50. Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Polski
SZCZECIN, 17-19 czerwca 2022
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-22 14:40:01
M100 6 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 T11-13/42-47/61-64 200 RR1-3 400 RR1-3 800 1500 T11-13/20 Wzwyż W dal T11-13/20/36-38/42-47/61-64 Kula F11-13/20/40-46/61-64 Dysk F32-34/52-57 Młot Oszczep F11-13/35-38/40-46/61-64

100 RR1 200 T11-13/20/42-47/61-64 400 T11-13/20/42-47/61-64 800 RR1-3 1500 T11-13/T20/37-38/ 45-46 Wzwyż T42-47/63-64 W dal T11-13/20/36-38/42-47/61-64 Trójskok T11-13/45-47 Kula F11-13, F20 Dysk F51-54 Młot Oszczep F11-13/38/42-46/61-64

DZIEŃ 1
2022-07-30
DZIEŃ 2
2022-07-31
KLASYFIKACJA
MEDALOWA


Kwalifikacje: 1 z każdego biegu (Q) + 4 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  FINAŁ  ZBIORCZA
100m M RR1 - elim 6 Planowany START: :
tor nazwisko i imię data ur. klub-woj klasa sprzęt inf
1 BUGAJSKI Paweł 01-02-26 KS AZS AWF Wrocław 10.74/21 10.77
1 MOLSKI Paweł 02-12-12 OKS Skra Warszawa 10.97/22 10.97
1 TAMA Kacper 00-06-06 KS Agros Zamość 11.11/22 11.11
1 PYDA Jakub 01-03-23 KS Agros Zamość 10.86/20 11.24
2 PĘCZEK Piotr 02-02-22 RKS Łódź 10.75/22 10.75
2 TOMCZAK Krzysztof 01-06-09 OŚ AZS Poznań 10.77/22 10.77
2 GERBER Nikodem 01-07-03 OŚ AZS Poznań 11.14/22 11.14
2 KORCZ Bartosz 00-09-29 RLTL Optima Radom 11.00/19 11.39
3 KOMAŃSKI Albert 00-02-07 CWKS Resovia Rzeszów 10.48/22 10.48
3 ŁUKOMSKI Adam 01-09-06 KS AZS AWF Wrocław 10.49/22 10.49
3 ŁUCZYŃSKI Dominik 02-10-11 WLKS Wrocław 10.52/22 10.52
3 BOIŃSKI Dominik 02-12-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 11.09/22 11.09
4 KRUPA Patryk 02-04-21 KS Agros Zamość 10.35/22 10.35
4 TRZASKA Damian 00-02-03 KS Ciechan Ciechanów 10.43/22 10.43
4 GOŁĄB Jarosław 00-03-15 LKS MOSiR Sieradz 10.66/21 10.68
4 ŁĘCZYCKI Artur 00-02-05 KS AZS AWF Katowice 10.52/21 10.88
5 PIETRUSA Jakub 02-02-09 KS Agros Zamość 10.32/21 10.49
5 SUCHOROWSKI Jan 01-10-21 AKL Ursynów Warszawa 10.72/22 10.72
5 SIKORSKI Jakub 01-09-01 KS AZS AWF Katowice 10.76/19 10.80
5 TARADAJ Bartosz 01-12-22 KS AZS AWF Katowice 10.77/20 10.84
6 WYKROTA Patryk 00-11-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 10.34/22 10.34
6 ŻOK Łukasz 01-05-17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 10.43/21 10.50
6 LEMPACH Jakub 01-08-21 AZS UMCS Lublin 10.69/20 10.90
6 WAŚKIEWICZ Norbert 00-05-05 KS Sprinterzy.com Kraków 11.20/22 11.20
7 FARAJ Wiktor 02-05-02 OKS Skra Warszawa 10.68/22 10.68
7 CHMIEL Jakub 01-02-08 AZS UMCS Lublin 10.74/22 10.74
7 DRÓŻDŻ Marcin 02-01-05 KS AZS AWF Katowice 11.03/22 11.03
7 MAĆKAŁA Szymon 00-09-12 KS AZS AWF Wrocław 11.10/20 11.17
8 SZACHNIEWICZ Szymon 01-05-26 KS AZS AWF Wrocław 10.55/20 10.70
8 FRĄCKIEWICZ Natan 01-08-02 STS Pomerania Szczecinek 10.88/21

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0561311 s. | Mem: 1.25 megabytes