MP1000 PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu na 10 000 metrów
GOLENIÓW, 24 kwietnia 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-04-25 00:18:23
M10000 4 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

5000 10000m K

5000 10000m M

DZIEŃ 1
2021-04-24
KLASYFIKACJA
MEDALOWA


15:15  10000 m M  [Bieg 4]
15:15  5000 m M  [s]
16:00  10000 m M  [Bieg 3]
16:00  5000 m M  [s]
16:45  10000 m K  [Bieg 2]
16:45  5000 m K  [s]
17:40  10000 m M  [Bieg 2]
17:40  5000 m M  [s]
18:25  10000 m K  [Bieg 1]
18:25  5000 m K  [s]
19:10  10000 m M  [Bieg 1]
19:10  5000 m M  [s]
REKORDY
RP 27:53.61 KOWOL Jerzy GÓRNIK Zabrze Praga 1978-08-29
RP (U23) 28:30.4 MALINOWSKI Bronisław OLIMPIA Grudziądz Celje 1973-08-04
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Ranking

Data aktualizacji: 2021-04-25 00:18:23
10000 m M - Bieg 4 Planowany START: 2021-04-24 15:15 ZAKOŃCZENIE: 15:15:17
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-kraj 400m 800m 1200m 1600m 2000m 2400m 2800m 3200m 3600m 4000m 4400m 4800m 5200m 5600m 6000m 6400m 6800m 7200m 7600m 8000m 8400m 8800m 9200m 9600m wynik inf rank
1 25 10
SZYMAŃSKI Tomasz 86-02-26 MKS Siechnice (DS) 1:11.99 (1:11.99) 2:24.23 (1:12.24) 3:36.35 (1:12.12) 4:49.54 (1:13.19) 6:04.11 (1:14.57) 7:18.65 (1:14.55) 8:34.23 (1:15.59) 9:50.67 (1:16.45) 11:06.77 (1:16.10) 12:23.39 (1:16.62) 13:39.21 (1:15.83) 14:54.75 (1:15.55) 16:09.50 (1:14.75) 17:24.70 (1:15.20) 18:39.87 (1:15.17) 19:55.30 (1:15.44) 21:10.41 (1:15.11) 22:24.61 (1:14.21) 23:40.29 (1:15.68) 24:56.74 (1:16.45) 26:12.04 (1:15.31) 27:27.20 (1:15.16) 28:43.74 (1:16.54) 30:00.09 (1:16.35) 31:11.58 24
2 18 161
PRZYBYŁA Adrian Roman 91-04-11 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1:13.77 (1:13.77) 2:27.73 (1:13.96) 3:44.39 (1:16.66) 4:59.77 (1:15.39) 6:16.05 (1:16.29) 7:31.07 (1:15.02) 8:48.29 (1:17.23) 10:05.23 (1:16.95) 11:22.05 (1:16.82) 12:39.51 (1:17.47) 13:56.79 (1:17.28) 15:13.55 (1:16.76) 16:30.61 (1:17.07) 17:48.65 (1:18.04) 19:05.47 (1:16.83) 20:23.33 (1:17.87) 21:40.74 (1:17.42) 22:56.00 (1:15.26) 24:15.19 (1:19.19) 25:33.25 (1:18.07) 26:50.62 (1:17.37) 28:10.23 (1:19.61) 29:28.03 (1:17.80) 30:43.17 (1:15.15) 31:52.46 42
3 15 32
WYSOCKI Paweł 89-07-10 AZS UMCS Lublin (LU) 1:19.55 (1:19.55) 2:37.62 (1:18.08) 3:53.76 (1:16.14) 5:09.23 (1:15.48) 6:27.08 (1:17.85) 7:45.39 (1:18.32) 9:02.99 (1:17.61) 10:21.40 (1:18.42) 11:40.34 (1:18.94) 12:59.40 (1:19.06) 14:17.32 (1:17.93) 15:35.50 (1:18.19) 16:54.14 (1:18.64) 18:13.68 (1:19.55) 19:34.35 (1:20.67) 20:52.63 (1:18.29) 22:11.41 (1:18.79) 23:29.90 (1:18.50) 24:49.59 (1:19.69) 26:08.61 (1:19.02) 27:28.79 (1:20.19) 28:47.79 (1:19.01) 30:06.42 (1:18.63) 31:22.24 (1:15.83) 32:34.01 51
4 6 72
WIĘCKOWSKI Łukasz 95-07-30 UKS Technik Radom (MZ) 1:19.25 (1:19.25) 2:37.20 (1:17.96) 3:53.98 (1:16.78) 5:09.64 (1:15.67) 6:27.21 (1:17.58) 7:45.08 (1:17.87) 9:02.88 (1:17.81) 10:21.53 (1:18.65) 11:40.57 (1:19.04) 12:58.96 (1:18.39) 14:17.07 (1:18.12) 15:35.20 (1:18.13) 16:54.34 (1:19.14) 18:13.84 (1:19.50) 19:33.78 (1:19.95) 20:52.46 (1:18.69) 22:11.14 (1:18.68) 23:30.22 (1:19.09) 24:49.88 (1:19.66) 26:08.86 (1:18.99) 27:28.40 (1:19.54) 28:47.59 (1:19.20) 30:06.93 (1:19.34) 31:24.26 (1:17.34) 32:41.07 52
5 3 135
BUCZEK Paweł 92-03-26 SPLA Tychy (SL) 1:21.47 (1:21.47) 2:38.06 (1:16.59) 3:53.24 (1:15.18) 5:08.93 (1:15.69) 6:27.63 (1:18.70) 7:45.51 (1:17.88) 9:03.24 (1:17.74) 10:21.91 (1:18.67) 11:40.72 (1:18.82) 12:59.63 (1:18.91) 14:17.66 (1:18.03) 15:35.68 (1:18.03) 16:55.81 (1:20.13) 18:15.93 (1:20.12) 19:35.56 (1:19.64) 20:55.57 (1:20.01) 22:16.83 (1:21.26) 23:36.87 (1:20.04) 24:59.91 (1:23.05) 26:21.77 (1:21.87) 27:43.07 (1:21.30) 29:04.59 (1:21.52) 30:26.80 (1:22.21) 31:44.94 (1:18.15) 32:57.80 57
6 19 170
PAŃKO Andrzej 93-10-27 MKS Hermes Gryfino (ZP) 1:14.42 (1:14.42) 2:30.95 (1:16.53) 3:47.77 (1:16.83) 5:05.77 (1:18.01) 6:24.50 (1:18.73) 7:43.13 (1:18.64) 9:03.00 (1:19.87) 10:23.46 (1:20.47) 11:44.00 (1:20.55) 13:05.84 (1:21.84) 14:27.54 (1:21.71) 15:50.12 (1:22.58) 17:12.30 (1:22.19) 18:34.44 (1:22.14) 19:57.02 (1:22.58) 21:20.19 (1:23.18) 22:43.42 (1:23.24) 24:07.73 (1:24.31) 25:31.45 (1:23.72) 26:53.90 (1:22.46) 28:18.68 (1:24.78) 29:41.71 (1:23.03) 31:06.37 (1:24.66) 32:30.03 (1:23.67) 33:48.27 68
7 24 116
POBŁOCKI Piotr 65-07-24 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork (PM) 1:21.45 (1:21.45) 2:43.36 (1:21.92) 4:04.63 (1:21.27) 5:25.22 (1:20.60) 6:47.77 (1:22.56) 8:09.48 (1:21.71) 9:30.41 (1:20.94) 10:51.49 (1:21.08) 12:12.72 (1:21.23) 13:34.02 (1:21.31) 14:56.66 (1:22.64) 16:18.46 (1:21.80) 17:38.23 (1:19.77) 18:59.52 (1:21.30) 20:21.07 (1:21.55) 21:42.11 (1:21.05) 23:03.70 (1:21.59) 24:26.14 (1:22.45) 25:48.26 (1:22.13) 27:11.30 (1:23.04) 28:32.98 (1:21.68) 29:55.50 (1:22.53) 31:15.42 (1:19.92) 32:34.46 (1:19.04) 33:49.60 69
8 22 142
KARDAS Arkadiusz 89-03-20 TS AKS Chorzów (SL) 1:17.74 (1:17.74) 2:38.88 (1:21.15) 3:58.05 (1:19.17) 5:17.76 (1:19.72) 6:38.52 (1:20.76) 8:00.35 (1:21.84) 9:21.21 (1:20.87) 10:41.86 (1:20.66) 12:03.56 (1:21.71) 13:25.74 (1:22.18) 14:49.48 (1:23.74) 16:11.07 (1:21.60) 17:32.70 (1:21.64) 18:55.41 (1:22.72) 20:18.25 (1:22.84) 21:41.13 (1:22.88) 23:04.46 (1:23.34) 24:29.42 (1:24.96) 25:51.94 (1:22.53) 27:16.80 (1:24.87) 28:41.66 (1:24.86) 30:06.21 (1:24.56) 31:29.47 (1:23.26) 32:51.04 (1:21.58) 34:02.12 PB 72
9 9 105
JEDNACHOWSKI Krzysztof 89-06-11 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 1:21.51 (1:21.51) 2:41.69 (1:20.18) 4:02.34 (1:20.65) 5:22.84 (1:20.51) 6:44.72 (1:21.88) 8:07.19 (1:22.48) 9:29.85 (1:22.66) 10:50.97 (1:21.12) 12:12.36 (1:21.40) 13:34.84 (1:22.48) 14:58.02 (1:23.18) 16:19.55 (1:21.54) 17:42.07 (1:22.52) 19:06.08 (1:24.02) 20:29.35 (1:23.27) 21:55.07 (1:25.72) 23:20.53 (1:25.47) 24:43.69 (1:23.16) 26:09.16 (1:25.47) 27:33.55 (1:24.40) 28:55.89 (1:22.34) 30:20.10 (1:24.21) 31:42.33 (1:22.24) 33:05.09 (1:22.77) 34:22.61 74
10 12 29
GROCHMAL Paweł 77-03-04 AZS UMCS Lublin (LU) 1:19.62 (1:19.62) 2:38.99 (1:19.37) 3:58.41 (1:19.43) 5:18.34 (1:19.93) 6:37.74 (1:19.41) 7:59.65 (1:21.91) 9:20.03 (1:20.38) 10:41.20 (1:21.18) 12:02.52 (1:21.32) 13:25.12 (1:22.61) 14:48.77 (1:23.65) 16:13.86 (1:25.10) 17:39.34 (1:25.49) 19:04.72 (1:25.38) 20:29.10 (1:24.39) 21:54.55 (1:25.45) 23:20.55 (1:26.01) 24:46.65 (1:26.10) 26:13.75 (1:27.11) 27:40.07 (1:26.32) 29:05.56 (1:25.49) 30:31.21 (1:25.65) 31:55.48 (1:24.28) 33:19.25 (1:23.78) 34:35.59 77
11 21 75
ZIMNICKI Adam 00-11-12 Kraków Athletics Team (MA) 1:18.56 (1:18.56) 2:38.67 (1:20.11) 3:54.73 (1:16.06) 5:12.30 (1:17.57) 6:32.78 (1:20.48) 7:54.24 (1:21.47) 9:16.55 (1:22.31) 10:40.33 (1:23.78) 12:03.21 (1:22.89) 13:26.51 (1:23.30) 14:50.89 (1:24.39) 16:16.01 (1:25.13) 17:39.94 (1:23.93) 19:05.70 (1:25.77) 20:30.90 (1:25.20) 21:57.07 (1:26.17) 23:23.10 (1:26.04) 24:48.99 (1:25.90) 26:15.50 (1:26.51) 27:41.36 (1:25.86) 29:09.60 (1:28.25) 30:36.30 (1:26.71) 32:00.80 (1:24.50) 33:25.35 (1:24.55) 34:44.70 PB U23 78
12 13 56
TRĘBICKI Ignacy 00-10-04 OKS Skra Warszawa (MZ) 1:21.93 (1:21.93) 2:40.08 (1:18.15) 3:59.79 (1:19.72) 5:19.80 (1:20.01) 6:41.67 (1:21.88) 8:04.99 (1:23.32) 9:27.13 (1:22.15) 10:48.66 (1:21.53) 12:10.89 (1:22.24) 13:34.39 (1:23.51) 14:58.61 (1:24.22) 16:22.29 (1:23.68) 17:46.83 (1:24.54) 19:10.75 (1:23.93) 20:36.98 (1:26.24) 22:02.73 (1:25.76) 23:28.52 (1:25.79) 24:54.67 (1:26.16) 26:20.12 (1:25.46) 27:46.89 (1:26.78) 29:14.28 (1:27.39) 30:40.51 (1:26.23) 32:06.93 (1:26.42) 33:28.69 (1:21.77) 34:48.42 U23 79
13 16 134
ANTCZAK Robert 81-10-31 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 1:22.30 (1:22.30) 2:43.67 (1:21.37) 4:04.99 (1:21.33) 5:25.54 (1:20.55) 6:48.02 (1:22.48) 8:09.82 (1:21.80) 9:30.88 (1:21.07) 10:52.21 (1:21.34) 12:14.83 (1:22.62) 13:40.29 (1:25.46) 15:05.17 (1:24.89) 16:28.75 (1:23.58) 17:54.53 (1:25.78) 19:20.05 (1:25.53) 20:45.62 (1:25.57) 22:11.82 (1:26.21) 23:35.74 (1:23.92) 25:01.61 (1:25.87) 26:27.06 (1:25.45) 27:52.93 (1:25.88) 29:18.30 (1:25.38) 30:43.47 (1:25.17) 32:08.43 (1:24.96) 33:27.96 (1:19.54) 34:50.22 80
14 2 137
TRESKA Piotr 86-12-01 SPLA Tychy (SL) 1:22.29 (1:22.29) 2:44.15 (1:21.86) 4:05.55 (1:21.40) 5:26.62 (1:21.07) 6:49.04 (1:22.43) 8:12.48 (1:23.45) 9:34.72 (1:22.24) 10:57.05 (1:22.33) 12:21.52 (1:24.47) 13:45.25 (1:23.74) 15:08.95 (1:23.70) 16:34.40 (1:25.45) 17:58.39 (1:23.99) 19:23.11 (1:24.72) 20:47.28 (1:24.17) 22:12.23 (1:24.95) 23:37.40 (1:25.18) 25:04.36 (1:26.96) 26:29.75 (1:25.40) 27:54.60 (1:24.86) 29:20.12 (1:25.52) 30:45.93 (1:25.82) 32:11.01 (1:25.09) 33:35.88 (1:24.87) 34:56.56 81
15 17 22
GRUSZKA Gracjan 99-06-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 1:19.81 (1:19.81) 2:39.87 (1:20.06) 3:59.50 (1:19.64) 5:19.54 (1:20.04) 6:41.57 (1:22.04) 8:04.79 (1:23.22) 9:27.69 (1:22.91) 10:50.38 (1:22.69) 12:14.40 (1:24.03) 13:40.09 (1:25.69) 15:05.01 (1:24.93) 16:28.47 (1:23.46) 17:54.14 (1:25.68) 19:19.74 (1:25.60) 20:45.19 (1:25.45) 22:11.88 (1:26.69) 23:39.30 (1:27.42) 25:07.25 (1:27.96) 26:36.13 (1:28.88) 28:03.08 (1:26.95) 29:30.57 (1:27.50) 30:58.21 (1:27.64) 32:22.95 (1:24.75) 33:47.65 (1:24.71) 35:03.50 U23 83
16 7 115
LEWNA Adam 89-11-15 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork (PM) 1:23.24 (1:23.24) 2:45.12 (1:21.89) 4:07.42 (1:22.31) 5:26.97 (1:19.55) 6:49.50 (1:22.53) 8:12.11 (1:22.62) 9:32.09 (1:19.99) 10:52.95 (1:20.86) 12:15.01 (1:22.07) 13:40.74 (1:25.73) 15:05.69 (1:24.96) 16:26.65 (1:20.96) 17:49.18 (1:22.53) 19:11.83 (1:22.66) 20:37.36 (1:25.53) 22:03.19 (1:25.83) 23:28.69 (1:25.50) 24:54.88 (1:26.19) 26:20.62 (1:25.75) 27:48.59 (1:27.98) 29:19.33 (1:30.74) 30:49.29 (1:29.96) 32:18.19 (1:28.91) 33:46.59 (1:28.40) 35:11.29 84
17 14 9
HARTLEB Dawid 88-11-30 MKS Siechnice (DS) 1:18.21 (1:18.21) 2:38.04 (1:19.83) 3:54.36 (1:16.32) 5:11.84 (1:17.49) 6:31.24 (1:19.41) 7:49.78 (1:18.54) 9:10.83 (1:21.05) 10:31.61 (1:20.78) 11:54.50 (1:22.90) 13:18.28 (1:23.78) 14:44.43 (1:26.16) 16:08.41 (1:23.99) 17:35.59 (1:27.18) 19:03.28 (1:27.69) 20:30.49 (1:27.22) 21:56.93 (1:26.44) 23:23.43 (1:26.50) 24:53.50 (1:30.08) 26:23.22 (1:29.72) 27:52.21 (1:29.00) 29:22.07 (1:29.86) 30:53.04 (1:30.98) 32:19.77 (1:26.73) 33:45.75 (1:25.99) 35:15.34 85
18 10 51
ŁUC Andrzej 78-05-19 Air Zone Warszawa (MZ) 1:21.11 (1:21.11) 2:43.70 (1:22.59) 4:06.64 (1:22.94) 5:29.32 (1:22.69) 6:53.18 (1:23.86) 8:16.75 (1:23.58) 9:40.93 (1:24.18) 11:05.58 (1:24.65) 12:31.36 (1:25.78) 13:56.47 (1:25.11) 15:21.39 (1:24.93) 16:46.88 (1:25.49) 18:11.86 (1:24.99) 19:36.58 (1:24.73) 21:02.64 (1:26.07) 22:28.17 (1:25.53) 23:54.43 (1:26.26) 25:22.44 (1:28.02) 26:50.19 (1:27.76) 28:17.15 (1:26.96) 29:43.34 (1:26.20) 31:10.62 (1:27.29) 32:36.31 (1:25.70) 34:02.11 (1:25.80) 35:24.10 87
19 5 17
BRODA Szymon 94-06-05 ABiC Jabłonowo Pomorskie (KP) 1:22.93 (1:22.93) 2:44.64 (1:21.72) 4:06.95 (1:22.31) 5:28.17 (1:21.22) 6:50.85 (1:22.68) 8:14.10 (1:23.25) 9:39.13 (1:25.04) 11:03.65 (1:24.53) 12:29.59 (1:25.95) 13:54.61 (1:25.02) 15:20.56 (1:25.95) 16:47.44 (1:26.88) 18:13.43 (1:26.00) 19:38.92 (1:25.49) 21:05.63 (1:26.71) 22:31.82 (1:26.20) 23:59.94 (1:28.12) 25:28.90 (1:28.96) 26:57.15 (1:28.26) 28:23.69 (1:26.54) 29:52.44 (1:28.75) 31:20.75 (1:28.32) 32:46.91 (1:26.17) 34:13.89 (1:26.98) 35:34.77 88
20 11 163
BORYSIUK Arkadiusz 86-01-08 AL Międzyzdroje (ZP) 1:25.17 (1:25.17) 2:48.84 (1:23.68) 4:13.46 (1:24.62) 5:40.62 (1:27.16) 7:07.58 (1:26.97) 8:34.24 (1:26.66) 9:59.28 (1:25.05) 11:25.99 (1:26.71) 12:53.01 (1:27.02) 14:21.74 (1:28.74) 15:48.49 (1:26.76) 17:17.28 (1:28.80) 18:46.39 (1:29.11) 20:15.69 (1:29.31) 21:44.17 (1:28.48) 23:12.66 (1:28.49) 24:43.05 (1:30.39) 26:12.35 (1:29.31) 27:41.81 (1:29.47) 29:10.96 (1:29.15) 30:40.81 (1:29.86) 32:09.83 (1:29.02) 33:37.88 (1:28.06) 35:05.29 (1:27.41) 36:32.37 90
21 4 147
CENTKA Jakub 98-10-21 KS Gwardia Piła (WP) 1:26.09 (1:26.09) 2:53.75 (1:27.67) 4:21.09 (1:27.34) 5:49.81 (1:28.73) 7:17.19 (1:27.38) 8:43.94 (1:26.76) 10:11.47 (1:27.54) 11:39.20 (1:27.73) 13:06.97 (1:27.78) 14:35.35 (1:28.39) 16:03.17 (1:27.83) 17:32.10 (1:28.93) 19:01.01 (1:28.92) 20:30.20 (1:29.20) 21:58.85 (1:28.65) 23:29.86 (1:31.02) 25:01.88 (1:32.02) 26:33.76 (1:31.89) 28:05.35 (1:31.59) 29:36.67 (1:31.32) 31:08.62 (1:31.96) 32:42.71 (1:34.09) 34:15.06 (1:32.36) 35:47.99 (1:32.94) 37:13.35 91
1 136
SOKOŁOWSKI Karol 87-04-05 SPLA Tychy (SL) 1:14.73 (1:14.73) 2:38.35 (1:23.63) 3:58.70 (1:20.35) 5:17.79 (1:19.09) 6:38.37 (1:20.59) 8:00.17 (1:21.80) 9:20.36 (1:20.20) 10:40.62 (1:20.26) 12:01.58 (1:20.96) 13:22.38 (1:20.81) 14:44.81 (1:22.43) 16:05.98 (1:21.17) 17:27.19 (1:21.22) 18:49.59 (1:22.41) 20:12.95 (1:23.37) 21:34.48 (1:21.54) 22:56.48 (1:22.00) 24:19.64 (1:23.16) 25:42.51 (1:22.88) 27:07.08 (1:24.57) 28:31.49 (1:24.41)" 15:15:17.59 DNF
8 145
GARDYŃSKI Dariusz 88-12-03 UKS Żaczek Połaniec (SK) 1:24.47 (1:24.47) 2:48.23 (1:23.76) 4:12.95 (1:24.73) 5:40.13 (1:27.19) 7:07.08 (1:26.95) 8:34.68 (1:27.60) 10:03.03 (1:28.35) 11:33.87 (1:30.85) 13:05.26 (1:31.39)" 15:15:17.59 DNF
20 125
GRABOWSKI Karol 89-06-22 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 1:18.03 (1:18.03) 2:39.08 (1:21.05) 3:58.30 (1:19.23) 5:17.72 (1:19.42) 6:38.14 (1:20.43) 7:59.82 (1:21.69) 9:21.99 (1:22.18) 10:46.77 (1:24.78) 12:12.93 (1:26.17) 13:40.05 (1:27.13) 15:06.17 (1:26.12) 16:34.98 (1:28.82)" 15:15:17.59 DNF
23 73
BACHLEDA Łukasz 98-03-20 Kraków Athletics Team (MA) 1:18.85 (1:18.85) 2:39.29 (1:20.45) 3:59.05 (1:19.77) 5:18.77 (1:19.73) 6:41.89 (1:23.12) 8:05.49 (1:23.60) 9:31.65 (1:26.17) 10:59.16 (1:27.51) 12:28.66 (1:29.50) 13:58.83 (1:30.18) 15:29.61 (1:30.79) 17:01.64 (1:32.04)" 15:15:17.59 DNF

Domtel © by Pilar 2013-2020          Generowanie strony 0.43163895606995 s.