:35.62 (1:33.32) 29:07.54 (1:31.93) 30:36.28 (1:28.74) 32:06.83 (1:30.56) 33:30.47 (1:23.64) 34:57.80 (1:27.33) 36:15.01 U23 89
6 4
BARDZIŃSKI Rafał 92-05-22 GKS Start Długołęka (DS) 1:20.13 (1:20.13) 2:40.33 (1:20.20) 3:59.16 (1:18.83) 5:18.33 (1:19.17) 6:38.61 (1:20.29) 8:00.34 (1:21.74) 9:22.25 (1:21.92) 10:45.86 (1:23.61) 12:11.54 (1:25.68) 13:37.53 (1:26.00)" 15:59:54.49 DNF
10 21
FELCZAK Jakub 94-07-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 1:16.69 (1:16.69) 2:35.11 (1:18.43) 3:52.24 (1:17.14) 5:09.78 (1:17.54) 6:27.86 (1:18.08) 7:45.41 (1:17.55) 9:03.66 (1:18.26) 10:22.63 (1:18.97) 11:43.36 (1:20.73) 13:03.75 (1:20.39) 14:26.08 (1:22.33) 15:50.86 (1:24.79) 17:18.49 (1:27.64) 18:47.24 (1:28.75)" 15:59:54.49 DNF

Domtel © by Pilar 2013-2020          Generowanie strony 0.48852705955505 s.