MP1000 PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu na 10 000 metrów
GOLENIÓW, 24 kwietnia 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-04-25 00:18:23
M10000 4 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

5000 10000m K

5000 10000m M

DZIEŃ 1
2021-04-24
KLASYFIKACJA
MEDALOWA


15:15  10000 m M  [Bieg 4]
15:15  5000 m M  [s]
16:00  10000 m M  [Bieg 3]
16:00  5000 m M  [s]
16:45  10000 m K  [Bieg 2]
16:45  5000 m K  [s]
17:40  10000 m M  [Bieg 2]
17:40  5000 m M  [s]
18:25  10000 m K  [Bieg 1]
18:25  5000 m K  [s]
19:10  10000 m M  [Bieg 1]
19:10  5000 m M  [s]
REKORDY
RP 27:53.61 KOWOL Jerzy GÓRNIK Zabrze Praga 1978-08-29
RP (U23) 28:30.4 MALINOWSKI Bronisław OLIMPIA Grudziądz Celje 1973-08-04
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Ranking

Data aktualizacji: 2021-04-25 00:18:23
10000 m M - Bieg 4 Planowany START: 2021-04-24 15:15 ZAKOŃCZENIE: 15:15:17
msc lp grupa nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-kraj 400m 800m 1200m 1600m 2000m 2400m 2800m 3200m 3600m 4000m 4400m 4800m 5200m 5600m 6000m 6400m 6800m 7200m 7600m 8000m 8400m 8800m 9200m 9600m wynik inf rank
1 25 1 179
ZALEWSKI Krystian 89-04-11 UKS Barnim Goleniów (ZP) 1:12.60 (1:12.60) 2:26.95 (1:14.35) 3:39.47 (1:12.52) 4:53.70 (1:14.24) 6:03.43 (1:09.73) 7:14.41 (1:10.98) 8:25.01 (1:10.61) 9:35.91 (1:10.90) 10:49.53 (1:13.63) 12:01.42 (1:11.89) 13:16.77 (1:15.36) 14:26.38 (1:09.61) 15:33.39 (1:07.02) 16:40.48 (1:07.09) 17:48.47 (1:08.00) 18:55.15 (1:06.69) 20:02.41 (1:07.26) 21:09.11 (1:06.71) 22:16.09 (1:06.98) 23:24.40 (1:08.32) 24:32.90 (1:08.50) 25:42.69 (1:09.79) 26:52.13 (1:09.45) 28:00.13 (1:08.00) 29:06.36 1
2 22 1 60
KOZŁOWSKI Patryk 98-11-10 RLTL Optima Radom (MZ) 1:11.43 (1:11.43) 2:26.51 (1:15.08) 3:39.29 (1:12.79) 4:53.20 (1:13.91) 6:03.80 (1:10.60) 7:14.30 (1:10.50) 8:24.77 (1:10.47) 9:35.31 (1:10.55) 10:49.91 (1:14.60) 12:01.87 (1:11.96) 13:16.62 (1:14.76) 14:26.80 (1:10.19) 15:35.02 (1:08.23) 16:41.61 (1:06.59) 17:49.10 (1:07.50) 18:57.70 (1:08.60) 20:06.25 (1:08.55) 21:16.19 (1:09.94) 22:26.01 (1:09.83) 23:36.72 (1:10.71) 24:47.08 (1:10.37) 25:57.67 (1:10.59) 27:08.90 (1:11.24) 28:18.27 (1:09.37) 29:22.71 PB 2
3 20 1 78
DOROŻYŃSKI Szymon 92-03-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 1:11.89 (1:11.89) 2:25.90 (1:14.01) 3:38.93 (1:13.04) 4:54.22 (1:15.29) 6:04.63 (1:10.41) 7:15.29 (1:10.66) 8:25.95 (1:10.67) 9:37.22 (1:11.28) 10:50.59 (1:13.37) 12:02.27 (1:11.69) 13:17.68 (1:15.41) 14:28.31 (1:10.63) 15:35.07 (1:06.76) 16:42.37 (1:07.30) 17:52.66 (1:10.30) 19:03.48 (1:10.82) 20:15.48 (1:12.01) 21:27.14 (1:11.66) 22:38.52 (1:11.39) 23:48.15 (1:09.63) 24:59.73 (1:11.59) 26:11.52 (1:11.79) 27:22.29 (1:10.77) 28:32.04 (1:09.76) 29:32.51 PB 3
4 24 1 159
KULKA Szymon 93-06-22 WKS Grunwald Poznań (WP) 1:12.04 (1:12.04) 2:26.65 (1:14.62) 3:39.07 (1:12.42) 4:54.00 (1:14.94) 6:03.84 (1:09.84) 7:13.92 (1:10.09) 8:25.17 (1:11.25) 9:36.28 (1:11.11) 10:50.05 (1:13.78) 12:02.01 (1:11.96) 13:17.41 (1:15.40) 14:27.53 (1:10.13) 15:34.87 (1:07.34) 16:41.29 (1:06.43) 17:48.84 (1:07.55) 18:58.19 (1:09.36) 20:09.96 (1:11.77) 21:22.50 (1:12.55) 22:35.25 (1:12.75) 23:47.50 (1:12.26) 25:00.04 (1:12.54) 26:11.84 (1:11.80) 27:22.57 (1:10.74) 28:32.35 (1:09.78) 29:34.93 4
5 23 1 57
WIĄCEK Aleksander 00-07-02 OKS Start Otwock (MZ) 1:12.27 (1:12.27) 2:27.06 (1:14.80) 3:39.68 (1:12.62) 4:54.02 (1:14.35) 6:04.49 (1:10.47) 7:14.88 (1:10.40) 8:25.68 (1:10.80) 9:36.81 (1:11.13) 10:50.46 (1:13.66) 12:02.30 (1:11.84) 13:17.53 (1:15.24) 14:27.84 (1:10.31) 15:35.61 (1:07.77) 16:45.57 (1:09.97) 17:55.23 (1:09.66) 19:08.55 (1:13.32) 20:18.06 (1:09.51) 21:27.77 (1:09.71) 22:38.58 (1:10.81) 23:48.41 (1:09.83) 25:00.21 (1:11.81) 26:12.11 (1:11.90) 27:22.87 (1:10.77) 28:33.51 (1:10.64) 29:45.82 PB U23 5
6 17 1 168
OLEJARZ Artur 88-09-19 MKL Szczecin (ZP) 1:10.95 (1:10.95) 2:22.37 (1:11.42) 3:34.81 (1:12.45) 4:46.68 (1:11.87) 5:58.02 (1:11.35) 7:09.97 (1:11.95) 8:23.02 (1:13.06) 9:35.62 (1:12.60) 10:49.80 (1:14.18) 12:01.58 (1:11.79) 13:17.00 (1:15.42) 14:27.09 (1:10.10) 15:35.42 (1:08.33) 16:43.54 (1:08.13) 17:55.46 (1:11.92) 19:08.78 (1:13.33) 20:20.18 (1:11.41) 21:33.30 (1:13.12) 22:46.69 (1:13.40) 24:00.41 (1:13.72) 25:12.25 (1:11.84) 26:24.26 (1:12.02) 27:36.71 (1:12.46) 28:46.75 (1:10.04) 29:51.40 PB 6
7 21 1 112
GŁOGOWSKI Adam 93-09-02 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork (PM) 1:13.09 (1:13.09) 2:27.14 (1:14.06) 3:40.01 (1:12.87) 4:54.77 (1:14.77) 6:04.11 (1:09.34) 7:14.79 (1:10.69) 8:25.35 (1:10.56) 9:36.56 (1:11.22) 10:49.31 (1:12.75) 12:01.18 (1:11.87) 13:17.41 (1:16.23) 14:27.35 (1:09.95) 15:35.46 (1:08.12) 16:45.89 (1:10.43) 17:56.68 (1:10.79) 19:08.97 (1:12.30) 20:20.58 (1:11.62) 21:33.19 (1:12.61) 22:46.41 (1:13.22) 24:00.70 (1:14.29) 25:12.67 (1:11.98) 26:24.59 (1:11.92) 27:36.54 (1:11.96) 28:48.63 (1:12.09) 29:55.98 PB 7
8 9 1 121
JARCZOK Bartosz 99-02-26 AZS-AWF Katowice (SL) 1:15.13 (1:15.13) 2:28.72 (1:13.60) 3:42.54 (1:13.82) 4:56.22 (1:13.68) 6:07.67 (1:11.46) 7:19.42 (1:11.76) 8:32.43 (1:13.01) 9:45.77 (1:13.35) 10:58.68 (1:12.92) 12:11.86 (1:13.18) 13:24.91 (1:13.05) 14:39.31 (1:14.40) 15:52.22 (1:12.91) 17:05.67 (1:13.46) 18:18.95 (1:13.28) 19:32.14 (1:13.20) 20:45.40 (1:13.26) 21:57.82 (1:12.42) 23:09.08 (1:11.26) 24:20.49 (1:11.41) 25:31.32 (1:10.84) 26:41.59 (1:10.28) 27:51.33 (1:09.74) 29:00.90 (1:09.58) 30:03.23 U23 8
9 19 1 14
CZERONEK Mikołaj 00-11-15 WKS Śląsk Wrocław (DS) 1:13.98 (1:13.98) 2:28.14 (1:14.16) 3:41.57 (1:13.44) 4:55.70 (1:14.13) 6:06.98 (1:11.29) 7:18.79 (1:11.82) 8:32.14 (1:13.35) 9:45.51 (1:13.37) 10:58.49 (1:12.99) 12:11.75 (1:13.27) 13:24.78 (1:13.03) 14:38.44 (1:13.66) 15:51.68 (1:13.25) 17:05.46 (1:13.78) 18:18.69 (1:13.23) 19:31.60 (1:12.92) 20:44.99 (1:13.39) 21:57.42 (1:12.44) 23:08.97 (1:11.55) 24:20.27 (1:11.30) 25:31.68 (1:11.42) 26:40.89 (1:09.21) 27:51.53 (1:10.64) 29:00.74 (1:09.21) 30:03.25 U23 9
10 3 1 91
DĄBROWSKI Przemysław 89-02-25 KS Prefbet-Sonarol (PD) 1:11.17 (1:11.17) 2:26.17 (1:15.01) 3:39.57 (1:13.40) 4:55.16 (1:15.60) 6:05.79 (1:10.64) 7:17.17 (1:11.38) 8:29.65 (1:12.48) 9:43.07 (1:13.42) 10:57.28 (1:14.22) 12:11.19 (1:13.91) 13:24.79 (1:13.60) 14:39.49 (1:14.71) 15:52.84 (1:13.35) 17:06.22 (1:13.38) 18:19.70 (1:13.49) 19:32.50 (1:12.80) 20:45.64 (1:13.15) 21:58.36 (1:12.72) 23:09.95 (1:11.59) 24:21.87 (1:11.93) 25:33.72 (1:11.85) 26:47.69 (1:13.97) 28:00.25 (1:12.57) 29:11.53 (1:11.29) 30:19.25 PB 10
11 1 1 6
WÓJCIK Michał 99-10-01 KS AZS AWF Wrocław (DS) 1:14.74 (1:14.74) 2:27.60 (1:12.86) 3:41.39 (1:13.80) 4:55.33 (1:13.95) 6:06.30 (1:10.97) 7:17.97 (1:11.67) 8:31.73 (1:13.77) 9:44.73 (1:13.00) 10:58.07 (1:13.34) 12:11.50 (1:13.43) 13:24.41 (1:12.92) 14:38.74 (1:14.33) 15:52.08 (1:13.34) 17:05.16 (1:13.09) 18:18.57 (1:13.42) 19:31.81 (1:13.24) 20:45.10 (1:13.29) 21:58.07 (1:12.98) 23:09.68 (1:11.61) 24:21.57 (1:11.90) 25:33.68 (1:12.11) 26:47.73 (1:14.06) 28:00.56 (1:12.83) 29:11.93 (1:11.37) 30:19.85 PB U23 11
12 16 1 153
NOWICKI Sebastian 94-07-04 OKL Oborniki (WP) 1:13.46 (1:13.46) 2:26.69 (1:13.23) 3:40.65 (1:13.97) 4:54.37 (1:13.73) 6:04.94 (1:10.58) 7:15.34 (1:10.41) 8:26.25 (1:10.91) 9:37.38 (1:11.13) 10:50.82 (1:13.44) 12:02.49 (1:11.68) 13:17.82 (1:15.33) 14:28.96 (1:11.15) 15:39.79 (1:10.83) 16:52.24 (1:12.46) 18:06.50 (1:14.26) 19:21.08 (1:14.58) 20:35.78 (1:14.70) 21:50.82 (1:15.04) 23:05.77 (1:14.96) 24:19.70 (1:13.94) 25:33.32 (1:13.62) 26:47.43 (1:14.12) 28:00.89 (1:13.46) 29:12.54 (1:11.66) 30:20.73 PB 12
1 11 2 174
GROBERSKI Michał 00-06-10 RAZ Szczecin (ZP) 1:14.01 (1:14.01) 2:29.21 (1:15.21) 3:43.41 (1:14.20) 4:56.69 (1:13.28) 6:09.15 (1:12.47) 7:23.67 (1:14.53) 8:38.41 (1:14.74) 9:52.52 (1:14.12) 11:06.95 (1:14.44) 12:21.44 (1:14.50) 13:36.53 (1:15.09) 14:52.58 (1:16.06) 16:06.47 (1:13.90) 17:19.14 (1:12.68) 18:32.65 (1:13.51) 19:46.78 (1:14.14) 21:01.36 (1:14.58) 22:13.58 (1:12.23) 23:23.57 (1:09.99) 24:34.18 (1:10.62) 25:45.12 (1:10.95) 26:56.65 (1:11.53) 28:09.03 (1:12.38) 29:19.77 (1:10.75) 30:28.38 U23 13
13 12 1 92
ŁOBODZIŃSKI Piotr 85-07-04 KS Prefbet-Sonarol (PD) 1:14.55 (1:14.55) 2:28.56 (1:14.01) 3:42.88 (1:14.33) 4:56.78 (1:13.90) 6:09.03 (1:12.25) 7:21.69 (1:12.67) 8:34.93 (1:13.25) 9:48.27 (1:13.34) 11:00.32 (1:12.06) 12:15.03 (1:14.71) 13:30.48 (1:15.45) 14:42.41 (1:11.94) 15:56.59 (1:14.19) 17:09.80 (1:13.21) 18:24.03 (1:14.24) 19:37.73 (1:13.71) 20:51.46 (1:13.73) 22:05.76 (1:14.31) 23:20.10 (1:14.35) 24:35.01 (1:14.91) 25:46.62 (1:11.61) 27:00.02 (1:13.41) 28:13.49 (1:13.48) 29:26.64 (1:13.16) 30:36.00 PB 14
2 14 2 151
BOROWSKI Dawid 99-07-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 1:14.90 (1:14.90) 2:29.95 (1:15.05) 3:44.50 (1:14.56) 4:58.17 (1:13.67) 6:10.79 (1:12.62) 7:25.30 (1:14.52) 8:39.74 (1:14.44) 9:53.98 (1:14.25) 11:08.71 (1:14.73) 12:22.54 (1:13.83) 13:37.82 (1:15.28) 14:53.18 (1:15.37) 16:07.64 (1:14.47) 17:20.13 (1:12.49) 18:33.40 (1:13.27) 19:47.26 (1:13.86) 21:01.80 (1:14.55) 22:14.52 (1:12.72) 23:26.49 (1:11.98) 24:40.67 (1:14.18) 25:53.46 (1:12.79) 27:06.08 (1:12.63) 28:18.12 (1:12.04) 29:28.68 (1:10.57) 30:36.84 U23 15
14 15 1 95
NOWAK Jakub 89-11-18 KS Prefbet-Sonarol (PD) 1:12.85 (1:12.85) 2:27.39 (1:14.54) 3:40.20 (1:12.81) 4:54.48 (1:14.29) 6:05.60 (1:11.12) 7:16.39 (1:10.80) 8:28.71 (1:12.32) 9:41.67 (1:12.96) 10:56.69 (1:15.03) 12:10.86 (1:14.17) 13:24.49 (1:13.63) 14:39.10 (1:14.62) 15:52.63 (1:13.53) 17:05.95 (1:13.33) 18:19.18 (1:13.23) 19:33.67 (1:14.50) 20:48.62 (1:14.96) 22:04.76 (1:16.14) 23:20.02 (1:15.27) 24:35.57 (1:15.55) 25:51.77 (1:16.21) 27:08.65 (1:16.88) 28:24.27 (1:15.62) 29:38.75 (1:14.48) 30:50.85 16
3 24 2 38
MŁYNARZ Kamil 90-03-09 SKB Kraśnik (LU) 1:14.05 (1:14.05) 2:29.81 (1:15.76) 3:43.03 (1:13.23) 4:56.81 (1:13.78) 6:10.02 (1:13.21) 7:24.56 (1:14.54) 8:39.23 (1:14.68) 9:53.63 (1:14.40) 11:08.99 (1:15.36) 12:23.02 (1:14.03) 13:38.12 (1:15.10) 14:53.62 (1:15.51) 16:08.06 (1:14.44) 17:20.87 (1:12.81) 18:34.33 (1:13.46) 19:48.03 (1:13.71) 21:02.40 (1:14.37) 22:15.97 (1:13.58) 23:29.79 (1:13.83) 24:45.63 (1:15.84) 25:59.90 (1:14.28) 27:13.72 (1:13.82) 28:26.94 (1:13.22) 29:39.93 (1:13.00) 30:52.67 PB 17
4 5 2 61
KUCHARSKI Jarosław 00-01-15 RLTL Optima Radom (MZ) 1:15.39 (1:15.39) 2:29.55 (1:14.16) 3:43.86 (1:14.32) 4:57.20 (1:13.34) 6:09.95 (1:12.76) 7:24.60 (1:14.66) 8:39.10 (1:14.50) 9:53.40 (1:14.31) 11:07.70 (1:14.30) 12:22.25 (1:14.55) 13:37.36 (1:15.12) 14:53.75 (1:16.39) 16:07.89 (1:14.14) 17:20.59 (1:12.70) 18:33.71 (1:13.12) 19:47.65 (1:13.94) 21:02.07 (1:14.43) 22:15.64 (1:13.58) 23:29.44 (1:13.81) 24:45.40 (1:15.96) 26:02.37 (1:16.98) 27:19.69 (1:17.32) 28:35.16 (1:15.48) 29:49.33 (1:14.17) 30:57.86 U23 18
15 18 1 127
MUTWIL Oliwier 99-10-27 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 1:13.51 (1:13.51) 2:27.80 (1:14.30) 3:41.20 (1:13.41) 4:55.36 (1:14.16) 6:06.51 (1:11.16) 7:18.73 (1:12.23) 8:31.87 (1:13.14) 9:45.13 (1:13.27) 10:58.95 (1:13.83) 12:12.31 (1:13.36) 13:25.51 (1:13.21) 14:39.72 (1:14.21) 15:53.32 (1:13.61) 17:07.97 (1:14.65) 18:24.82 (1:16.86) 19:41.55 (1:16.73) 20:59.74 (1:18.19) 22:18.24 (1:18.51) 23:34.82 (1:16.59) 24:52.06 (1:17.25) 26:08.31 (1:16.25) 27:23.81 (1:15.51) 28:38.52 (1:14.71) 29:52.30 (1:13.79) 31:02.69 PB U23 19
5 16 2 96
POGORZELSKI Rafał 99-12-22 KS Prefbet-Sonarol (PD) 1:15.15 (1:15.15) 2:30.04 (1:14.90) 3:44.01 (1:13.97) 4:57.47 (1:13.47) 6:10.11 (1:12.65) 7:24.66 (1:14.55) 8:39.29 (1:14.63) 9:53.68 (1:14.40) 11:08.25 (1:14.58) 12:22.35 (1:14.10) 13:37.78 (1:15.43) 14:53.47 (1:15.70) 16:07.80 (1:14.33) 17:20.74 (1:12.94) 18:34.20 (1:13.46) 19:48.28 (1:14.08) 21:04.02 (1:15.75) 22:19.10 (1:15.08) 23:34.96 (1:15.86) 24:50.46 (1:15.51) 26:07.19 (1:16.74) 27:25.10 (1:17.91) 28:41.41 (1:16.32) 29:57.03 (1:15.62) 31:07.13 PB U23 20
16 7 1 119
KRYZEL Daniel 00-07-16 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 1:14.89 (1:14.89) 2:28.25 (1:13.37) 3:42.23 (1:13.98) 4:56.41 (1:14.19) 6:08.55 (1:12.14) 7:21.58 (1:13.04) 8:35.47 (1:13.89) 9:49.83 (1:14.37) 11:06.75 (1:16.93) 12:23.30 (1:16.56) 13:39.26 (1:15.96) 14:54.53 (1:15.28) 16:10.45 (1:15.92) 17:25.10 (1:14.65) 18:39.96 (1:14.87) 19:56.08 (1:16.12) 21:11.91 (1:15.84) 22:27.89 (1:15.98) 23:43.18 (1:15.29) 24:58.28 (1:15.11) 26:13.41 (1:15.13) 27:29.31 (1:15.91) 28:44.96 (1:15.65) 29:59.42 (1:14.46) 31:08.34 PB U23 21
6 21 2 67
MIELEWCZYK Piotr 90-08-08 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa (MZ) 1:14.33 (1:14.33) 2:29.53 (1:15.20) 3:42.84 (1:13.31) 4:56.02 (1:13.19) 6:09.62 (1:13.60) 7:24.31 (1:14.70) 8:38.87 (1:14.56) 9:53.05 (1:14.18) 11:07.38 (1:14.33) 12:21.40 (1:14.03) 13:36.50 (1:15.10) 14:52.58 (1:16.09) 16:07.26 (1:14.69) 17:21.79 (1:14.54) 18:35.99 (1:14.20) 19:52.94 (1:16.95) 21:09.50 (1:16.57) 22:25.06 (1:15.56) 23:41.63 (1:16.57) 24:57.31 (1:15.69) 26:14.18 (1:16.87) 27:31.55 (1:17.37) 28:46.93 (1:15.39) 30:01.59 (1:14.66) 31:09.06 PB 22
7 26 2 34
ŚWIERDZEWSKI Damian 93-06-27 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 1:13.71 (1:13.71) 2:29.04 (1:15.33) 3:43.09 (1:14.06) 4:56.47 (1:13.39) 6:09.19 (1:12.72) 7:23.75 (1:14.57) 8:38.38 (1:14.63) 9:53.44 (1:15.07) 11:08.03 (1:14.59) 12:21.94 (1:13.91) 13:36.97 (1:15.04) 14:53.02 (1:16.05) 16:07.01 (1:14.00) 17:20.15 (1:13.14) 18:32.65 (1:12.51) 19:46.70 (1:14.05) 21:01.52 (1:14.83) 22:16.44 (1:14.92) 23:33.93 (1:17.49) 24:49.86 (1:15.94) 26:07.38 (1:17.53) 27:24.70 (1:17.33) 28:41.29 (1:16.60) 29:57.45 (1:16.16) 31:11.14 23
1 25 4 10
SZYMAŃSKI Tomasz 86-02-26 MKS Siechnice (DS) 1:11.99 (1:11.99) 2:24.23 (1:12.24) 3:36.35 (1:12.12) 4:49.54 (1:13.19) 6:04.11 (1:14.57) 7:18.65 (1:14.55) 8:34.23 (1:15.59) 9:50.67 (1:16.45) 11:06.77 (1:16.10) 12:23.39 (1:16.62) 13:39.21 (1:15.83) 14:54.75 (1:15.55) 16:09.50 (1:14.75) 17:24.70 (1:15.20) 18:39.87 (1:15.17) 19:55.30 (1:15.44) 21:10.41 (1:15.11) 22:24.61 (1:14.21) 23:40.29 (1:15.68) 24:56.74 (1:16.45) 26:12.04 (1:15.31) 27:27.20 (1:15.16) 28:43.74 (1:16.54) 30:00.09 (1:16.35) 31:11.58 24
1 19 3 183
MAJDZIŃSKI Konrad 97-03-09 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 1:13.84 (1:13.84) 2:29.62 (1:15.78) 3:44.91 (1:15.30) 4:59.44 (1:14.53) 6:14.92 (1:15.49) 7:29.79 (1:14.87) 8:46.28 (1:16.49) 10:01.19 (1:14.92) 11:17.77 (1:16.59) 12:34.16 (1:16.39) 13:50.53 (1:16.38) 15:05.79 (1:15.27) 16:22.98 (1:17.19) 17:38.05 (1:15.08) 18:52.75 (1:14.70) 20:06.34 (1:13.59) 21:20.27 (1:13.94) 22:35.29 (1:15.03) 23:51.50 (1:16.21) 25:06.58 (1:15.08) 26:21.38 (1:14.81) 27:38.60 (1:17.22) 28:55.04 (1:16.45) 30:10.33 (1:15.29) 31:14.53 PB 25
2 24 3 158
SZYMANOWSKI Krzysztof 93-01-11 UKS Czwórka Kościan (WP) 1:15.10 (1:15.10) 2:30.88 (1:15.79) 3:45.40 (1:14.52) 4:59.72 (1:14.33) 6:15.31 (1:15.59) 7:30.04 (1:14.74) 8:46.43 (1:16.39) 10:01.34 (1:14.91) 11:17.99 (1:16.66) 12:34.32 (1:16.33) 13:50.72 (1:16.40) 15:06.09 (1:15.37) 16:22.76 (1:16.67) 17:37.52 (1:14.77) 18:52.17 (1:14.66) 20:06.12 (1:13.95) 21:20.17 (1:14.05) 22:34.87 (1:14.71) 23:51.88 (1:17.01) 25:06.85 (1:14.97) 26:21.47 (1:14.62) 27:38.44 (1:16.98) 28:55.26 (1:16.82) 30:10.44 (1:15.18) 31:15.95 PB 26
8 19 2 8
GORZELAŃCZYK Jakub 91-01-23 MKS Siechnice (DS) 1:14.67 (1:14.67) 2:29.97 (1:15.31) 3:43.94 (1:13.97) 4:57.90 (1:13.96) 6:11.39 (1:13.49) 7:26.21 (1:14.82) 8:41.10 (1:14.90) 9:54.48 (1:13.39) 11:09.24 (1:14.77) 12:23.27 (1:14.03) 13:38.47 (1:15.21) 14:53.98 (1:15.51) 16:08.48 (1:14.51) 17:21.35 (1:12.87) 18:34.90 (1:13.56) 19:49.97 (1:15.08) 21:06.87 (1:16.90) 22:23.06 (1:16.20) 23:40.04 (1:16.98) 24:57.07 (1:17.03) 26:14.10 (1:17.04) 27:31.39 (1:17.29) 28:47.47 (1:16.09) 30:03.47 (1:16.01) 31:17.10 PB 27
9 4 2 62
LEBIODA Stanisław 99-01-07 RLTL Optima Radom (MZ) 1:15.06 (1:15.06) 2:30.11 (1:15.06) 3:44.06 (1:13.96) 4:57.30 (1:13.24) 6:10.26 (1:12.96) 7:25.06 (1:14.81) 8:39.54 (1:14.48) 9:53.76 (1:14.23) 11:08.47 (1:14.71) 12:22.20 (1:13.74) 13:37.37 (1:15.18) 14:53.25 (1:15.88) 16:06.82 (1:13.58) 17:19.73 (1:12.91) 18:33.28 (1:13.56) 19:48.12 (1:14.84) 21:04.25 (1:16.14) 22:20.80 (1:16.55) 23:39.57 (1:18.78) 25:02.52 (1:22.95) 26:20.91 (1:18.40) 27:38.22 (1:17.31) 28:55.34 (1:17.13) 30:10.60 (1:15.27) 31:18.19 U23 28
17 2 1 18
GUMKOWSKI Szymon 99-07-28 BKS Bydgoszcz (KP) 1:16.47 (1:16.47) 2:30.15 (1:13.69) 3:44.86 (1:14.72) 5:00.01 (1:15.15) 6:16.56 (1:16.56) 7:35.46 (1:18.90) 8:54.29 (1:18.84) 10:11.83 (1:17.55) 11:28.85 (1:17.02) 12:44.97 (1:16.13) 13:58.55 (1:13.58) 15:11.70 (1:13.15) 16:27.47 (1:15.78) 17:42.90 (1:15.44) 18:57.39 (1:14.49) 20:12.28 (1:14.89) 21:27.75 (1:15.48) 22:42.22 (1:14.47) 23:56.36 (1:14.14) 25:11.42 (1:15.06) 26:26.88 (1:15.47) 27:41.83 (1:14.95) 28:58.41 (1:16.59) 30:13.47 (1:15.06) 31:21.86 PB U23 29
10 2 2 152
NOWAK Łukasz 88-12-18 KU AZS UAM Poznań (WP) 1:15.80 (1:15.80) 2:30.69 (1:14.90) 3:45.11 (1:14.42) 4:58.64 (1:13.54) 6:11.97 (1:13.34) 7:26.31 (1:14.34) 8:41.44 (1:15.13) 9:55.06 (1:13.63) 11:10.28 (1:15.22) 12:24.70 (1:14.43) 13:39.55 (1:14.86) 14:54.54 (1:14.99) 16:08.96 (1:14.42) 17:22.75 (1:13.80) 18:37.30 (1:14.55) 19:52.80 (1:15.51) 21:09.45 (1:16.65) 22:25.15 (1:15.71) 23:41.04 (1:15.89) 24:58.67 (1:17.63) 26:16.48 (1:17.82) 27:34.31 (1:17.83) 28:51.87 (1:17.57) 30:09.26 (1:17.39) 31:21.86 30
18 5 1 94
NIEMCZYK Mateusz 92-09-30 KS Prefbet-Sonarol (PD) 1:15.44 (1:15.44) 2:28.93 (1:13.49) 3:42.95 (1:14.03) 4:56.40 (1:13.46) 6:08.81 (1:12.41) 7:22.12 (1:13.32) 8:35.71 (1:13.59) 9:48.99 (1:13.29) 11:02.35 (1:13.37) 12:18.45 (1:16.10) 13:33.96 (1:15.51) 14:49.16 (1:15.20) 16:06.06 (1:16.91) 17:20.98 (1:14.92) 18:37.06 (1:16.08) 19:53.79 (1:16.73) 21:11.29 (1:17.50) 22:28.30 (1:17.02) 23:43.52 (1:15.22) 25:00.45 (1:16.94) 26:18.26 (1:17.81) 27:35.43 (1:17.18) 28:51.35 (1:15.92) 30:09.63 (1:18.28) 31:21.93 31
11 9 2 39
STADNIK Jacek 91-03-04 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól (LB) 1:14.71 (1:14.71) 2:30.23 (1:15.53) 3:44.61 (1:14.39) 4:58.34 (1:13.73) 6:11.66 (1:13.33) 7:26.49 (1:14.83) 8:41.63 (1:15.15) 9:55.34 (1:13.71) 11:10.69 (1:15.36) 12:24.82 (1:14.14) 13:40.07 (1:15.25) 14:55.00 (1:14.94) 16:09.25 (1:14.25) 17:23.91 (1:14.66) 18:39.37 (1:15.47) 19:54.86 (1:15.49) 21:12.58 (1:17.72) 22:29.33 (1:16.75) 23:46.26 (1:16.94) 25:04.05 (1:17.79) 26:21.75 (1:17.70) 27:38.67 (1:16.93) 28:55.54 (1:16.88) 30:11.52 (1:15.99) 31:23.98 32
3 11 3 68
OSKIERKO Łukasz 89-11-05 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa (MZ) 1:14.24 (1:14.24) 2:30.17 (1:15.94) 3:44.41 (1:14.25) 4:59.19 (1:14.79) 6:14.73 (1:15.54) 7:29.63 (1:14.90) 8:46.07 (1:16.45) 10:00.98 (1:14.91) 11:17.54 (1:16.56) 12:34.00 (1:16.47) 13:50.27 (1:16.27) 15:05.92 (1:15.66) 16:22.80 (1:16.88) 17:37.99 (1:15.19) 18:52.57 (1:14.59) 20:07.01 (1:14.45) 21:23.45 (1:16.45) 22:40.70 (1:17.25) 23:57.68 (1:16.99) 25:14.84 (1:17.16) 26:32.00 (1:17.17) 27:49.13 (1:17.13) 29:05.63 (1:16.50) 30:21.56 (1:15.94) 31:33.97 33
12 22 2 69
PYSZEL Florian 95-03-24 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa (MZ) 1:14.10 (1:14.10) 2:29.33 (1:15.23) 3:43.37 (1:14.05) 4:57.79 (1:14.43) 6:11.02 (1:13.23) 7:25.59 (1:14.57) 8:40.41 (1:14.83) 9:54.78 (1:14.37) 11:09.91 (1:15.13) 12:25.37 (1:15.47) 13:40.80 (1:15.44) 14:57.51 (1:16.71) 16:13.96 (1:16.46) 17:30.32 (1:16.36) 18:46.93 (1:16.61) 20:04.44 (1:17.52) 21:21.36 (1:16.92) 22:38.70 (1:17.34) 23:54.96 (1:16.26) 25:13.91 (1:18.96) 26:32.45 (1:18.55) 27:51.03 (1:18.58) 29:10.37 (1:19.35) 30:26.78 (1:16.41) 31:37.62 PB 34
13 1 2 65
FALKOWSKI Bartłomiej 89-12-19 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa (MZ) 1:15.56 (1:15.56) 2:30.09 (1:14.53) 3:45.04 (1:14.96) 4:58.29 (1:13.25) 6:10.64 (1:12.35) 7:25.38 (1:14.75) 8:40.23 (1:14.85) 9:54.60 (1:14.37) 11:09.84 (1:15.24) 12:25.07 (1:15.24) 13:40.78 (1:15.71) 14:57.33 (1:16.56) 16:13.71 (1:16.38) 17:30.31 (1:16.61) 18:46.68 (1:16.37) 20:04.43 (1:17.76) 21:21.79 (1:17.36) 22:38.68 (1:16.90) 23:56.00 (1:17.32) 25:13.65 (1:17.65) 26:32.35 (1:18.70) 27:51.08 (1:18.74) 29:10.05 (1:18.97) 30:26.63 (1:16.59) 31:38.76 35
14 13 2 83
STAJNIAK Bartłomiej 91-02-11 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 1:16.02 (1:16.02) 2:30.33 (1:14.31) 3:44.52 (1:14.20) 4:57.77 (1:13.26) 6:11.28 (1:13.51) 7:25.76 (1:14.48) 8:40.81 (1:15.06) 9:54.65 (1:13.85) 11:09.32 (1:14.67) 12:23.53 (1:14.22) 13:38.82 (1:15.30) 14:54.28 (1:15.46) 16:08.67 (1:14.40) 17:23.47 (1:14.80) 18:41.54 (1:18.08) 20:01.81 (1:20.28) 21:22.21 (1:20.40) 22:39.21 (1:17.01) 23:56.51 (1:17.30) 25:14.35 (1:17.84) 26:32.84 (1:18.50) 27:51.54 (1:18.70) 29:10.62 (1:19.09) 30:27.07 (1:16.45) 31:40.80 PB 36
15 15 2 3
TSCHIRCH Krzysztof 99-12-17 Biegaj z Pasją Szklarska Poręba (DS) 1:16.22 (1:16.22) 2:31.02 (1:14.80) 3:45.57 (1:14.55) 4:59.02 (1:13.46) 6:12.38 (1:13.36) 7:27.32 (1:14.94) 8:42.85 (1:15.54) 9:57.05 (1:14.20) 11:12.81 (1:15.77) 12:29.58 (1:16.77) 13:46.62 (1:17.04) 15:03.65 (1:17.04) 16:21.40 (1:17.76) 17:38.48 (1:17.08) 18:54.96 (1:16.48) 20:12.08 (1:17.13) 21:29.53 (1:17.45) 22:47.72 (1:18.20) 24:09.02 (1:21.30) 25:29.41 (1:20.40) 26:47.98 (1:18.58) 28:05.78 (1:17.80) 29:21.48 (1:15.70) 30:38.67 (1:17.20) 31:46.79 PB U23 37
4 26 3 42
MARYSIAK Adam 88-01-06 MKST Astra Nowa Sól (LB) 1:14.40 (1:14.40) 2:30.52 (1:16.13) 3:45.52 (1:15.01) 5:00.01 (1:14.49) 6:15.40 (1:15.39) 7:30.25 (1:14.86) 8:46.25 (1:16.00) 10:01.63 (1:15.38) 11:18.26 (1:16.63) 12:34.60 (1:16.35) 13:51.22 (1:16.63) 15:06.46 (1:15.24) 16:23.36 (1:16.90) 17:38.32 (1:14.97) 18:52.98 (1:14.66) 20:07.31 (1:14.33) 21:23.85 (1:16.55) 22:40.96 (1:17.11) 23:58.04 (1:17.08) 25:15.01 (1:16.98) 26:32.70 (1:17.70) 27:52.29 (1:19.60) 29:11.14 (1:18.85) 30:29.54 (1:18.40) 31:46.86 38
16 12 2 100
LIPIŃSKI Mateusz 99-09-23 AML Słupsk (PM) 1:15.20 (1:15.20) 2:30.40 (1:15.21) 3:44.61 (1:14.22) 4:58.13 (1:13.52) 6:11.36 (1:13.23) 7:26.56 (1:15.21) 8:41.89 (1:15.33) 9:56.45 (1:14.56) 11:13.35 (1:16.91) 12:29.92 (1:16.58) 13:47.08 (1:17.16) 15:05.79 (1:18.72) 16:22.70 (1:16.92) 17:40.51 (1:17.81) 18:59.87 (1:19.36) 20:18.50 (1:18.64) 21:36.34 (1:17.84) 22:56.09 (1:19.75) 24:15.33 (1:19.25) 25:33.85 (1:18.53) 26:50.77 (1:16.92) 28:08.70 (1:17.94) 29:25.52 (1:16.82) 30:40.41 (1:14.90) 31:47.24 PB U23 39
17 20 2 37
BIAŁY Michał 91-08-22 SKB Kraśnik (LU) 1:16.14 (1:16.14) 2:32.42 (1:16.28) 3:47.09 (1:14.68) 5:00.71 (1:13.62) 6:14.55 (1:13.85) 7:30.05 (1:15.50) 8:46.79 (1:16.75) 10:02.92 (1:16.13) 11:19.22 (1:16.30) 12:35.52 (1:16.31) 13:53.05 (1:17.54) 15:11.26 (1:18.21) 16:28.28 (1:17.03) 17:44.85 (1:16.57) 19:02.46 (1:17.61) 20:19.70 (1:17.24) 21:37.44 (1:17.75) 22:54.09 (1:16.65) 24:12.70 (1:18.62) 25:31.36 (1:18.66) 26:47.54 (1:16.18) 28:04.96 (1:17.43) 29:21.71 (1:16.76) 30:38.20 (1:16.49) 31:49.23 PB 40
18 8 2 70
STIPPA Adam 81-03-31 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa (MZ) 1:16.03 (1:16.03) 2:31.37 (1:15.35) 3:46.04 (1:14.67) 4:59.55 (1:13.51) 6:13.02 (1:13.47) 7:28.16 (1:15.14) 8:43.21 (1:15.05) 9:57.24 (1:14.03) 11:13.10 (1:15.87) 12:29.38 (1:16.29) 13:46.30 (1:16.92) 15:03.87 (1:17.58) 16:21.88 (1:18.01) 17:38.89 (1:17.01) 18:56.94 (1:18.06) 20:14.44 (1:17.51) 21:32.57 (1:18.14) 22:50.72 (1:18.15) 24:10.02 (1:19.31) 25:29.80 (1:19.78) 26:48.55 (1:18.76) 28:06.00 (1:17.46) 29:22.56 (1:16.56) 30:39.14 (1:16.58) 31:49.93 41
2 18 4 161
PRZYBYŁA Adrian Roman 91-04-11 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1:13.77 (1:13.77) 2:27.73 (1:13.96) 3:44.39 (1:16.66) 4:59.77 (1:15.39) 6:16.05 (1:16.29) 7:31.07 (1:15.02) 8:48.29 (1:17.23) 10:05.23 (1:16.95) 11:22.05 (1:16.82) 12:39.51 (1:17.47) 13:56.79 (1:17.28) 15:13.55 (1:16.76) 16:30.61 (1:17.07) 17:48.65 (1:18.04) 19:05.47 (1:16.83) 20:23.33 (1:17.87) 21:40.74 (1:17.42) 22:56.00 (1:15.26) 24:15.19 (1:19.19) 25:33.25 (1:18.07) 26:50.62 (1:17.37) 28:10.23 (1:19.61) 29:28.03 (1:17.80) 30:43.17 (1:15.15) 31:52.46 42
19 3 2 64
BABIK Filip 96-11-02 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa (MZ) 1:17.01 (1:17.01) 2:31.92 (1:14.92) 3:46.37 (1:14.46) 5:00.08 (1:13.72) 6:14.01 (1:13.93) 7:30.01 (1:16.01) 8:46.54 (1:16.53) 10:03.24 (1:16.71) 11:19.37 (1:16.13) 12:36.02 (1:16.66) 13:53.32 (1:17.30) 15:10.80 (1:17.49) 16:27.86 (1:17.06) 17:45.72 (1:17.87) 19:03.80 (1:18.08) 20:22.35 (1:18.56) 21:40.62 (1:18.28) 22:58.70 (1:18.08) 24:17.02 (1:18.33) 25:35.29 (1:18.27) 26:53.35 (1:18.06) 28:11.94 (1:18.60) 29:30.05 (1:18.11) 30:47.10 (1:17.06) 31:55.60 43
20 7 2 79
DYDUCH Damian 88-04-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 1:16.16 (1:16.16) 2:31.60 (1:15.44) 3:45.78 (1:14.18) 4:59.25 (1:13.48) 6:12.67 (1:13.42) 7:27.73 (1:15.06) 8:42.45 (1:14.73) 9:56.49 (1:14.04) 11:11.22 (1:14.73) 12:25.95 (1:14.74) 13:41.75 (1:15.80) 14:58.85 (1:17.11) 16:18.42 (1:19.57) 17:38.05 (1:19.63) 18:56.54 (1:18.50) 20:15.65 (1:19.12) 21:35.33 (1:19.68) 22:55.26 (1:19.93) 24:15.56 (1:20.31) 25:34.67 (1:19.11) 26:54.72 (1:20.05) 28:15.59 (1:20.87) 29:36.81 (1:21.23) 30:56.66 (1:19.85) 32:07.38 44
5 25 3 146
NOGA Damian 89-12-30 UKS Żaczek Połaniec (SK) 1:13.53 (1:13.53) 2:29.83 (1:16.30) 3:44.79 (1:14.97) 4:58.43 (1:13.65) 6:13.89 (1:15.46) 7:29.72 (1:15.83) 8:45.75 (1:16.04) 10:00.61 (1:14.86) 11:17.69 (1:17.09) 12:33.81 (1:16.12) 13:51.06 (1:17.25) 15:08.79 (1:17.74) 16:27.04 (1:18.25) 17:46.33 (1:19.30) 19:05.55 (1:19.22) 20:25.31 (1:19.77) 21:44.88 (1:19.57) 23:05.07 (1:20.20) 24:25.12 (1:20.05) 25:43.85 (1:18.74) 27:03.05 (1:19.21) 28:21.91 (1:18.86) 29:41.23 (1:19.33) 30:57.82 (1:16.59) 32:08.11 45
19 8 1 47
BUDZIŃSKI Maciej 00-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (LD) 1:15.65 (1:15.65) 2:29.10 (1:13.45) 3:42.51 (1:13.42) 4:56.44 (1:13.93) 6:07.90 (1:11.47) 7:19.70 (1:11.80) 8:32.66 (1:12.97) 9:46.04 (1:13.38) 10:59.60 (1:13.57) 12:14.81 (1:15.22) 13:31.49 (1:16.68) 14:48.41 (1:16.93) 16:06.69 (1:18.28) 17:25.12 (1:18.43) 18:44.55 (1:19.44) 20:04.83 (1:20.28) 21:25.64 (1:20.82) 22:47.02 (1:21.38) 24:07.59 (1:20.58) 25:29.15 (1:21.56) 26:50.58 (1:21.44) 28:12.08 (1:21.50) 29:32.77 (1:20.69) 30:53.70 (1:20.93) 32:10.01 U23 46
20 11 1 23
TULEJA Jakub 01-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 1:16.20 (1:16.20) 2:29.79 (1:13.59) 3:44.60 (1:14.82) 4:59.38 (1:14.79) 6:15.47 (1:16.09) 7:36.14 (1:20.67) 8:54.03 (1:17.90) 10:11.57 (1:17.54) 11:28.63 (1:17.07) 12:45.32 (1:16.69) 13:58.80 (1:13.49) 15:12.08 (1:13.29) 16:27.21 (1:15.13) 17:42.71 (1:15.51) 19:00.80 (1:18.09) 20:21.74 (1:20.94) 21:42.25 (1:20.52) 23:01.32 (1:19.07) 24:18.67 (1:17.36) 25:37.54 (1:18.87) 26:56.99 (1:19.45) 28:16.88 (1:19.89) 29:40.18 (1:23.31) 31:05.74 (1:25.56) 32:12.07 U23 47
21 25 2 59
GONTARCZYK Rafał 89-09-10 RLTL Optima Radom (MZ) 1:16.49 (1:16.49) 2:30.91 (1:14.42) 3:45.43 (1:14.52) 4:58.73 (1:13.31) 6:12.08 (1:13.35) 7:26.98 (1:14.90) 8:42.17 (1:15.20) 9:55.67 (1:13.50) 11:09.73 (1:14.07) 12:24.27 (1:14.54) 13:39.87 (1:15.60) 14:58.34 (1:18.48) 16:18.00 (1:19.66) 17:37.81 (1:19.81) 18:58.68 (1:20.87) 20:17.82 (1:19.15) 21:35.82 (1:18.00) 22:55.00 (1:19.18) 24:14.99 (1:19.99) 25:34.38 (1:19.40) 26:56.33 (1:21.95) 28:19.80 (1:23.48) 29:38.87 (1:19.07) 30:58.20 (1:19.34) 32:13.41 48
22 6 2 133
SEMPER Mateusz 99-01-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 1:16.12 (1:16.12) 2:31.81 (1:15.69) 3:46.68 (1:14.88) 5:00.25 (1:13.57) 6:13.42 (1:13.18) 7:29.13 (1:15.72) 8:44.24 (1:15.12) 9:59.55 (1:15.31) 11:17.66 (1:18.12) 12:35.13 (1:17.47) 13:53.60 (1:18.48) 15:11.61 (1:18.01) 16:28.41 (1:16.81) 17:46.09 (1:17.69) 19:04.27 (1:18.18) 20:26.15 (1:21.89) 21:48.65 (1:22.50) 23:09.30 (1:20.65) 24:32.45 (1:23.16) 25:54.24 (1:21.79) 27:14.07 (1:19.84) 28:34.76 (1:20.69) 29:53.21 (1:18.46) 31:12.16 (1:18.95) 32:18.81 U23 49
23 10 2 77
CHATYS Przemysław 90-05-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 1:15.84 (1:15.84) 2:30.89 (1:15.05) 3:45.36 (1:14.48) 4:58.40 (1:13.04) 6:11.98 (1:13.59) 7:26.62 (1:14.64) 8:42.01 (1:15.40) 9:56.01 (1:14.00) 11:11.77 (1:15.77) 12:29.22 (1:17.46) 13:47.62 (1:18.40) 15:07.07 (1:19.46) 16:28.64 (1:21.58) 17:48.85 (1:20.22) 19:10.45 (1:21.60) 20:32.28 (1:21.83) 21:54.06 (1:21.79) 23:14.43 (1:20.37) 24:33.66 (1:19.23) 25:53.97 (1:20.31) 27:13.36 (1:19.40) 28:35.00 (1:21.64) 29:52.96 (1:17.96) 31:06.03 (1:13.08) 32:31.72 PB 50
3 15 4 32
WYSOCKI Paweł 89-07-10 AZS UMCS Lublin (LU) 1:19.55 (1:19.55) 2:37.62 (1:18.08) 3:53.76 (1:16.14) 5:09.23 (1:15.48) 6:27.08 (1:17.85) 7:45.39 (1:18.32) 9:02.99 (1:17.61) 10:21.40 (1:18.42) 11:40.34 (1:18.94) 12:59.40 (1:19.06) 14:17.32 (1:17.93) 15:35.50 (1:18.19) 16:54.14 (1:18.64) 18:13.68 (1:19.55) 19:34.35 (1:20.67) 20:52.63 (1:18.29) 22:11.41 (1:18.79) 23:29.90 (1:18.50) 24:49.59 (1:19.69) 26:08.61 (1:19.02) 27:28.79 (1:20.19) 28:47.79 (1:19.01) 30:06.42 (1:18.63) 31:22.24 (1:15.83) 32:34.01 51
4 6 4 72
WIĘCKOWSKI Łukasz 95-07-30 UKS Technik Radom (MZ) 1:19.25 (1:19.25) 2:37.20 (1:17.96) 3:53.98 (1:16.78) 5:09.64 (1:15.67) 6:27.21 (1:17.58) 7:45.08 (1:17.87) 9:02.88 (1:17.81) 10:21.53 (1:18.65) 11:40.57 (1:19.04) 12:58.96 (1:18.39) 14:17.07 (1:18.12) 15:35.20 (1:18.13) 16:54.34 (1:19.14) 18:13.84 (1:19.50) 19:33.78 (1:19.95) 20:52.46 (1:18.69) 22:11.14 (1:18.68) 23:30.22 (1:19.09) 24:49.88 (1:19.66) 26:08.86 (1:18.99) 27:28.40 (1:19.54) 28:47.59 (1:19.20) 30:06.93 (1:19.34) 31:24.26 (1:17.34) 32:41.07 52
6 8 3 25
MICHALSKI Filip 01-02-28 LKS Vectra Włocławek (KP) 1:17.01 (1:17.01) 2:31.86 (1:14.85) 3:47.15 (1:15.29) 5:02.98 (1:15.83) 6:22.02 (1:19.05) 7:41.98 (1:19.96) 8:58.45 (1:16.48) 10:15.17 (1:16.72) 11:35.18 (1:20.02) 12:55.00 (1:19.83) 14:12.89 (1:17.89) 15:30.65 (1:17.76) 16:48.50 (1:17.85) 18:06.71 (1:18.22) 19:25.34 (1:18.64) 20:47.84 (1:22.50) 22:15.20 (1:27.37) 23:38.61 (1:23.41) 25:00.72 (1:22.12) 26:21.90 (1:21.18) 27:41.81 (1:19.92) 29:00.98 (1:19.17) 30:19.01 (1:18.04) 31:35.53 (1:16.52) 32:47.34 U23 53
7 9 3 173
ADAMSKI Daniel 99-07-23 RAZ Szczecin (ZP) 1:18.44 (1:18.44) 2:36.70 (1:18.26) 3:54.13 (1:17.43) 5:12.17 (1:18.04) 6:30.49 (1:18.33) 7:48.63 (1:18.15) 9:06.95 (1:18.33) 10:26.78 (1:19.83) 11:44.42 (1:17.64) 13:03.01 (1:18.60) 14:21.58 (1:18.57) 15:40.68 (1:19.11) 16:58.71 (1:18.03) 18:18.50 (1:19.79) 19:37.61 (1:19.12) 20:57.66 (1:20.05) 22:18.62 (1:20.97) 23:38.43 (1:19.82) 25:00.30 (1:21.87) 26:22.38 (1:22.09) 27:41.91 (1:19.53) 29:01.15 (1:19.24) 30:18.72 (1:17.58) 31:38.15 (1:19.43) 32:50.80 U23 54
21 6 1 154
MAĆKOWIAK Wiktor 99-12-09 OŚ AZS Poznań (WP) 1:15.56 (1:15.56) 2:29.51 (1:13.95) 3:44.22 (1:14.72) 4:59.46 (1:15.25) 6:16.47 (1:17.01) 7:35.94 (1:19.48) 8:53.87 (1:17.93) 10:11.42 (1:17.56) 11:29.20 (1:17.78) 12:45.33 (1:16.13) 14:00.36 (1:15.04) 15:20.30 (1:19.94) 16:39.12 (1:18.83) 17:58.99 (1:19.87) 19:19.44 (1:20.46) 20:42.87 (1:23.43) 22:04.67 (1:21.80) 23:26.83 (1:22.17) 24:47.56 (1:20.73) 26:07.01 (1:19.46) 27:30.02 (1:23.02) 28:51.87 (1:21.86) 30:13.80 (1:21.93) 31:34.98 (1:21.18) 32:53.95 U23 55
8 3 3 66
MACHOWSKI Paweł 92-05-24 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa (MZ) 1:19.55 (1:19.55) 2:38.23 (1:18.69) 3:56.26 (1:18.04) 5:15.06 (1:18.80) 6:33.58 (1:18.52) 7:52.71 (1:19.13) 9:12.36 (1:19.65) 10:31.34 (1:18.99) 11:51.20 (1:19.86) 13:10.55 (1:19.36) 14:29.86 (1:19.31) 15:47.88 (1:18.03) 17:06.07 (1:18.19) 18:24.17 (1:18.11) 19:43.99 (1:19.82) 21:03.97 (1:19.99) 22:23.52 (1:19.55) 23:42.92 (1:19.41) 25:02.78 (1:19.87) 26:21.61 (1:18.83) 27:42.26 (1:20.66) 29:02.17 (1:19.91) 30:22.53 (1:20.37) 31:42.29 (1:19.77) 32:57.79 56
5 3 4 135
BUCZEK Paweł 92-03-26 SPLA Tychy (SL) 1:21.47 (1:21.47) 2:38.06 (1:16.59) 3:53.24 (1:15.18) 5:08.93 (1:15.69) 6:27.63 (1:18.70) 7:45.51 (1:17.88) 9:03.24 (1:17.74) 10:21.91 (1:18.67) 11:40.72 (1:18.82) 12:59.63 (1:18.91) 14:17.66 (1:18.03) 15:35.68 (1:18.03) 16:55.81 (1:20.13) 18:15.93 (1:20.12) 19:35.56 (1:19.64) 20:55.57 (1:20.01) 22:16.83 (1:21.26) 23:36.87 (1:20.04) 24:59.91 (1:23.05) 26:21.77 (1:21.87) 27:43.07 (1:21.30) 29:04.59 (1:21.52) 30:26.80 (1:22.21) 31:44.94 (1:18.15) 32:57.80 57
24 18 2 74
SUŁKOWSKI Rafał 99-08-26 Kraków Athletics Team (MA) 1:16.61 (1:16.61) 2:31.54 (1:14.94) 3:46.26 (1:14.72) 4:59.73 (1:13.48) 6:13.63 (1:13.90) 7:28.50 (1:14.88) 8:43.74 (1:15.24) 9:59.19 (1:15.46) 11:17.35 (1:18.16) 12:35.54 (1:18.20) 13:54.20 (1:18.66) 15:14.37 (1:20.18) 16:36.63 (1:22.26) 17:58.68 (1:22.06) 19:21.51 (1:22.83) 20:44.34 (1:22.84) 22:07.92 (1:23.58) 23:31.60 (1:23.68) 24:55.95 (1:24.36) 26:19.59 (1:23.65) 27:43.06 (1:23.47) 29:05.95 (1:22.90) 30:27.61 (1:21.66) 31:48.88 (1:21.27) 33:07.47 PB U23 58
9 17 3 2
KLATKA Łukasz 99-03-04 Biegaj z Pasją Szklarska Poręba (DS) 1:16.78 (1:16.78) 2:35.25 (1:18.48) 3:52.55 (1:17.31) 5:10.35 (1:17.80) 6:28.54 (1:18.19) 7:46.02 (1:17.48) 9:04.90 (1:18.89) 10:24.04 (1:19.14) 11:43.62 (1:19.58) 13:04.10 (1:20.49) 14:24.88 (1:20.78) 15:45.41 (1:20.54) 17:05.68 (1:20.27) 18:25.07 (1:19.39) 19:45.60 (1:20.54) 21:06.30 (1:20.70) 22:28.59 (1:22.30) 23:51.06 (1:22.47) 25:12.94 (1:21.88) 26:35.47 (1:22.54) 27:57.35 (1:21.88) 29:19.14 (1:21.79) 30:39.84 (1:20.70) 31:58.44 (1:18.61) 33:10.27 PB U23 59
10 12 3 82
SOBAS Jacek 85-06-11 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 1:14.54 (1:14.54) 2:30.38 (1:15.84) 3:45.70 (1:15.32) 5:00.19 (1:14.49) 6:15.81 (1:15.63) 7:30.53 (1:14.72) 8:46.91 (1:16.38) 10:02.12 (1:15.22) 11:18.83 (1:16.72) 12:36.46 (1:17.63) 13:56.32 (1:19.86) 15:17.81 (1:21.50) 16:39.40 (1:21.60) 18:01.40 (1:22.00) 19:24.03 (1:22.64) 20:47.67 (1:23.64) 22:11.99 (1:24.32) 23:35.65 (1:23.67) 24:59.11 (1:23.47) 26:24.35 (1:25.24) 27:48.74 (1:24.40) 29:13.28 (1:24.54) 30:36.45 (1:23.18) 31:59.35 (1:22.90) 33:17.25 60
11 18 3 27
ZIĘBA Mikołaj 97-07-09 MKL Toruń (KP) 1:18.83 (1:18.83) 2:37.46 (1:18.64) 3:56.93 (1:19.47) 5:16.95 (1:20.03) 6:36.78 (1:19.84) 7:56.04 (1:19.26) 9:15.15 (1:19.11) 10:36.46 (1:21.31) 11:56.85 (1:20.40) 13:17.45 (1:20.60) 14:37.70 (1:20.26) 15:57.92 (1:20.22) 17:18.22 (1:20.31) 18:38.10 (1:19.88) 19:58.98 (1:20.88) 21:19.19 (1:20.22) 22:39.59 (1:20.41) 24:01.31 (1:21.73) 25:22.68 (1:21.38) 26:44.41 (1:21.73) 28:06.28 (1:21.87) 29:29.41 (1:23.13) 30:52.39 (1:22.99) 32:13.81 (1:21.43) 33:29.51 61
12 23 3 128
NOWAK Rafał 75-04-26 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 1:16.28 (1:16.28) 2:35.47 (1:19.20) 3:53.21 (1:17.74) 5:10.78 (1:17.58) 6:29.02 (1:18.24) 7:46.96 (1:17.95) 9:06.64 (1:19.68) 10:26.96 (1:20.32) 11:45.39 (1:18.44) 13:05.32 (1:19.94) 14:26.17 (1:20.85) 15:47.57 (1:21.41) 17:09.44 (1:21.87) 18:30.66 (1:21.23) 19:53.35 (1:22.69) 21:15.22 (1:21.88) 22:37.55 (1:22.34) 24:00.55 (1:23.00) 25:23.10 (1:22.55) 26:45.53 (1:22.44) 28:08.13 (1:22.60) 29:31.06 (1:22.94) 30:53.67 (1:22.62) 32:15.29 (1:21.62) 33:30.30 62
13 15 3 44
WAWRZYKOWSKI Jakub 97-12-21 MKST Astra Nowa Sól (LB) 1:17.18 (1:17.18) 2:35.22 (1:18.04) 3:52.18 (1:16.97) 5:10.05 (1:17.87) 6:27.71 (1:17.67) 7:45.76 (1:18.06) 9:03.98 (1:18.22) 10:23.49 (1:19.52) 11:44.28 (1:20.80) 13:04.83 (1:20.56) 14:25.93 (1:21.11) 15:47.97 (1:22.04) 17:09.99 (1:22.03) 18:34.52 (1:24.53) 19:56.67 (1:22.16) 21:18.24 (1:21.58) 22:45.63 (1:27.39) 24:10.11 (1:24.48) 25:32.85 (1:22.74) 26:54.10 (1:21.26) 28:16.69 (1:22.60) 29:38.62 (1:21.93) 30:59.04 (1:20.43) 32:19.06 (1:20.03) 33:31.83 63
14 13 3 1
DZIOBA Mateusz 95-02-18 Biegaj z Pasją Szklarska Poręba (DS) 1:16.39 (1:16.39) 2:31.35 (1:14.96) 3:47.09 (1:15.74) 5:02.77 (1:15.68) 6:21.56 (1:18.80) 7:41.42 (1:19.87) 8:59.50 (1:18.08) 10:17.15 (1:17.65) 11:35.73 (1:18.59) 12:55.81 (1:20.08) 14:15.77 (1:19.97) 15:37.27 (1:21.51) 16:59.50 (1:22.23) 18:21.38 (1:21.88) 19:43.63 (1:22.26) 21:06.90 (1:23.27) 22:31.13 (1:24.24) 23:56.27 (1:25.14) 25:19.95 (1:23.69) 26:43.07 (1:23.12) 28:06.01 (1:22.94) 29:30.06 (1:24.06) 30:53.90 (1:23.85) 32:17.12 (1:23.22) 33:33.87 64
15 16 3 108
DAJNOWSKI Mateusz 94-03-27 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA (PM) 1:12.61 (1:12.61) 2:29.28 (1:16.67) 3:46.38 (1:17.11) 5:02.53 (1:16.16) 6:21.32 (1:18.79) 7:41.35 (1:20.03) 9:01.70 (1:20.35) 10:23.14 (1:21.45) 11:44.03 (1:20.90) 13:04.67 (1:20.64) 14:24.65 (1:19.98) 15:46.12 (1:21.48) 17:05.58 (1:19.46) 18:26.97 (1:21.40) 19:48.68 (1:21.71) 21:10.49 (1:21.81) 22:33.39 (1:22.91) 23:55.89 (1:22.50) 25:23.41 (1:27.53) 26:49.36 (1:25.95) 28:12.05 (1:22.70) 29:36.02 (1:23.97) 30:57.37 (1:21.36) 32:18.72 (1:21.36) 33:40.43 65
16 27 3 129
PAŁKA Piotr 84-01-20 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 1:17.80 (1:17.80) 2:35.81 (1:18.02) 3:53.51 (1:17.70) 5:11.09 (1:17.59) 6:29.25 (1:18.16) 7:46.35 (1:17.11) 9:05.34 (1:18.99) 10:24.20 (1:18.87) 11:44.56 (1:20.37) 13:04.54 (1:19.99) 14:25.85 (1:21.31) 15:47.35 (1:21.51) 17:09.58 (1:22.23) 18:31.65 (1:22.08) 19:54.15 (1:22.51) 21:16.96 (1:22.82) 22:40.90 (1:23.94) 24:05.61 (1:24.71) 25:31.66 (1:26.06) 26:57.73 (1:26.07) 28:22.62 (1:24.89) 29:45.41 (1:22.80) 31:07.11 (1:21.70) 32:28.40 (1:21.29) 33:40.88 66
17 1 3 113
KARCZ Artur 79-03-09 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork (PM) 1:21.06 (1:21.06) 2:41.24 (1:20.19) 4:00.34 (1:19.10) 5:19.20 (1:18.87) 6:39.26 (1:20.06) 8:00.61 (1:21.36) 9:19.42 (1:18.82) 10:40.97 (1:21.55) 12:03.28 (1:22.32) 13:24.11 (1:20.83) 14:45.23 (1:21.13) 16:06.35 (1:21.12) 17:26.87 (1:20.53) 18:48.55 (1:21.68) 20:08.75 (1:20.20) 21:28.72 (1:19.97) 22:48.89 (1:20.18) 24:09.70 (1:20.82) 25:31.17 (1:21.47) 26:53.85 (1:22.69) 28:17.24 (1:23.39) 29:40.85 (1:23.61) 31:03.62 (1:22.77) 32:27.48 (1:23.86) 33:46.60 67
6 19 4 170
PAŃKO Andrzej 93-10-27 MKS Hermes Gryfino (ZP) 1:14.42 (1:14.42) 2:30.95 (1:16.53) 3:47.77 (1:16.83) 5:05.77 (1:18.01) 6:24.50 (1:18.73) 7:43.13 (1:18.64) 9:03.00 (1:19.87) 10:23.46 (1:20.47) 11:44.00 (1:20.55) 13:05.84 (1:21.84) 14:27.54 (1:21.71) 15:50.12 (1:22.58) 17:12.30 (1:22.19) 18:34.44 (1:22.14) 19:57.02 (1:22.58) 21:20.19 (1:23.18) 22:43.42 (1:23.24) 24:07.73 (1:24.31) 25:31.45 (1:23.72) 26:53.90 (1:22.46) 28:18.68 (1:24.78) 29:41.71 (1:23.03) 31:06.37 (1:24.66) 32:30.03 (1:23.67) 33:48.27 68
7 24 4 116
POBŁOCKI Piotr 65-07-24 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork (PM) 1:21.45 (1:21.45) 2:43.36 (1:21.92) 4:04.63 (1:21.27) 5:25.22 (1:20.60) 6:47.77 (1:22.56) 8:09.48 (1:21.71) 9:30.41 (1:20.94) 10:51.49 (1:21.08) 12:12.72 (1:21.23) 13:34.02 (1:21.31) 14:56.66 (1:22.64) 16:18.46 (1:21.80) 17:38.23 (1:19.77) 18:59.52 (1:21.30) 20:21.07 (1:21.55) 21:42.11 (1:21.05) 23:03.70 (1:21.59) 24:26.14 (1:22.45) 25:48.26 (1:22.13) 27:11.30 (1:23.04) 28:32.98 (1:21.68) 29:55.50 (1:22.53) 31:15.42 (1:19.92) 32:34.46 (1:19.04) 33:49.60 69
18 20 3 24
JARANOWSKI Andrzej 93-09-02 GKS Fabianki (KP) 1:20.22 (1:20.22) 2:39.48 (1:19.26) 3:58.60 (1:19.12) 5:17.60 (1:19.00) 6:37.32 (1:19.73) 7:56.05 (1:18.74) 9:15.02 (1:18.98) 10:36.06 (1:21.04) 11:56.77 (1:20.71) 13:17.74 (1:20.97) 14:38.56 (1:20.83) 16:01.25 (1:22.69) 17:25.07 (1:23.82) 18:48.84 (1:23.77) 20:11.19 (1:22.36) 21:33.60 (1:22.41) 22:55.99 (1:22.39) 24:19.59 (1:23.61) 25:42.88 (1:23.30) 27:07.20 (1:24.32) 28:30.37 (1:23.17) 29:53.76 (1:23.40) 31:15.33 (1:21.58) 32:36.63 (1:21.30) 33:52.05 70
19 22 3 11
WENDLAND Michał 89-03-24 MKS Siechnice (DS) 1:15.20 (1:15.20) 2:31.04 (1:15.84) 3:45.98 (1:14.95) 5:00.37 (1:14.39) 6:15.96 (1:15.59) 7:32.35 (1:16.40) 8:52.20 (1:19.85) 10:13.41 (1:21.21) 11:34.89 (1:21.48) 12:57.96 (1:23.07) 14:23.88 (1:25.93) 15:46.19 (1:22.32) 17:08.60 (1:22.41) 18:32.07 (1:23.48) 19:57.35 (1:25.28) 21:20.96 (1:23.61) 22:43.27 (1:22.32) 24:08.05 (1:24.79) 25:37.54 (1:29.49) 27:03.99 (1:26.46) 28:28.99 (1:25.01) 29:52.88 (1:23.89) 31:15.08 (1:22.21) 32:35.62 (1:20.55) 33:52.97 71
8 22 4 142
KARDAS Arkadiusz 89-03-20 TS AKS Chorzów (SL) 1:17.74 (1:17.74) 2:38.88 (1:21.15) 3:58.05 (1:19.17) 5:17.76 (1:19.72) 6:38.52 (1:20.76) 8:00.35 (1:21.84) 9:21.21 (1:20.87) 10:41.86 (1:20.66) 12:03.56 (1:21.71) 13:25.74 (1:22.18) 14:49.48 (1:23.74) 16:11.07 (1:21.60) 17:32.70 (1:21.64) 18:55.41 (1:22.72) 20:18.25 (1:22.84) 21:41.13 (1:22.88) 23:04.46 (1:23.34) 24:29.42 (1:24.96) 25:51.94 (1:22.53) 27:16.80 (1:24.87) 28:41.66 (1:24.86) 30:06.21 (1:24.56) 31:29.47 (1:23.26) 32:51.04 (1:21.58) 34:02.12 PB 72
20 4 3 5
GUŁAJ Artur 77-04-19 GKS Start Długołęka (DS) 1:20.90 (1:20.90) 2:40.88 (1:19.99) 3:59.85 (1:18.98) 5:18.94 (1:19.09) 6:38.91 (1:19.98) 7:59.61 (1:20.71) 9:19.65 (1:20.04) 10:40.59 (1:20.94) 12:03.70 (1:23.11) 13:24.58 (1:20.89) 14:45.57 (1:20.99) 16:06.19 (1:20.63) 17:27.68 (1:21.50) 18:49.29 (1:21.62) 20:10.84 (1:21.55) 21:32.64 (1:21.80) 22:55.73 (1:23.10) 24:19.60 (1:23.88) 25:43.64 (1:24.04) 27:08.32 (1:24.68) 28:33.30 (1:24.99) 29:59.74 (1:26.44) 31:25.59 (1:25.85) 32:53.59 (1:28.01) 34:14.34 73
9 9 4 105
JEDNACHOWSKI Krzysztof 89-06-11 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 1:21.51 (1:21.51) 2:41.69 (1:20.18) 4:02.34 (1:20.65) 5:22.84 (1:20.51) 6:44.72 (1:21.88) 8:07.19 (1:22.48) 9:29.85 (1:22.66) 10:50.97 (1:21.12) 12:12.36 (1:21.40) 13:34.84 (1:22.48) 14:58.02 (1:23.18) 16:19.55 (1:21.54) 17:42.07 (1:22.52) 19:06.08 (1:24.02) 20:29.35 (1:23.27) 21:55.07 (1:25.72) 23:20.53 (1:25.47) 24:43.69 (1:23.16) 26:09.16 (1:25.47) 27:33.55 (1:24.40) 28:55.89 (1:22.34) 30:20.10 (1:24.21) 31:42.33 (1:22.24) 33:05.09 (1:22.77) 34:22.61 74
21 21 3 182
KUŚMIDER Andrzej 83-09-23 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 1:17.31 (1:17.31) 2:35.65 (1:18.35) 3:53.21 (1:17.56) 5:11.87 (1:18.66) 6:30.36 (1:18.49) 7:50.28 (1:19.93) 9:10.75 (1:20.48) 10:31.50 (1:20.75) 11:52.42 (1:20.93) 13:13.07 (1:20.66) 14:34.52 (1:21.46) 15:56.55 (1:22.03) 17:19.20 (1:22.66) 18:40.97 (1:21.77) 20:02.91 (1:21.94) 21:25.22 (1:22.32) 22:47.66 (1:22.44) 24:11.29 (1:23.64) 25:35.67 (1:24.38) 27:00.10 (1:24.43) 28:26.25 (1:26.16) 29:56.01 (1:29.76) 31:25.53 (1:29.53) 32:55.79 (1:30.26) 34:24.59 75
22 7 3 7
DOMOWICZ Michał 93-11-28 MKS Osa Zgorzelec (DS) 1:20.52 (1:20.52) 2:40.66 (1:20.14) 3:59.59 (1:18.94) 5:18.45 (1:18.86) 6:38.66 (1:20.22) 7:58.88 (1:20.22) 9:19.35 (1:20.47) 10:41.35 (1:22.01) 12:05.00 (1:23.65) 13:27.00 (1:22.01) 14:49.77 (1:22.77) 16:12.93 (1:23.17) 17:35.89 (1:22.96) 18:58.85 (1:22.96) 20:23.97 (1:25.13) 21:49.14 (1:25.17) 23:13.14 (1:24.01) 24:37.44 (1:24.31) 26:03.02 (1:25.58) 27:28.03 (1:25.02) 28:53.96 (1:25.94) 30:21.40 (1:27.44) 31:47.89 (1:26.50) 33:11.83 (1:23.94) 34:31.05 76
10 12 4 29
GROCHMAL Paweł 77-03-04 AZS UMCS Lublin (LU) 1:19.62 (1:19.62) 2:38.99 (1:19.37) 3:58.41 (1:19.43) 5:18.34 (1:19.93) 6:37.74 (1:19.41) 7:59.65 (1:21.91) 9:20.03 (1:20.38) 10:41.20 (1:21.18) 12:02.52 (1:21.32) 13:25.12 (1:22.61) 14:48.77 (1:23.65) 16:13.86 (1:25.10) 17:39.34 (1:25.49) 19:04.72 (1:25.38) 20:29.10 (1:24.39) 21:54.55 (1:25.45) 23:20.55 (1:26.01) 24:46.65 (1:26.10) 26:13.75 (1:27.11) 27:40.07 (1:26.32) 29:05.56 (1:25.49) 30:31.21 (1:25.65) 31:55.48 (1:24.28) 33:19.25 (1:23.78) 34:35.59 77
11 21 4 75
ZIMNICKI Adam 00-11-12 Kraków Athletics Team (MA) 1:18.56 (1:18.56) 2:38.67 (1:20.11) 3:54.73 (1:16.06) 5:12.30 (1:17.57) 6:32.78 (1:20.48) 7:54.24 (1:21.47) 9:16.55 (1:22.31) 10:40.33 (1:23.78) 12:03.21 (1:22.89) 13:26.51 (1:23.30) 14:50.89 (1:24.39) 16:16.01 (1:25.13) 17:39.94 (1:23.93) 19:05.70 (1:25.77) 20:30.90 (1:25.20) 21:57.07 (1:26.17) 23:23.10 (1:26.04) 24:48.99 (1:25.90) 26:15.50 (1:26.51) 27:41.36 (1:25.86) 29:09.60 (1:28.25) 30:36.30 (1:26.71) 32:00.80 (1:24.50) 33:25.35 (1:24.55) 34:44.70 PB U23 78
12 13 4 56
TRĘBICKI Ignacy 00-10-04 OKS Skra Warszawa (MZ) 1:21.93 (1:21.93) 2:40.08 (1:18.15) 3:59.79 (1:19.72) 5:19.80 (1:20.01) 6:41.67 (1:21.88) 8:04.99 (1:23.32) 9:27.13 (1:22.15) 10:48.66 (1:21.53) 12:10.89 (1:22.24) 13:34.39 (1:23.51) 14:58.61 (1:24.22) 16:22.29 (1:23.68) 17:46.83 (1:24.54) 19:10.75 (1:23.93) 20:36.98 (1:26.24) 22:02.73 (1:25.76) 23:28.52 (1:25.79) 24:54.67 (1:26.16) 26:20.12 (1:25.46) 27:46.89 (1:26.78) 29:14.28 (1:27.39) 30:40.51 (1:26.23) 32:06.93 (1:26.42) 33:28.69 (1:21.77) 34:48.42 U23 79
13 16 4 134
ANTCZAK Robert 81-10-31 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 1:22.30 (1:22.30) 2:43.67 (1:21.37) 4:04.99 (1:21.33) 5:25.54 (1:20.55) 6:48.02 (1:22.48) 8:09.82 (1:21.80) 9:30.88 (1:21.07) 10:52.21 (1:21.34) 12:14.83 (1:22.62) 13:40.29 (1:25.46) 15:05.17 (1:24.89) 16:28.75 (1:23.58) 17:54.53 (1:25.78) 19:20.05 (1:25.53) 20:45.62 (1:25.57) 22:11.82 (1:26.21) 23:35.74 (1:23.92) 25:01.61 (1:25.87) 26:27.06 (1:25.45) 27:52.93 (1:25.88) 29:18.30 (1:25.38) 30:43.47 (1:25.17) 32:08.43 (1:24.96) 33:27.96 (1:19.54) 34:50.22 80
14 2 4 137
TRESKA Piotr 86-12-01 SPLA Tychy (SL) 1:22.29 (1:22.29) 2:44.15 (1:21.86) 4:05.55 (1:21.40) 5:26.62 (1:21.07) 6:49.04 (1:22.43) 8:12.48 (1:23.45) 9:34.72 (1:22.24) 10:57.05 (1:22.33) 12:21.52 (1:24.47) 13:45.25 (1:23.74) 15:08.95 (1:23.70) 16:34.40 (1:25.45) 17:58.39 (1:23.99) 19:23.11 (1:24.72) 20:47.28 (1:24.17) 22:12.23 (1:24.95) 23:37.40 (1:25.18) 25:04.36 (1:26.96) 26:29.75 (1:25.40) 27:54.60 (1:24.86) 29:20.12 (1:25.52) 30:45.93 (1:25.82) 32:11.01 (1:25.09) 33:35.88 (1:24.87) 34:56.56 81
23 2 3 178
NOWAK Daniel 82-08-02 UKS Barnim Goleniów (ZP) 1:21.88 (1:21.88) 2:41.84 (1:19.96) 4:00.77 (1:18.94) 5:19.77 (1:19.00) 6:39.70 (1:19.94) 8:01.21 (1:21.51) 9:20.37 (1:19.16) 10:41.82 (1:21.46) 12:04.10 (1:22.28) 13:24.94 (1:20.85) 14:47.36 (1:22.42) 16:11.84 (1:24.49) 17:37.67 (1:25.83) 19:05.42 (1:27.75) 20:32.83 (1:27.41) 22:01.24 (1:28.42) 23:28.96 (1:27.72) 24:54.82 (1:25.86) 26:21.73 (1:26.92) 27:49.18 (1:27.46) 29:17.50 (1:28.32) 30:44.60 (1:27.10) 32:11.14 (1:26.54) 33:38.83 (1:27.69) 35:02.66 82
15 17 4 22
GRUSZKA Gracjan 99-06-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 1:19.81 (1:19.81) 2:39.87 (1:20.06) 3:59.50 (1:19.64) 5:19.54 (1:20.04) 6:41.57 (1:22.04) 8:04.79 (1:23.22) 9:27.69 (1:22.91) 10:50.38 (1:22.69) 12:14.40 (1:24.03) 13:40.09 (1:25.69) 15:05.01 (1:24.93) 16:28.47 (1:23.46) 17:54.14 (1:25.68) 19:19.74 (1:25.60) 20:45.19 (1:25.45) 22:11.88 (1:26.69) 23:39.30 (1:27.42) 25:07.25 (1:27.96) 26:36.13 (1:28.88) 28:03.08 (1:26.95) 29:30.57 (1:27.50) 30:58.21 (1:27.64) 32:22.95 (1:24.75) 33:47.65 (1:24.71) 35:03.50 U23 83
16 7 4 115
LEWNA Adam 89-11-15 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork (PM) 1:23.24 (1:23.24) 2:45.12 (1:21.89) 4:07.42 (1:22.31) 5:26.97 (1:19.55) 6:49.50 (1:22.53) 8:12.11 (1:22.62) 9:32.09 (1:19.99) 10:52.95 (1:20.86) 12:15.01 (1:22.07) 13:40.74 (1:25.73) 15:05.69 (1:24.96) 16:26.65 (1:20.96) 17:49.18 (1:22.53) 19:11.83 (1:22.66) 20:37.36 (1:25.53) 22:03.19 (1:25.83) 23:28.69 (1:25.50) 24:54.88 (1:26.19) 26:20.62 (1:25.75) 27:48.59 (1:27.98) 29:19.33 (1:30.74) 30:49.29 (1:29.96) 32:18.19 (1:28.91) 33:46.59 (1:28.40) 35:11.29 84
17 14 4 9
HARTLEB Dawid 88-11-30 MKS Siechnice (DS) 1:18.21 (1:18.21) 2:38.04 (1:19.83) 3:54.36 (1:16.32) 5:11.84 (1:17.49) 6:31.24 (1:19.41) 7:49.78 (1:18.54) 9:10.83 (1:21.05) 10:31.61 (1:20.78) 11:54.50 (1:22.90) 13:18.28 (1:23.78) 14:44.43 (1:26.16) 16:08.41 (1:23.99) 17:35.59 (1:27.18) 19:03.28 (1:27.69) 20:30.49 (1:27.22) 21:56.93 (1:26.44) 23:23.43 (1:26.50) 24:53.50 (1:30.08) 26:23.22 (1:29.72) 27:52.21 (1:29.00) 29:22.07 (1:29.86) 30:53.04 (1:30.98) 32:19.77 (1:26.73) 33:45.75 (1:25.99) 35:15.34 85
24 14 3 41
KUBIAK Kacper 00-06-01 MKST Astra Nowa Sól (LB) 1:22.51 (1:22.51) 2:45.58 (1:23.08) 4:07.44 (1:21.86) 5:30.74 (1:23.30) 6:53.74 (1:23.00) 8:16.89 (1:23.16) 9:41.63 (1:24.74) 11:04.98 (1:23.35) 12:29.06 (1:24.09) 13:53.22 (1:24.16) 15:16.35 (1:23.14) 16:40.39 (1:24.04) 18:04.00 (1:23.62) 19:29.70 (1:25.70) 20:55.13 (1:25.43) 22:21.31 (1:26.19) 23:48.16 (1:26.85) 25:14.48 (1:26.33) 26:42.48 (1:28.01) 28:10.85 (1:28.37) 29:39.86 (1:29.01) 31:07.25 (1:27.39) 32:35.00 (1:27.76) 34:02.04 (1:27.04) 35:20.20 PB U23 86
18 10 4 51
ŁUC Andrzej 78-05-19 Air Zone Warszawa (MZ) 1:21.11 (1:21.11) 2:43.70 (1:22.59) 4:06.64 (1:22.94) 5:29.32 (1:22.69) 6:53.18 (1:23.86) 8:16.75 (1:23.58) 9:40.93 (1:24.18) 11:05.58 (1:24.65) 12:31.36 (1:25.78) 13:56.47 (1:25.11) 15:21.39 (1:24.93) 16:46.88 (1:25.49) 18:11.86 (1:24.99) 19:36.58 (1:24.73) 21:02.64 (1:26.07) 22:28.17 (1:25.53) 23:54.43 (1:26.26) 25:22.44 (1:28.02) 26:50.19 (1:27.76) 28:17.15 (1:26.96) 29:43.34 (1:26.20) 31:10.62 (1:27.29) 32:36.31 (1:25.70) 34:02.11 (1:25.80) 35:24.10 87
19 5 4 17
BRODA Szymon 94-06-05 ABiC Jabłonowo Pomorskie (KP) 1:22.93 (1:22.93) 2:44.64 (1:21.72) 4:06.95 (1:22.31) 5:28.17 (1:21.22) 6:50.85 (1:22.68) 8:14.10 (1:23.25) 9:39.13 (1:25.04) 11:03.65 (1:24.53) 12:29.59 (1:25.95) 13:54.61 (1:25.02) 15:20.56 (1:25.95) 16:47.44 (1:26.88) 18:13.43 (1:26.00) 19:38.92 (1:25.49) 21:05.63 (1:26.71) 22:31.82 (1:26.20) 23:59.94 (1:28.12) 25:28.90 (1:28.96) 26:57.15 (1:28.26) 28:23.69 (1:26.54) 29:52.44 (1:28.75) 31:20.75 (1:28.32) 32:46.91 (1:26.17) 34:13.89 (1:26.98) 35:34.77 88
25 5 3 126
MROŻEK Jakub 01-02-07 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 1:18.28 (1:18.28) 2:36.56 (1:18.28) 3:55.74 (1:19.18) 5:18.39 (1:22.65) 6:38.77 (1:20.39) 8:00.84 (1:22.07) 9:25.98 (1:25.14) 10:52.86 (1:26.89) 12:20.73 (1:27.87) 13:49.31 (1:28.58) 15:19.74 (1:30.44) 16:54.63 (1:34.89) 18:25.13 (1:30.50) 19:56.11 (1:30.98) 21:28.91 (1:32.80) 22:59.91 (1:31.00) 24:30.94 (1:31.03) 26:02.31 (1:31.37) 27:35.62 (1:33.32) 29:07.54 (1:31.93) 30:36.28 (1:28.74) 32:06.83 (1:30.56) 33:30.47 (1:23.64) 34:57.80 (1:27.33) 36:15.01 U23 89
20 11 4 163
BORYSIUK Arkadiusz 86-01-08 AL Międzyzdroje (ZP) 1:25.17 (1:25.17) 2:48.84 (1:23.68) 4:13.46 (1:24.62) 5:40.62 (1:27.16) 7:07.58 (1:26.97) 8:34.24 (1:26.66) 9:59.28 (1:25.05) 11:25.99 (1:26.71) 12:53.01 (1:27.02) 14:21.74 (1:28.74) 15:48.49 (1:26.76) 17:17.28 (1:28.80) 18:46.39 (1:29.11) 20:15.69 (1:29.31) 21:44.17 (1:28.48) 23:12.66 (1:28.49) 24:43.05 (1:30.39) 26:12.35 (1:29.31) 27:41.81 (1:29.47) 29:10.96 (1:29.15) 30:40.81 (1:29.86) 32:09.83 (1:29.02) 33:37.88 (1:28.06) 35:05.29 (1:27.41) 36:32.37 90
21 4 4 147
CENTKA Jakub 98-10-21 KS Gwardia Piła (WP) 1:26.09 (1:26.09) 2:53.75 (1:27.67) 4:21.09 (1:27.34) 5:49.81 (1:28.73) 7:17.19 (1:27.38) 8:43.94 (1:26.76) 10:11.47 (1:27.54) 11:39.20 (1:27.73) 13:06.97 (1:27.78) 14:35.35 (1:28.39) 16:03.17 (1:27.83) 17:32.10 (1:28.93) 19:01.01 (1:28.92) 20:30.20 (1:29.20) 21:58.85 (1:28.65) 23:29.86 (1:31.02) 25:01.88 (1:32.02) 26:33.76 (1:31.89) 28:05.35 (1:31.59) 29:36.67 (1:31.32) 31:08.62 (1:31.96) 32:42.71 (1:34.09) 34:15.06 (1:32.36) 35:47.99 (1:32.94) 37:13.35 91
1 4 136
SOKOŁOWSKI Karol 87-04-05 SPLA Tychy (SL) 1:14.73 (1:14.73) 2:38.35 (1:23.63) 3:58.70 (1:20.35) 5:17.79 (1:19.09) 6:38.37 (1:20.59) 8:00.17 (1:21.80) 9:20.36 (1:20.20) 10:40.62 (1:20.26) 12:01.58 (1:20.96) 13:22.38 (1:20.81) 14:44.81 (1:22.43) 16:05.98 (1:21.17) 17:27.19 (1:21.22) 18:49.59 (1:22.41) 20:12.95 (1:23.37) 21:34.48 (1:21.54) 22:56.48 (1:22.00) 24:19.64 (1:23.16) 25:42.51 (1:22.88) 27:07.08 (1:24.57) 28:31.49 (1:24.41)" 15:15:17.59 DNF
4 1 140
CIEPŁAK Marcin 91-01-30 TL ROW Rybnik (SL) 1:15.72 (1:15.72) 2:29.64 (1:13.92) 3:43.34 (1:13.71) 4:57.29 (1:13.95) 6:09.72 (1:12.44) 7:22.49 (1:12.78) 8:36.07 (1:13.58) 9:49.99 (1:13.92) 11:05.82 (1:15.84) 12:21.27 (1:15.45) 13:36.30 (1:15.04) 14:52.08 (1:15.78) 16:08.70 (1:16.62) 17:24.41 (1:15.72) 18:41.87 (1:17.47) 20:09.70 (1:27.83)" 19:10:39.98 DNF
6 3 4
BARDZIŃSKI Rafał 92-05-22 GKS Start Długołęka (DS) 1:20.13 (1:20.13) 2:40.33 (1:20.20) 3:59.16 (1:18.83) 5:18.33 (1:19.17) 6:38.61 (1:20.29) 8:00.34 (1:21.74) 9:22.25 (1:21.92) 10:45.86 (1:23.61) 12:11.54 (1:25.68) 13:37.53 (1:26.00)" 15:59:54.49 DNF
8 4 145
GARDYŃSKI Dariusz 88-12-03 UKS Żaczek Połaniec (SK) 1:24.47 (1:24.47) 2:48.23 (1:23.76) 4:12.95 (1:24.73) 5:40.13 (1:27.19) 7:07.08 (1:26.95) 8:34.68 (1:27.60) 10:03.03 (1:28.35) 11:33.87 (1:30.85) 13:05.26 (1:31.39)" 15:15:17.59 DNF
10 1 76
KOWALCZYK Andrzej 98-11-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów (MA) 1:13.98 (1:13.98) 2:28.40 (1:14.43) 3:42.03 (1:13.64) 4:55.78 (1:13.75) 6:08.05 (1:12.28) 7:21.17 (1:13.13) 8:34.95 (1:13.78) 9:47.70 (1:12.76) 11:00.03 (1:12.34) 12:15.11 (1:15.08) 13:33.62 (1:18.52) 14:54.68 (1:21.06)" 19:10:39.98 DNF
10 3 21
FELCZAK Jakub 94-07-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 1:16.69 (1:16.69) 2:35.11 (1:18.43) 3:52.24 (1:17.14) 5:09.78 (1:17.54) 6:27.86 (1:18.08) 7:45.41 (1:17.55) 9:03.66 (1:18.26) 10:22.63 (1:18.97) 11:43.36 (1:20.73) 13:03.75 (1:20.39) 14:26.08 (1:22.33) 15:50.86 (1:24.79) 17:18.49 (1:27.64) 18:47.24 (1:28.75)" 15:59:54.49 DNF
13 1 46
STYPUŁKOWSKI Patryk 95-02-01 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 1:13.74 (1:13.74) 2:27.51 (1:13.78) 3:40.98 (1:13.47) 4:54.45 (1:13.47) 6:05.40 (1:10.96) 7:15.83 (1:10.43) 8:26.58 (1:10.76) 9:37.90 (1:11.32) 10:50.99 (1:13.09) 12:03.25 (1:12.26) 13:17.88 (1:14.64) 14:31.51 (1:13.63) 16:05.64 (1:34.13)" 19:10:39.98 DNF
14 1 111
DOBROWOLSKI Emil 86-11-02 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork (PM) 1:13.36 (1:13.36) 2:27.06 (1:13.70) 3:40.78 (1:13.73) 4:54.59 (1:13.82) 6:05.19 (1:10.60) 7:15.68 (1:10.49) 8:27.81 (1:12.13) 9:42.32 (1:14.52) 10:56.84 (1:14.53) 12:11.83 (1:14.99) 13:26.58 (1:14.75) 14:43.68 (1:17.11) 16:01.32 (1:17.65) 17:18.44 (1:17.12) 18:36.17 (1:17.74) 19:54.16 (1:17.99)" 19:10:39.98 DNF
17 2 132
JATCZAK Łukasz 00-03-11 LKS Pszczyna (SL) 17:39:48.10 DNS U23
20 4 125
GRABOWSKI Karol 89-06-22 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 1:18.03 (1:18.03) 2:39.08 (1:21.05) 3:58.30 (1:19.23) 5:17.72 (1:19.42) 6:38.14 (1:20.43) 7:59.82 (1:21.69) 9:21.99 (1:22.18) 10:46.77 (1:24.78) 12:12.93 (1:26.17) 13:40.05 (1:27.13) 15:06.17 (1:26.12) 16:34.98 (1:28.82)" 15:15:17.59 DNF
23 4 73
BACHLEDA Łukasz 98-03-20 Kraków Athletics Team (MA) 1:18.85 (1:18.85) 2:39.29 (1:20.45) 3:59.05 (1:19.77) 5:18.77 (1:19.73) 6:41.89 (1:23.12) 8:05.49 (1:23.60) 9:31.65 (1:26.17) 10:59.16 (1:27.51) 12:28.66 (1:29.50) 13:58.83 (1:30.18) 15:29.61 (1:30.79) 17:01.64 (1:32.04)" 15:15:17.59 DNF
23 2 124
FORMICKI Rafał 95-06-26 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 17:39:48.10 DNS

Domtel © by Pilar 2013-2020          Generowanie strony 1.6207461357117 s.