MP1000 PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu na 10 000 metrów
GOLENIÓW, 24 kwietnia 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-04-25 00:19:57
M5000 4 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

5000 10000m K

5000 10000m M

DZIEŃ 1
2021-04-24
KLASYFIKACJA
MEDALOWA


15:15  10000 m M  [Bieg 4]
15:15  5000 m M  [s]
16:00  10000 m M  [Bieg 3]
16:00  5000 m M  [s]
16:45  10000 m K  [Bieg 2]
16:45  5000 m K  [s]
17:40  10000 m M  [Bieg 2]
17:40  5000 m M  [s]
18:25  10000 m K  [Bieg 1]
18:25  5000 m K  [s]
19:10  10000 m M  [Bieg 1]
19:10  5000 m M  [s]
REKORDY
RP 13:17.69 MALINOWSKI Bronisław OLIMPIA Grudziądz Stockholm 1976-07-05
RP (U23) 13:29.72 BARTOSZAK Michał OLIMPIA Poznań Victoria 1992-06-03
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Ranking

Data aktualizacji: 2021-04-25 00:19:57
5000 m M - Bieg 4 Planowany START: 2021-04-24 15:15 WYSTARTOWANO: 15:15:17
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-kraj wynik inf rank
1 25 10
SZYMAŃSKI Tomasz 86-02-26 MKS Siechnice (DS) 15:32.41 31
2 18 161
PRZYBYŁA Adrian Roman 91-04-11 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 15:51.89 50
3 15 32
WYSOCKI Paweł 89-07-10 AZS UMCS Lublin (LU) 16:14.52 55
4 6 72
WIĘCKOWSKI Łukasz 95-07-30 UKS Technik Radom (MZ) 16:14.65 56
5 3 135
BUCZEK Paweł 92-03-26 SPLA Tychy (SL) 16:15.37 57
6 19 170
PAŃKO Andrzej 93-10-27 MKS Hermes Gryfino (ZP) 16:31.57 67
7 22 142
KARDAS Arkadiusz 89-03-20 TS AKS Chorzów (SL) 16:51.52 73
8 14 9
HARTLEB Dawid 88-11-30 MKS Siechnice (DS) 16:51.67 74
9 12 29
GROCHMAL Paweł 77-03-04 AZS UMCS Lublin (LU) 16:56.49 PB 77
10 24 116
POBŁOCKI Piotr 65-07-24 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork (PM) 16:57.93 78
11 21 75
ZIMNICKI Adam 00-11-12 Kraków Athletics Team (MA) 16:58.34 U23 79
12 9 105
JEDNACHOWSKI Krzysztof 89-06-11 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 17:00.76 80
13 13 56
TRĘBICKI Ignacy 00-10-04 OKS Skra Warszawa (MZ) 17:04.84 U23 81
14 7 115
LEWNA Adam 89-11-15 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork (PM) 17:07.67 82
15 17 22
GRUSZKA Gracjan 99-06-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 17:11.28 U23 83
16 16 134
ANTCZAK Robert 81-10-31 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 17:11.65 84
17 2 137
TRESKA Piotr 86-12-01 SPLA Tychy (SL) 17:15.62 85
18 10 51
ŁUC Andrzej 78-05-19 Air Zone Warszawa (MZ) 17:29.50 87
19 5 17
BRODA Szymon 94-06-05 ABiC Jabłonowo Pomorskie (KP) 17:30.68 88
20 11 163
BORYSIUK Arkadiusz 86-01-08 AL Międzyzdroje (ZP) 19:31.16 90
21 4 147
CENTKA Jakub 98-10-21 KS Gwardia Piła (WP) 19:45.49 91
1 136
SOKOŁOWSKI Karol 87-04-05 SPLA Tychy (SL) DNF
8 145
GARDYŃSKI Dariusz 88-12-03 UKS Żaczek Połaniec (SK) DNF
20 125
GRABOWSKI Karol 89-06-22 CKS Budowlani Częstochowa (SL) DNF
23 73
BACHLEDA Łukasz 98-03-20 Kraków Athletics Team (MA) DNF

Domtel © by Pilar 2013-2020          Generowanie strony 0.69628000259399 s.