Akademickie Mistrzostwa Polski
BIELSKO-BIAŁA, 21-23 maja 2021
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2021-05-22 23:15:25
M1500 6 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-05-21
DZIEŃ 2
2021-05-22
DZIEŃ 3
2021-05-23


10:00  400 m K  [s]
10:00  Oszczep K  [Gr. A]
10:05  W dal K  [Gr. A]
10:05  Kula M  [Gr. A]
10:10  Wzwyż M  [Gr. A]
10:40  400 m M  [s]
11:25  100 m pł K  [el]
11:55  110 m pł M  [el]
12:05  Kula M  [Gr. B]
12:15  1500 m K  [s]
12:20  Oszczep K  [Gr. B]
12:40  W dal K  [Gr. B]
12:45  1500 m M  [s]
12:50  Wzwyż M  [Gr. B]
16:15  Wzwyż K  [Gr. A]
16:15  Oszczep M  [Gr. A]
16:20  W dal M  [Gr. A]
16:25  Kula K  [Gr. A]
17:10  100 m pł K  [F]
17:15  110 m pł M  [F]
17:30  400 m K  [s]
17:55  400 m M  [s]
18:10  Kula K  [Gr. B]
18:15  Oszczep M  [Gr. B]
18:20  1500 m K  [s]
18:25  W dal M  [Gr. B]
18:35  1500 m M  [s]
18:35  Wzwyż K  [Gr. B]
18:55  4x100 m K  [s]
19:30  4x100 m M  [s]
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  Bieg 6  Bieg 7  Ranking

Data aktualizacji: 2021-05-22 10:43:00
1500 m M - Bieg 6 Planowany START: 2021-05-21 18:35 WYSTARTOWANO: 18:44:52
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-kraj wynik inf PKT AMP PKT AZS rank
1 13 857 KOWALCZYK Andrzej 98-11-30 AWF Kraków (UWF) 3:55.06 49 1
2 7 1096 PETRUSIEWICZ Grzegorz 96-05-16 UŁ Łódź (AZS Łódź) (UNI) 3:57.42 47 9 2
3 2 982 BOROWSKI Dawid 99-07-21 AK Kalisz (WSZ) 3:58.25 46 3
4 5 183 BIELSKI Maciej 99-04-02 UJ Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UNI) 4:00.21 42 7 7
5 12 562 KUNC Grzegorz 97-07-03 AGH Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UTE) 4:00.50 41 6 8
6 16 1136 WARZECHA Henryk 96-07-17 KS AZS AWF Kraków (MLP) 4:01.08 5 9
7 4 1131 KOSTYCZ Grzegorz 96-11-13 KS AZS AWF Kraków (MLP) 4:03.64 4 13
8 9 875 ZIĘBA Szymon 99-03-16 AWF Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UWF) 4:04.33 37 3 14
9 10 785 LEBIODA Stanisław 99-01-07 UTH Radom (UTE) 4:06.00 35 16
10 3 566 RAPTA Paweł 00-12-18 AGH Kraków (UTE) 4:08.26 33 18
11 15 1160 MAĆKOWIAK Wiktor 99-12-09 OŚ AZS Poznań (WLP) 4:11.04 2 21
1 179 OLESZEK Kamil 98-04-11 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) DNF
8 645 MARMON Patryk 97-02-22 PK Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UTE) DNF
6 969 STYPUŁKOWSKI Patryk 95-02-01 WSKFiT Pruszków (WSN) DNS
11 459 PRZYBYLAK Tomasz 01-02-07 UE Poznań (OŚ AZS Poznań) (USP) DNS
14 1125 WŁODARCZYK Adam 97-05-26 AZS-AWF Warszawa (MAZ) DNS

Domtel © by Pilar 2013-2020          Generowanie strony 0.055763959884644 s.